Резултати от 1 до 13 от общо 13

За цифров фотоапарат Canon-A720IS ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    50
    #1

    За цифров фотоапарат Canon-A720IS ?

    Някой имали този фотоапарат и какво му е мнението за него или предложете нещо по добро до 600лв:http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=6374

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #2

    Re: За цифров фотоапарат Canon-A720IS ?

    Canon - за фото , Sony - за камера. Иначе , продуктите на Canon , от серията IXUS са произведени в Япония , от Power Shot - не. Имаме в офиса един Иксус 4.0 МР от
    близо 6 години , беше ни изпратен за демонстрация от Canon и се беше в отвратителен външен вид. Колко изпускания и ръце видя тоя фотоапарат - още снима. Железен е.
    Добавено: само дето мразеха да слагат стабилизатори на образа - причина - неясна. А за любителски снимки , според мен е задължително да има такъв.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #3

    Re: За цифров фотоапарат Canon-A720IS ?

    само дето мразеха да слагат стабилизатори на образа - причина - неясна. А за любителски снимки , според мен е задължително да има такъв
    Canon A720IS има такъв.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    135
    #4

    Re: За цифров фотоапарат Canon-A720IS ?

    Мнението ни е добро. Единствено бих те посъветвал да си го вземеш по-евтино (499лв) от тук:
    http://www.photopavilion.com/?page=c...#slides-pane-1
    Ще ти останат парици и за флаш 2GB за 29лв
    http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=2477
    и два комплекта акумулатори със зареждачка за 38 лв
    http://www.photopavilion.com/?page=c...#slides-pane-1

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #5

    Re: За цифров фотоапарат Canon-A720IS ?

    pitagor, тоя Кингстон е доста бавничък да ти кажа, за видео клиповете може да му бави леко. А пък това зарядно при нас е на 29,99 лева. Лично тоя Кингстън не съм го продавал, но бих предпочел, някой HIHG SPEED карта, за да съм сигурен.
    cecko24, имам познат, който е от Плевен и го има същият апарат и е много доволен от избора си.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    135
    #6

    Re: За цифров фотоапарат Canon-A720IS ?

    Ами скоростта на запис на този Кингстон е 5МВ/сек. Мисля, че е достатъчно за клипчетата. Щеше много да бави, ако трябваше да записва снимките в ROW формат, но този апарат няма тази екстра.

    Всъщност може и да си прав. Не знам каква е компресията при този апарат и не са дали данни как гълта паметта, та най-добре да прочете в упътването, ако е писано за скоростта или да сметне от таблицата за дължината на клипчето (ако има такава) или пробва, ако е възможно или да си вземе по-бърза карта. Може да си вземе по-бърза, без да си надвиши бюджета. Даже ще останат да почерпи по бира...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #7

    Re: За цифров фотоапарат Canon-A720IS ?

    Цитат Първоначално публикувано от Svetlio70
    Canon A720IS има такъв.
    за какво говориш точно - не е ясно. И какво общо имат моите писаници , дето си цитирал с това има ли или няма A720IS

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    135
    #8

    Re: За цифров фотоапарат Canon-A720IS ?

    Току що изтеглих тестово филмче от A720IS. 20МВ за 10 секунден клип. Значи записът е с 2МВ/сек. Евтиният флаш ще му върши работа.

    LUDIA, извинявай, чел съм твои мнения за плазмите, но съм забравил къде работиш. Би ли споменал пак заради това "А пък това зарядно при нас е на 29,99 лева."

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #9

    Re: За цифров фотоапарат Canon-A720IS ?

    izwerga не се нерви бе братчет,просто споменах че въпросния модел е с цифров оптичен стабилизатор

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    135
    #10

    Re: За цифров фотоапарат Canon-A720IS ?

    Светльо, може би си сбъркал неволно, стабилизаторът на канончето си е съвсем истински оптичен с подвижна леща в обектива.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #11

    Re: За цифров фотоапарат Canon-A720IS ?

    Мерси pitagor ,чак като ти видях поста се осетихза неволната си грешка

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    35
    #12

    Re: За цифров фотоапарат Canon-A720IS ?

    @cecko24
    Купих предишния модел (А710IS) на жена ми преди около 8 месеца и тя е много доволна. Препоръча ми го мой приятел, който доста разбира от фотоапарати. Хубавото на този апарат е че е добър компомис между размер и характеристики като optical zoom, оптичен стабилизатор и т.н. Другото хубаво нещо е че имаш всякакви ръчни настройки.

    @izwerga
    На нашия А710IS пише "Made in Japan" Купен е от photopavilion.com. А те май вкарват от щатите.

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    4
    #13

    Re: За цифров фотоапарат Canon-A720IS ?

    Здравейте. В скоро време ще имам такъв апарат. Може ли да ми помогне някой да намеря упътване на български език. Благодаря предварително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Цифров фотоапарат CANON POWERSHOT SX 130 IS или FUJI FINEPIX SS1800 BLACK
    От ssilent във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 09-02-12, 16:04
  2. Фотоапарат, избор??Canon powershot3200 is или Canon ixus130
    От mitaka681 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 08-05-11, 19:18
  3. Отговори: 1
    Последно: 27-04-10, 21:44
  4. Цифров фотоапарат
    От bx във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 28-05-06, 20:02
  5. Цифров фотоапарат
    От Julian във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 01-09-02, 12:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе