Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 33

pomognete mi za ime za site

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #1

    pomognete mi za ime za site

    pyrvo, izvinete me 4e pi6a na latinica,ama v zalata sa iztriti BDS-tata.

    ta, kakvo iskam ot vas - da mi pomognete da si izmislq ime za saita. ne description, a naprimer ???.hit.bg pomognete mi za ???-4etata. stava vapros za edin stranen vid site - ne6to kato nary4nik na devstvenika - kak da napravim sefteto ili ne6to takova. stava vapros za vsi4ko koeto trqbva da znaqt mladite sexualno neopitni mom4eta - ot tova kak da svalqt mackata do tova kak da.... stana vi qsno, nadqvam se. are pomognete mi, 6oto sam na zor.

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    pomognete mi za ime za site

    firstflirt.hit.bg ???

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #3

    pomognete mi za ime za site

    virginguide.hit.bg???

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    pomognete mi za ime za site

    teensexguide.hit.bg

    sexguide.hit.bg

    -------------------------

    ... и 2% от приходите за авторски права [:D] [:D] [:D]

  6. Novice
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    7
    #5

    pomognete mi za ime za site

    малииии, и за тва ли вече зеха да ни учат ... басиии

    Моето скромно мнение е че този който немое се оправи , колкото и да чете сайта нема а се научи.

    ))))

    как се свалят гаджета )))

    сайта може па да е:

    kazanova.hit.bg

    firstblood.hit.bg

    firststeps.hit.bg

    ..........................................

    ))))))[V]

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #6

    pomognete mi za ime za site

    nai-mi haresa virginguide, mnoo e qko

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    63
    #7

    pomognete mi za ime za site

    firstblood.hit.bg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [:D][][]

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #8

    pomognete mi za ime za site

    опитате се да ми помогнете и в попълването на сайта, моля ви се... изпращайте на и-мейла ми ibanez_@mail.bg информация по следните въпроси:

    - какво искат жените - имам такъв раздел в сайта, колкото повече инфо от вас, толкова по-добре. ще ви впиша в "10x". става въпрос за това, което жените търсят в един мъж....

    - съвети - съвети, по какъвто и да било въпрос, свързани с това, как може младия девственик да не е вече девствен. май ме разбрахте.

    - разработени тактики - това е най-обширната и може би най-важната графа. става въпрос за "заучени положения", вие сте умни, разбрахте ме.

    това май е всичко, пишете ми

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #9

    pomognete mi za ime za site

    Леле човече, ти име на site-a не беше измислил, сега не знаеш какво да пишеш вътре....ние ли да вършиме цялата работа?[]

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #10

    pomognete mi za ime za site

    Хайде вземи да сложиш една форма за публикуване на новини (статии), пък се и позовавай на авторство както е с новинарите в Сетком (т.е. направи ни "съавтори" на сайта) - тогава може и да се позамислим, и да понапишем нещо...

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #11

    pomognete mi za ime za site

    Повече от половината е вече написан. Но искам да се позова на опита на народа и информацията вътре да е по-пълна. А който ми даде информация, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще го впиша в раздел Съавтори! Не се притесняайте!

    Slero, нещо не мога да те разбера. Искаш да сложа това като новина и хората да коментират, така ли? тва е добра идея! ама мислиш ли, че няма да си "изям боя"?

    PS.как става това )

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #12

    pomognete mi za ime za site

    aah.hit.bg :P



    P.S.

    Не вярвам да има дама, която да се съгласи да даде "инструкции" как да бъде свалена, след това ********, после кой знае какво..

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    101
    #13

    pomognete mi za ime za site

    Дано не те обидя с това което ще предложа:



    ibaneZ.hit.bg

    ibanezfirst.hit.bg или first_ibaneZ.hit.bg



    Просто ти е много хубав nick-а. Но после може би ще трябва да си търсиш нов, ако site-а се прочуе (което ти желая от сърце).



    Може и друго:

    jerkSTOP.hit.bg

    NoMoreLonelyJerks.hit.bg



    или

    experiance.hit.bg

    1stVenture.hit.bg



    loveNOTwar.hit.bg

    MLNW.hit.bg



    или



    skitaraikancheizsofijskitepodlezi.hit.bg (това е малоумно, обаче нали ги знаеш младите - не мож' ги спря с нищо да видят сайт със сексуална тематика и колкото по-трудно, толкова по-сладко. Деца ще се кръщават на теб, ей! Хората ще се събират заедно, за да могат да влязат в сайта, момчета и момичета ще си ходят взаимно на гости (нали се сещаш: УРЛ-то е трудно и единият чете, другия въвежда) и така косвенно ще постигнеш целта си)



    Ей, сетих се нещо страхотно! Поне на мен така ми се струва де...

    Всечки се сещате за ябълката от дървото на познанието, нали?

    Та тя е била отхапана и... Ева дори не е могла да извика:"Имам главобо...."



    Какво ще кажете за сайт:



    bittenApple.hit.bg

    или

    bittenA.hit.bg



    Единствения проблем е, че това може да е запазена марка (такъв беше nick-a на една девойка от АУБГ, с която си пишех в MiRC през 1995)

    Поздрави![^]

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #14

    pomognete mi za ime za site

    хехехехехехех, ама IBANEZ_ не става въпрос за SEX или нещо такова. става въпрос за китари. иначе идеята ти за име е яка! ше си помисля!

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #15

    pomognete mi za ime za site

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Повече от половината е вече написан. Но искам да се позова на опита на народа и информацията вътре да е по-пълна. А който ми даде информация, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще го впиша в раздел Съавтори! Не се притесняайте!

    Slero, нещо не мога да те разбера. Искаш да сложа това като новина и хората да коментират, така ли? тва е добра идея! ама мислиш ли, че няма да си "изям боя"?

    PS.как става това )



    <div align="right">оргинално мнение на IBANEZ_</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Абе не си ме разбрал. Имах предвид сайта да има възможност за потребителска част - публикуване на новини, или пък форум - тогава става по-интересно. Е, малко по-трудно е да се направи, но може и да си струва усилията.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. hit.bg site
    От connect във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 6
    Последно: 15-01-06, 00:34
  2. e-commerce site
    От Daskala във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 31-12-04, 11:13
  3. edin site
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 27-08-03, 16:38
  4. Site na Amatech
    От gosh във форум Коментирай новина
    Отговори: 6
    Последно: 12-12-00, 14:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе