Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с Sony Cyber-shot DSC-W120

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    29
    #1

    Arrow Проблем с Sony Cyber-shot DSC-W120

    Здравейте! Имате ли някаква идея от къде може да идва този проблем и къде мога да го оправя във Варна (може и в София, но Варна е за предпочитане). Не съм го ползвал аз до сега, атака че не мога да ви кажа как е ползван и от къде може да е причинен проблема.
    Проблемът е следния: Когато опитам да го включа не се включва. Ако се включи е за малко и сам се изключва, но като забива (в смисъл не да се изключи нормално и да си прибере обектива. а дисплея изгасва и до там). За по-лесно съм качил 2 клипчета. На първото се вижда ка ксе включва и се изключва сам, а на второто, как въобще не се включва и една оранжева лампичка отпред свети.:

    DSC-W120 Problem - YouTube

    DSC-W120 Problem 2 - YouTube

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    29
    #2

    Отговор: Проблем с Sony Cyber-shot DSC-W120

    Някакви идеи? Вече може и за София

  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #3

    Отговор: Проблем с Sony Cyber-shot DSC-W120

    за София отиди в някой от техните сервизи, аз лично съм доволен от този на ул. Коста Лулчев, там ми оправиха камерата след като беше мокрена, не удавена. Като имах проблем с апаратчето ми казаха ориентировъчна цена, което ми се стори висока и ме препратиха в друг сервиз, ако те интересува ще ти пратя данни на лично.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    29
    #4

    Отговор: Проблем с Sony Cyber-shot DSC-W120

    Ами да. Дай повече инфо. Аз ходих в сервиза на SONY във Варна и там ми казаха цена от около 60-70лв. При положение, че те толкова вървят втора ръка здрави... ми се стори безсмислено, а знам, че цените в оторизираните сервизи понякога са в пъти по високи от цената която ще ми вземе някой майстор на свободна практика.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #5

    Отговор: Проблем с Sony Cyber-shot DSC-W120

    За 20 лв едва ли някой ще се хване да го прави. Ето ти един от продавалника, че е и във Варна можеш да го видиш на място За 50лв. го вземаш ако толкова ти харесва модела Фотоапарат Sony DSC-W120 /silver/ - 31509953 | Електроника, битова техника - Камери, фотоапарати, фоторамки Точно ще си имаш резервна батерия, карта, кейс и т.н.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    29
    #6

    Отговор: Проблем с Sony Cyber-shot DSC-W120

    О, да. Благодаря!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Sony Cyber-shot DSC-H70 или нещо по-добро за същите пари !
    От r0sko във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 24-03-12, 21:14
  2. Продавам фотоапарат Sony Cyber Shot и 2 книги
    От playback във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 01-12-11, 20:14
  3. Shot Through the Heart
    От tannoy във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 05-08-09, 18:59
  4. Sony Cyber-shot DSC-W80
    От plkochev във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 74
    Последно: 18-03-08, 20:09
  5. Support Quake III Arena for the World Cyber Games
    От LordOfEvil във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 14-02-03, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе