Резултати от 1 до 5 от общо 5

Въпрос за AEG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    90
    #1

    Въпрос за AEG

    Здравейте,какво ви е мнението за въпросния хладилник? http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...B7%D0%B5%D1%80

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    90
    #2

    Re:Въпрос за AEG

    Да го купувам или да не го купувам?

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    351
    #3

    Re:Въпрос за AEG

    Това ще си решиш сам.Има тема ''Хладилник AEG S70360KG2/S60360KG1''.Наскоро взех първия -AEG S70360KG2 макар и малко по-скъп.Спрях избора си на него поради по-високия енергиен клас/А++/и вероятно по-малкото електроника макар ,че и този има такава.Но аз съм само потребител,нека се изкажат и по-запознатите с материята.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    38
    #4

    Re:Въпрос за AEG

    Аз съм със стария модел на това АЕГ от около 2 години и съм много доволен. Работи доста тихо.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    351
    #5

    Re:Въпрос за AEG

    Да, наистина компресора е много тих.Усеща се дали работи само по леките припуквания и шума на фреона.AEG 60360KG1 има и електронно управление/дисплей-за мен още едно потенциално място за дефектиране.И двата модела за мен са с ненужно големи кутии долу в хладилната част.Абе работят си машинките,скачай на една от тях.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе