Резултати от 1 до 4 от общо 4

Програма за ремонт на MP4 file.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #1

    Програма за ремонт на MP4 file.

    Моля за съвет, коя програма да ползвам за да "поправя" .mp4 файл.След като картата от камерата ми се е измъкнала малко от камерата е записано, но всички плейъри, които ползвам ми казват, че файла е повреден.Реално има запис, като обем и всичко, но не мога да го гледам.Камерата е Sony HDR-15 и като четох това си е чест проблем при нея и GoPro когато са под вибрации и удари.Четох в разни чужди форуми, но там всичко е с разни платени програми и не съм сигурен дали въобще става.Довечера ще пусна файла през GSpot и ще докладвом какво ми дава.Молбата ми е ако някой е правил подобно нещо да даде акъл.Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #2

    Отговор: Програма за ремонт на MP4 file.

    Явно файла е некоректно записан и не може да се поправи.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Отговор: Програма за ремонт на MP4 file.

    не е от програмите, а от вида на дефекта

    явно е прецакан хедърът на файла, което е почти невъзможно да се оправи
    ако беше прецакано някакво място вътре, ще тръгва, но на това място или ще дава дефекти в образа, или ще забива, а при теб не е така

    реално че има запис как разбра?
    това, че има файл с някакъв заделен обем, не означава, че е пълен с нещо смислено

    gspot чете хедъра и оттам взима инфо какви са кодеците, той диагностика не прави...

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #4

    Отговор: Програма за ремонт на MP4 file.

    Даааа наистина май нищо не може да се направи.GSpot нищо не казва за файловете.Малко ме е яд, но какво да се прави.Ако ще е полезно за колегите, ще кажа, че това нещо стана/провала в записването на файла/, като се е разместила картата в слота на камерата.Картата беше пропаднала, но не ми съобщи , че картата е извадена.Тъпото на тези камери е, че са пригодени да работят с microSD и М2 карти.При самото вкарване на карта се усеща, че не влиза много сигурно и мърда във вертикална посока.Благодаря за отговорите!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. File .GDB
    От Prometey във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 01-12-05, 19:04
  2. FCD file?
    От GATER във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 18-09-04, 09:59
  3. Програма за прослушване на mmf file
    От dimi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 17-07-03, 08:36
  4. BiN FILE Help
    От Stinky във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 15-12-02, 01:50
  5. *.DAT file - help !
    От Kayso във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 12-11-02, 21:34

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе