Резултати от 1 до 10 от общо 10

PRAKTICA 750Z-за подарък на 6 год.дете-СТАВА ЛИ ТОВА АПАРАТЧЕ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    84
    #1

    PRAKTICA 750Z-за подарък на 6 год.дете-СТАВА ЛИ ТОВА АПАРАТЧЕ

    Мисля дядо Коледа да донесе на дъщеря ми такова апаратче,моля ако някой има впечатление от това ефтино продуктче,да пише.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #2

    Re: PRAKTICA 750Z-за подарък на 6 год.дете-СТАВА ЛИ ТОВА АПАРАТЧЕ

    Олеле.... Човек ако е само за играчка става. Ама ако планираш да снимаш и то по дълго време не си вземай практика! От тъжния опит на доста мои познати подмамени от цената мога да ти кажа че едва ли ще намериш друга марка която да дефектира толкова много!
    Не знам как ги правят ама имам двама познати с практика (различни модели) и на двамата един и същ проблем - гори процесора. на единия 2 пъти го сменяха, после му изтече гаранцията и пак изгоря.
    Сега вече фотоапарата само за играчка става!

  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #3

    Re: PRAKTICA 750Z-за подарък на 6 год.дете-СТАВА ЛИ ТОВА АПАРАТЧЕ

    С един практика си играх, беше уж актуален модел за тогава преди две години, всичко му беше наред. Проблема който мен ме дразнеше е малкото исо 200 или 300, на тъмно правеше снимки все едно някой телефон до 200 лева, даже и по зле, а а уж със светкавица. Ако искаш дай майл ще ти пратя някои снимки. Този го дават с 1600, което си е направо супер, но като гледам цената 130лв ми се вижда доста евтин.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #4

    Re: PRAKTICA 750Z-за подарък на 6 год.дете-СТАВА ЛИ ТОВА АПАРАТЧЕ

    Що не му вземеш телефон до 200 лв с камера. Ще можеш и да му зънкаш, и игрички ще има

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    60
    #5

    Re: PRAKTICA 750Z-за подарък на 6 год.дете-СТАВА ЛИ ТОВА АПАРАТЧЕ

    По добре някой Samsung от "S" серията, варират от 160 до 200 лева. Ползвал съм s500 3x zoom и s85 с 5x zoom - нямам забележки, за разлика от другите марки от този ценови клас предлагат и пълни ръчни настройки, та ако детенцето се запали по фотография ще са му от полза.
    PRAKTICA - просто останаха в аналоговата ера и нещо цифровизацията не им се отдава.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: PRAKTICA 750Z-за подарък на 6 год.дете-СТАВА ЛИ ТОВА АПАРАТЧЕ

    практика се "изнесоха" към турция, ако не ме лъже паметта и малко се разделиха с немските корени

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    84
    #7

    Re: PRAKTICA 750Z-за подарък на 6 год.дете-СТАВА ЛИ ТОВА АПАРАТЧЕ

    Благодаря за компететните обеснения,ще ви послушам ,ще добавя още 100лв и ще купя нещо по добро например ;SONY,SAMSUNG,PANASONIK,CANON и др.Има достатъчно марки и модели на добри цени.Весели празници на всички.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    60
    #8

    Re: PRAKTICA 750Z-за подарък на 6 год.дете-СТАВА ЛИ ТОВА АПАРАТЧЕ

    Има добра промоция на Samsung L210 в Техномаркет за 230 лв. 10 мега пикслеа двойна стабилизасия на образа оптична и дигитална, литеиво йонна батерия и възможност за клим в MPEG 4 с резолюция 800 x 592, 30 fps http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09037102

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    84
    #9

    Re: PRAKTICA 750Z-за подарък на 6 год.дете-СТАВА ЛИ ТОВА АПАРАТЧЕ

    Купих САМСУНГ,не запомних модела за цена от 199лв.,картаСД 10лв.,акумолатори-4бр. и зарядно за35 лв. общо230лв.8мегапиксела,мпег4,ел. стабилизатор на картината 1към 1.8 инча матрица и др.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    60
    #10

    Re: PRAKTICA 750Z-за подарък на 6 год.дете-СТАВА ЛИ ТОВА АПАРАТЧЕ

    Честито апаратче
    Добър избор, голямата матрица е много важна за качеството на снимките.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какво му става на това HIT.BG ?
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 15
    Последно: 11-03-06, 10:54
  2. Как става това с mIRC
    От Novia във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 27-01-05, 19:44
  3. Как става това?
    От amiable във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 29-01-04, 20:24
  4. Boot from LAN, как става това?
    От King във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 17-02-02, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе