Резултати от 1 до 4 от общо 4

Хладилник LG GR-389 SQF - бива ли?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    1
    #1

    Хладилник LG GR-389 SQF - бива ли?

    Добър вечер.Скоро ще трябва да купувам хладилник и съм се ориентирал към този- http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=00002006. Какво ще кажете за този хладилник?Бива ли?Ако имате предложения за по-добър,казвайте.Нямам претенции откъм марка,само да не е някой италиански боклук.Също така нямам претенции дали ще е Inox или не.Да има No Frost система и да е не предповече от 800лв.Благодаря варително.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #2

    Re: Какво ще кажете за този хладилник?

    стига с "тея мачове" бе ..., хора ..,

    стига с тези простотии .... !

    за въпроси за хладилници - плз - обръщайте се към консултантите в магазините "зора", "техномаркет", "технополис", "европа", и т.н., и т.н. ...

    консултантите за хладилниците/климатиците/ютиите/талавизорите/lcd-тата/печките .. - ОБИКНОВЕНО са едни ОВЧАРИ, дето знаят всичко за всякаквата техника .....



    не тормозете нашите души с дребни проблемчета..(ма бил ти спрял климатика да ти баца..) :

    - ми нали ти е в гаранция климатика/талавизора/ютията .. - викай си там гаранционната поддръжка и да те оправят за без пари !!

    ..

    идеята на този форум беше(май беше по принцип) да си помагаме при често срещани SW проблеми, дето иначе ги чарджеха по фирмите по 15-20$/час .


  4. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    443
    #3

    Re: Какво ще кажете за този хладилник?

    Аз имам модела 399 от година и половина. До момента никакви грижи с него. Според мен взимай и не се замисляй.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #4

    Re: Какво ще кажете за този хладилник?

    Цитат Първоначално публикувано от Zaphod B
    стига с "тея мачове" бе ..., хора ..,
    стига с тези простотии .... !
    за въпроси за хладилници - плз - обръщайте се към консултантите в магазините "зора", "техномаркет", "технополис", "европа", и т.н., и т.н. ...
    консултантите за хладилниците/климатиците/ютиите/талавизорите/lcd-тата/печките .. - ОБИКНОВЕНО са едни ОВЧАРИ, дето знаят всичко за всякаквата техника .....
    не тормозете нашите души с дребни проблемчета..(ма бил ти спрял климатика да ти баца..
    - ми нали ти е в гаранция климатика/талавизора/ютията .. - викай си там гаранционната поддръжка и да те оправят за без пари !!..
    идеята на този форум беше(май беше по принцип) да си помагаме при често срещани SW проблеми, дето иначе ги чарджеха по фирмите по 15-20$/час .
    Не те разбирам! Аз и много други се интересуват след покупка да нямаме проблеми. Те и за това е форума. Както сам казваш консултантите не вършат работа, сервиза на техното е дървен. На някои модели от някои марки им се чупят примерно носачите на пантите, а в сервиза те обвиняват в немърливо отношение и си плащаш дори и в гаранция. Примерно ако надника ти е 45 лева на ден и ти изгубиш един за да си закараш и пребереш тъпата гаранционна стока до и от сервиза, дали ремонта ти излиза безплатен (за останалите неудобства и разходи да не говорим). Има разлика между правеното в така наречения EU и Сковения например.....
    Ако сме сбъркали нещо модераторите ще ни се скарат, очевидно не сме!
    Като си ядосан тегли му една, но не във форума!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG хладилник
    От Миряна във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 21-10-14, 15:10
  2. Toshiba RAS-107SAV-E - бива ли?
    От MEBELDIZAIN във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 6
    Последно: 25-02-10, 13:18
  3. Samsung LE-32N71B бива ли го?
    От prawler във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 09-12-07, 23:55
  4. С Бат`Бойко шега не бива
    От Inspire във форум Коментирай новина
    Отговори: 25
    Последно: 01-05-05, 20:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе