Резултати от 1 до 3 от общо 3

камера SAMSUNG VP-MX25 ????

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    8
    #1

    камера SAMSUNG VP-MX25 ????

    здравейте,знаиковци ще съм ви много благодарен ако си дадете мнението за този продукт и за формата в който снима .SAMSUNG VP-MX25

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    81
    #2

    Re:камера SAMSUNG VP-MX25 ????

    Ето ти един клип взет от нета, правен с тази камера, мисля да имам такава до петък и ще ти пиша Като за сегашните 299 лв е добра. Формата е мпг4.

    http://dox.abv.bg/files/dw?a=4a1ae6a6a7
    Иначе съм снимал с такава на мой познат преди 2 дни и мога да ти напиша впечатления ако те интересува. Има и + и - !!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    117
    #3

    Re:камера SAMSUNG VP-MX25 ????

    много е блага камерката, доволен съм. формата в който снима е mpeg4, ама AVC, или H.264. Демек, не е точно mpeg4. на компютъра си се плейва нормално ако имаш такъв кодек, ама доста софтуери още не могат да го обработват. с камерата си идва софтуер, който по-добре да не слагаш, за да не се ядосваш. особено неприятно е конвертирането със запазване на широкоекрания формат. иначе качеството на образа е много добро, можеш да записваш 3 часа преди да ти свърши батерията. единствения сериозен дразнител е това, че всеки откъс/сцена в клипа се запазва като самостоятелен файл, и после задължително трябва да си пришиваш всичките файлове един към друг за да направиш цял клип.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам камера за TV SAMSUNG - CY-STC1100
    От pesheff във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 25-03-13, 14:24
  2. Продавам DVD-камера SAMSUNG VP-DC171
    От IronMaiden във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 08-06-11, 15:44
  3. Мнение за камера SAMSUNG HMX-H105BP
    От stanislavhdj във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 18
    Последно: 01-04-10, 11:19
  4. Мнения за камера SAMSUNG VP-DX100
    От DerekMTN във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 28-01-09, 23:45
  5. Цифрова камера "Samsung"- help
    От aisikterix във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 22-02-05, 16:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе