Резултати от 1 до 4 от общо 4

IR Camera JMK JK-A770M - Проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    3
    #1

    IR Camera JMK JK-A770M - Проблем

    Здравейте,
    Имам проблем IR камера, кято не иска да работи с устройство DVR.
    Значи, проблема е следния:
    Инсталирах камерата, когато я пробвах с DVR, тя работеше добре, но след 5 минути, когато отидах да я погледна нямаше видео сигнал.
    Когато я пусна на телевизор или циклатор, тя работи без проблем.
    Има ли някой, който може да ми помогне, да ме насочи..?

    Ето я камерата:
    Weatherproof IR Camera JK-770, High Performance Camera, JMK CCTV Camera Manufacturer

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Отговор: IR Camera JMK JK-A770M - Проблем

    Цитат Първоначално публикувано от lavico Виж публикацията
    Здравейте,
    Имам проблем IR камера, кято не иска да работи с устройство DVR.
    Значи, проблема е следния:
    Инсталирах камерата, когато я пробвах с DVR, тя работеше добре, но след 5 минути, когато отидах да я погледна нямаше видео сигнал.
    Когато я пусна на телевизор или циклатор, тя работи без проблем.
    Има ли някой, който може да ми помогне, да ме насочи..?

    Ето я камерата:
    Weatherproof IR Camera JK-770, High Performance Camera, JMK CCTV Camera Manufacturer
    По пътя на логиката, ако камерата работи със други устройства но не с ДВР по скоро бих търсил проблема в DVR...
    Може да има и проблем със захранването, но казваш на другите устройства работи... Пробвай като изпише но сигнал на ДВР да я включиш в ТВ, ако там тръгне проблема остава да е в ДВР, или кабел ако не са добре направени връзките...

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: IR Camera JMK JK-A770M - Проблем

    Не, не мисля, че е в ДВР. защото този вход работи с другите камери. Понеже тя е по-мощна съм я сложил на друго захранване.
    Кабела от ДВР до камера е 52-3 м. , тва проблем ли е? ДВР е настроен на NTSC, а в характеристиките на камерата пише, че е PAL. Сега го смених ДВР на PAL и ще пробвам. Ще пиша после. Мерси!

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #4

    Отговор: IR Camera JMK JK-A770M - Проблем

    Цитат Първоначално публикувано от lavico Виж публикацията
    Не, не мисля, че е в ДВР. защото този вход работи с другите камери. Понеже тя е по-мощна съм я сложил на друго захранване.
    Кабела от ДВР до камера е 52-3 м. , тва проблем ли е? ДВР е настроен на NTSC, а в характеристиките на камерата пише, че е PAL. Сега го смених ДВР на PAL и ще пробвам. Ще пиша после. Мерси!
    Ако кабела ти е хубав 50 метра на са проблем. Ако не е, ще го разбереш още преди картината да изчезне. Но пък и калпав да е кабела, ще има смущения а не чак да ти се губи картината...
    По вероятно е да е от захранването, ако е на предела на силите си на по голямо разстояние може ад му пада тока... Трябва да почнеш да сменяш нещата едно по едно и някъде ще изкочи проблема.
    На аналоговите DVR няма кои знае какви настройки

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. WEB camera
    От LiviuCatan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 02-01-13, 11:14
  2. WEB CAMERA
    От tannoy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 28-08-08, 13:10
  3. web camera
    От bojin1 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 10-02-08, 22:47
  4. Проблем с miniDV camera
    От Barbarian X във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 29-03-05, 21:04
  5. проблем с web camera
    От ilhanbg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 31-05-04, 16:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе