Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем с аналогова Hi8 видеокамера sony TR515E

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    26
    #1

    Проблем с аналогова Hi8 видеокамера sony TR515E

    Здравейте, днес пробвах да пусна старата си,аналогова/15 годишна/ Hi8 камера sony TR515E,и за съжаление открих че не може да отваря вратичката за поставяне/вадене на касетата.Показва ми ,че вътре няма касета,а на дисплея изписва код C:31:00,koeто като проверих означаваше..."проблем с касетата,или извади и постави нова касета,или изключи и включи отново захранването"...Естествено пробвах,но не става,та въпроса ми е-дали някой се е сблъсквал с подобен проблем,и дали мога сам да се оправя,ако пробвам да развия двете болтчета,които се виждат на вратичката за касетите т.е.дали ако махна гортия капак на вратичката,ще мога да я отворя ръчно

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    1
    #2

    Отговор: Проблем с аналогова Hi8 видеокамера sony TR515E

    Здравей.
    Някаде по камерата има малка батерийка извади я за да рестартираш камерата и я постави ако не става купи нова някаде е 2-3лв грешката може да изчезне.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    26
    #3

    Отговор: Проблем с аналогова Hi8 видеокамера sony TR515E

    Ами аз я дадох в сервиз на sony /Пулсар/,но за 10 дни не благоволиха да се обадят и да кажат какъв е проблема и колко ще струва,ако трябва да я правят-явно са мн.заети.Днес ще ида да си я взема.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    26
    #4

    Отговор: Проблем с аналогова Hi8 видеокамера sony TR515E

    Колеги камерата не става...сега имам ново питане:
    Имам стари Hi8 касети записани с нея,аналогов запис,искам да си ги прехвърля пак на DVD ...та въпроса ми е ако си купя от продавалника камера sony digital 8 цифров формат,ще могат ли тези касети да се възпроизвеждат на нея и дали,ако записа се източва през 1394 порта и се записва на dvd с ulead videostudio,ще се получи по-голямо качество,отколкото както съм го източвал аналогово чрез tv тунер и чрез аналогов кабел чинч-чинч?
    Аз доколкото знам,може,но не съм пробвал и не съм сигурен на 100%...ако някой го е пробвал,нека да сподели...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на видеокамера - Sony HDR-PJ200EB или Sony HDR-CX280
    От syllverr във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 20-05-13, 14:29
  2. Продавам видеокамера SONY DCR-DVD404Е
    От perto във форум Продава
    Отговори: 12
    Последно: 06-06-12, 17:11
  3. Продавам видеокамера Sony FX1
    От Tonidi във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 31-07-08, 09:09
  4. Избор на видеокамера - SONY, PANASONIC или JVC ?
    От DEF във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 18-12-07, 20:44
  5. Sony извади най-малката HD видеокамера
    От IvO™ във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 7
    Последно: 07-05-07, 19:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе