Резултати от 1 до 2 от общо 2

sanyo VPC-G2 dual camera

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    80
    #1

    sanyo VPC-G2 dual camera

    здравейте съфорумци,
    купих си този модел камера-фотоапарат :http://us.sanyo.com/Dual-Cameras/VPC...ual-Range-Zoom и съм много доволен.
    не знам дали си предлага в българия , но си струва парите - 150$. не е нещо особено като функции, а оптичния зум е х5. снимките ги прави в няколко разновидности като на мен най-много ми харесва 12мп формат 16:9. така на компа и телевизора излизат на целия екран. резолюцията може да е до 16мп.
    камерката снима във формат MPEG-4 AVC/H.264, FullHD 1920x1080 с обикновен стерео микрофон. има възможност за закачане като веб-камера на 2мп. използвам я с една 8гб карта.

    кое ми харесва:
    малка по обем и тежест
    добри снимки от фотоапарата
    много добро качество на филмите
    оптичния стабилизатор е ефективен - картината не се размазва при филмите

    кое не ми харесва:
    като всички по-евтинки решения и тази не може да прави добри снимки/филми в тъмна стая
    батерийката е 700ма и по тт данни би трябвало да издържа до 1 час, заради това съм и с 8гб карта, която събира 1ч и 01мин
    най-дългия клип,който заднех е 17-18 мин и започна да пиука , че се е изхабила батерията.

    най-общо казано това е якото на тази камера, че е по-малка и от фотоапарат и може да се носи в джоб. прави готини филмчета и снимки. едно добро бюджетно решение както се казва.
    https://www.youtube.com/watch?v=HtRkOgS3UUU#ws тук съм смимал от прозореца с максимален зум.
    ако се продава в българия и някой реши да си купи да пита ако има някакви въпроси за камерата.
    поздрави

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    80
    #2

    Re:sanyo VPC-G2 dual camera


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HD Web CAMERA до 40 лв.?
    От soon във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 31-05-13, 13:58
  2. WEB camera
    От LiviuCatan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 02-01-13, 12:14
  3. IP camera
    От brols във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 17-06-09, 14:11
  4. IP Camera ?
    От Кrassy във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 11
    Последно: 05-04-06, 10:25
  5. Web camera no da ne e USB !!! ???
    От s01o във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 30-07-03, 09:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе