Резултати от 1 до 3 от общо 3

Дръжки за хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    120
    #1

    Дръжки за хладилник

    Здравейте,
    от 1 месец търся по сервизите дръжки за хладилника. Имам почти не използван Bosch на около 10 години, беше одраскан, боядисах го. Дръжките са му пожълтели, и реших да търся нови пластмасови за да ги подменя. Старите са онова метал с пластмасови допълнителни елементи. Именно те са пожълтели, на няколкото места, на които намерих дръжки имаше само универсални с максимално разстояние между отворите 160мм, при мен търсеният размер е 178мм.
    Ако някой има информация къде да проверя допълнително ще му бъда благодарен да е сподели тук.
    Поздрави.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #2

    Re:Дръжки за хладилник

    Попитай в централния сервиз на Бош в София http://bosch.expo2000.bg/elektrouredi.php?bosch=servizi Предварително си запиши E-Nr............... и FD-Nr............от табелката с техническата информация във вътрешната част на хладилника. Има опция за доставка с куриер за твоя сметка. Цената за бройка е над 35лв. доколкото си спомням на плстмасовата, ако твоите са с метална декорация със сигурност ще са по-скъпи. Успех!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    120
    #3

    Re:Дръжки за хладилник

    Хм, не се бях сетил, в смисъл минаваше ми през акъла, но за толкова стар модел си мислих че едва ли ще поддържат доставки. Ще видя довечера номерата и ще ги питам утре.
    Поздрави.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG хладилник
    От Миряна във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 21-10-14, 14:10
  2. Монтиране дръжки на PVC дограма. Моля за Съвет.
    От Irvine_Welsh във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 2
    Последно: 14-01-11, 11:51
  3. Хладилник Мраз 140
    От k840420n във форум Хладилна техника
    Отговори: 7
    Последно: 23-09-10, 21:28
  4. Хладилник LG - лед във фризера
    От dqdoqgo във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 31-08-09, 08:37
  5. Избор на хладилник
    От Mitko_G във форум Хладилна техника
    Отговори: 8
    Последно: 05-11-07, 17:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе