Резултати от 1 до 3 от общо 3

Въпрос за тапичките, които се слагат в дупчиците на ъглите на вратата

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    3
    #1

    Въпрос за тапичките, които се слагат в дупчиците на ъглите на вратата

    Днес си купих Gorenje http://www.gorenje.bg/fridge_freezer?c=276232 . За моя изненада го докараха почти веднага и започнахме процедурите по разопаковане и т.н. Само,че излезна един проблем,който може да ви разсмее,но така и така нищо не разбирам от хладилници та реших да пиша. Чета аз инструкциите и там пише да сваля ограничителите на ъглите на вратите и на тяхно място да сложа тапите,които съм получил в комплекта. Само,че ограничителите са 3 а тапата в комплекта е само 1 . Та на всяка врата имам по 2 дупки и само 1 тапа,която се чудя,в коя точно дупка да боцна. Отделно дойдоха и 4 тапички с диаметър около 6-7 милиметра,които също нямам идея къде да сложа. Влезнах в сайта на Gorenje и си изтеглих ръководство...Само дето то е същото,като това,което вече имам. Та важни ли са тия тапи,нещо ненормално ли е,че е само 1 и какво да правя с онея "пъпчици",които също дойдоха?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    174
    #2

    Re:Въпрос за тапичките,които се слагат в дупчиците на ъглите на вратата

    И при мен се получи същото. Ограничителите не съм ги махнал даже - те не опират, освен ако не блъскаш вратата. Тапичките не ми се вързаха като брой и тип - прибрал съм ги заедно с упътването и гаранцията. Евентуално може да потрябват, ако решиш да сменяш посоката на отваряне.
    Добре е да изчакаш 24 часа преди да включиш уреда.
    Да не забравиш да регистрираш уреда...

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    3
    #3

    Re:Въпрос за тапичките,които се слагат в дупчиците на ъглите на вратата

    Meрси за отговора. Все още не сме го включили. Ще се съберат поне 24 часа преди да го включим със сигурност. Ама,така и не разбрах по принцип нужно ли е да се запушват тези дупчици?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. светлина в ъглите при philips 40PFL8008
    От Aiwera във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 07-10-14, 20:32
  2. Бели петна по ъглите на черен екран? (LG 42LW5400)
    От mitko.be във форум LG телевизори
    Отговори: 27
    Последно: 03-08-12, 20:13
  3. Провисване на вратата на фурната
    От star_t във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 09-05-09, 12:35
  4. motorola k1 - как се слагат теми ?
    От wsd във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 01-09-07, 15:48
  5. 29" JVC, CRT - проблем с цветовете в ъглите
    От angelthepep във форум Други телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 11-04-07, 11:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе