Резултати от 1 до 8 от общо 8

Откъде да купя AEG Electrolux Santo 64166 TK ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #1

    Откъде да купя AEG Electrolux Santo 64166 TK ?

    Харесах един хладилник в нет-а AEG Electrolux Santo 64166 TK, напълно ме устройва като характеристики. За съжаление не мога да открия някъде в България да се продава.
    Някой има ли идея откъде да се снабдя? Видях в нет-а, че Технополис са представители на АЕГ, писах им, но естествено няма отговор...
    Мислех за познати в чужбина, но пък така няма да мога да си ползвам гаранцията...

    За уточнение - в София съм.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #2

    Re:Откъде да купя...

    Здравей,

    Наистина Технополис продават АЕГ/Електролукс. По-добре се обърни към самите Електролукс да разбереш този модел дали е актуален- може да е стар или пък просто да не се внася в България.

    За съжаление не открих никъде техни контакти в официалният им сайт. Чрез google намерих този телефон 951-59-78. УСПЕХ!

    Когато погледнах уреда разбрах проблема ти. Уреда е иноксов, ен. клас А++, и е само 85 см висок. Този уред е доста скъп поради което непродаваем в БГ. Вероятна цена около 500 Евро.

    Само Либхер продава в БГ такива скъпи уреди. Виж: http://www.liebherrbg.com/?go=produc...ubcategoryId=3 и надолу потърси КТРes 1554: също пълен инокс, А++, 85х60 и на цена 799 лв. Има и вариант без камера.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #3

    Re:Откъде да купя...

    Много благодаря за мнението! Свързах се с Електролукс в Германия да ги питам кой е нашия дистрибутор тук, защото в нет-а открих само грешни телефони и те ми дадоха верните координати. Та, от Електролукс България ми отговориха, че въпросният хладилник не се внася в България, но ако си го купя от ЕС, мога да ползвам гаранцията си в България.
    Нямам представа колко струва, не можах да намеря цена.
    Другата ми алтернатива е подобен хладилник на Фагор, който е 450 лв, но е доста по-неикономичен, гори 0,55 кВ/ч. Затова исках този. Но... явно няма как да стане. А и ако е 500 евро, не си струва.
    Гледах го този на Либхер, неоправдано скъп е. А и Фагор изглежда доста по-добре.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #4

    Re:Откъде да купя...

    Здравей,

    Намерих цената на сходен уред АЕГ и наистина е 479 Евро.

    Фагор е добра марка, но 0,55 е МНОГО! Това прави към 200 кВ на година, Либхер-а харчи 84 кВ на година!!!

    Всяко нещо си има цена. Ти решаваш.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #5

    Re:Откъде да купя...

    Цитат Първоначално публикувано от Fresh
    Здравей,

    Намерих цената на сходен уред АЕГ и наистина е 479 Евро.

    Фагор е добра марка, но 0,55 е МНОГО! Това прави към 200 кВ на година, Либхер-а харчи 84 кВ на година!!!

    Всяко нещо си има цена. Ти решаваш.
    Е, чак 84 кВ, няма такова чудо. Навсякъде го дават 127 кВ. Виж.
    Не знам дали си заслужава 400 лв отгоре...
    И АЕГ-то е скъп.
    Направо съм изненадана от цените на тези малки хладилници, какво толкова има в тях....

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #6

    Re:Откъде да купя...

    Здравей,

    84 кВ е моделът без камера. Виж тук:http://www.liebherr-cooling.bg/bg-hg...4263-0_18438-0.

    С камерата е наистина 127 кВ. Извинявай ако съм те заблудил.

    Причините за тези цени: скъпа електроника, скъп компресор, пълен инокс (истински, шлифован).

    И нещо за успокоение: цената в Германия на Либхера 499 Евро, така че в БГ го взимаш с 20% отстъпка за нови членове на ЕС


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #7

    Re:Откъде да купя...

    Ех, то се е видяло, че ще взема неикономичния Фагор, ама на всичкото отгоре се е свършил в магазина Интермаркет, които са дистрибуторите. Сега трябва да го търся от друго място...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #8

    Re:Откъде да купя...

    Ако ми дойде идея ще пиша. За сега съм безпомощен ((

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Откъде да купя батерия за UPS
    От ilhanbg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 06-09-14, 14:01
  2. Поставка за ресивър. Откъде да си купя?
    От SongBird във форум Аудиотехника
    Отговори: 16
    Последно: 20-04-10, 22:30
  3. Откъде да купя чантичка Solomon?
    От dragozow във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 18-04-07, 18:47
  4. Легален AV - откъде да купя?
    От pland във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 26-04-05, 08:24
  5. ОТКЪДЕ ДА КУПЯ
    От LZ4 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 20-04-04, 23:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе