Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

Canon EOS-450D Мнения.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #1

    Canon EOS-450D Мнения.

    Намерих въпросният модел на изгодна цена. До сега съм снимал единствено с "щракалки" , но ми се иска нещо по-добро. Макар, че фотографията ми е хоби, не съм компетентен по техниката. Бих искал ако някои има опит с този модела да сподели впечатленията си?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2

    Re:Canon EOS-450D Мнения.

    Взимай го и изобщо не се замисляй! Ако цената наистина е изгодна. Апетита обаче идва с яденето, така че си приготви още 2 хилки за обективи през следващите 3 години. Машината е страхотна. Успех.

    П.С. Ако не я искаш, аз бих я взел. Драсни ми на ЛС ако стане така.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #3

    Re:Canon EOS-450D Мнения.

    Ами апарата е на 6 месеца и е в отлично състояние. Купен е от Германия и към него върви китовият обектив, две СД карти 8 и 4 ГБ , две батерии , оригиналната и една резервна не канонска, чанта и всичко останало от комплекта. Има европейска гаранция въжаща и в България, Цената е 900 лева и май ще го купя.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4

    Re:Canon EOS-450D Мнения.

    Цената е добра! Оригиналния 18-55mm обектив, с който се продава е доста сносен и светлосилен. Това е ревю на машината.
    http://www.dpreview.com/reviews/spec...on_eos450d.asp

    Обърни внимание на http://www.dpreview.com/reviews/canoneos450d/
    Ама наистина, ако го вземеш, приготви се да се заиграеш сериозно. Крастата е голяма.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Re:Canon EOS-450D Мнения.

    Никой DSLR не заслужава китов обектив. За тези пари аз бих потърсил по-висок клас тяло, но зависи каква са ти изискванията, най-вероятно и това ще те вкара "в джаза". Ако ти се снима - взимай DSLR!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #6

    Re:Canon EOS-450D Мнения.

    Взех го! Обектива не е зле, за сега. Апарата е в идеално състояние.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #7

    Re:Canon EOS-450D Мнения.

    http://photo-forum.net/forum/read.ph...horum_uriauth=
    ето една добра оферта лично аз бих си взел този мoдел защото записва и видео в HDV

  10. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #8

    Re:Canon EOS-450D Мнения.

    Престъпно е да записваш видео с този апарат. А на блу - честито! Със здраве да си го ползваш!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #9

    Re:Canon EOS-450D Мнения.

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Престъпно е да записваш видео с този апарат. А на блу - честито! Със здраве да си го ползваш!
    Не бих казал. HD видео с камера с качествени обективи и възможност да сложиш различни .... много добро! Аз много рядко правя клипчета, но бих се кефил на тази екстра, от време на време, много повече отколкото при сапунер.

    По-рано казах, че DSLR-ите не заслужават да се ползват с китак ... всъщност съм бил малко краен. Мнението ми е, че предпочитам DSLR с китак пред разни сапунери.

    А понеже апарата вече е купен - честито!

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #10

    Re:Canon EOS-450D Мнения.


  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #11

    Re:Canon EOS-450D Мнения.

    Така, вече си мисля за по-отворен обектив, канонските са доста скъпи особено нови. какво мислете за алтернативните Sigma или Tokina?

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #12

    Re:Canon EOS-450D Мнения.

    Хе, не е като да не те предупредих... А обективите се купуват оттук, стига да има кой да ти ги донесе от USA.
    http://www.bhphotovideo.com/c/search?ci=274&N=4293919666+4291570227&Ns=p_PRICE_2|0
    Цени - народни.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #13

    Re:Canon EOS-450D Мнения.

    Цитат Първоначално публикувано от blue1
    Така, вече си мисля за по-отворен обектив, канонските са доста скъпи особено нови. какво мислете за алтернативните Sigma или Tokina?
    За токина нищо не съм чувал като отзиви, което говори само по себе си. Сигмите принципно не са лоши обективи, но качеството не е константно. Т.е. можеш да уцелиш перфектна бройка, а можеш да уцелиш и бройка с кофти фокус, аберации и пълен набор от "екстри". Поне по мое мнение не си струва риска. А и все пак имай предвид че телата се сменят, а стъклото си остава. Това лято имах удоволствието да си поиграя с един таир-3, произведен в СССР през 88ма, но направен от стълко и желязо. Това чудо слага в малкото си джобче всички entry level дългофокусни обективи, които съм виждал до момента. Така че, по-добре събирай парички за хубаво стъкло и няма да съжаляваш. А повярвай ми скъпото стъкло има за какво да е скъпо.
    Добавено: welcome to the jungle, ей ся ще видиш що е разход Като се почне с обективите и филтрите...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #14

    Re:Canon EOS-450D Мнения.

    Като гледам Sigma те са си доста скъпи обективи, Tokina и Tamron също имат хубави обективи с добра характеристика, но и там цената е висока. За сега ще се огранича с обектива които имам, и ще събирам парички за канонски, като е гарга да е рошава. Благодаря за съветите.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #15

    Re:Canon EOS-450D Мнения.

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Не бих казал. HD видео с камера с качествени обективи и възможност да сложиш различни .... много добро! Аз много рядко правя клипчета, но бих се кефил на тази екстра, от време на време, много повече отколкото при сапунер.
    http://vimeo.com/6759220?hd=1

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам фотоапарат Canon EOS 450D
    От els във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 09-02-12, 13:51
  2. Canon sx20is - мнения!
    От TheValidator във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 18-02-10, 13:41
  3. CANON S90. Мнения и отзиви
    От DSR1972 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 23-12-09, 16:22
  4. Мнения за Canon IXUS 100 IS
    От bukke във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 11-10-09, 10:53
  5. МНЕНИЯ ЗА ФОТОАПАРАТ CANON G10
    От DSR1972 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 02-08-09, 01:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе