Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 32

мнение за хпадилник zanussi ZRB -936PW

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #16

    Re:мнение за хпадилник zanussi ZRB -936PW

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Свежарски,без да влизаме в спор,чукни кадро на някой български Либхер дали на АССто пише АССgroup или сделана в Австрия/Германия.За Зануси,Уирпъл,Амика и тн малко ме съмнява да не е чайнамайна АССто.Тъй че бих зел с Ембрако,макар да е с по-малка "високотемпературна част"(дет му викат профитата),например гореспоменатия Уирпъл вместо Занусито.
    пп Па ако можеш пиши кои марки и модели са с швабски мотори,та да ти кажем "евала" и да е полезно за хората.
    Ето снимка на Либхерски АСС.

    Доста често на продуктите няма надпис Made in ... Баркодът започва с 91 което е кода на Австрия. Китайските са с 69.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #17

    Re:мнение за хпадилник zanussi ZRB -936PW

    Свежарски,почти ми е на устата да ти го кажа,само кажи сега,щом 9 1 са Австрия,то 9 0 кви са-немски ли(пак на Р600)?
    пп Ще имаш биричка от мен.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #18

    Re:мнение за хпадилник zanussi ZRB -936PW

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Свежарски,почти ми е на устата да ти го кажа,само кажи сега,щом 9 1 са Австрия,то 9 0 кви са-немски ли(пак на Р600)?
    пп Ще имаш биричка от мен.
    и 90 са Австрийски. Някои страни имат повече от един код. Ето някои по-интересни:

    90 - 91 Austria
    400 to 440 Germany
    380 Bulgaria
    690 - 695 China
    80 to 83 Italy
    869 Turkey
    880 South Koreа
    789 - 790 Brasil

    Тази вечер може и винце

  5. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #19

    Re:мнение за хпадилник zanussi ZRB -936PW

    хей аз съм с такъв хладилник зануси - става. няма екстри като диспенсър и перка и лед - това с лед осветлението си мисля че е поправимо но ще чакам да изгори крушката.
    сега като чета темата ми стана интересно и погледнах : компресора излезе acc htk95aa с код 6-чка в началото на номера.
    аз като цяло съм доволен - в началото ми беше малко шумен но сега като му свикнах или се понаместиха нещата му свикнах.
    хладилник върши си работата.
    изглежда съм го взел на далавера : по спомен беше 450 460 лева.
    честно взех го защото беше най-евтин и успях да се преборя с момата че ще останат пари за друго : не останаха ...

    едит : сега като се замисля има кусури : не ми стигат подложките за яйца - тия пластмаски. има само 1 за 6 яйца.
    няма скара за бутилки - легнали - това ми липсва.
    единият от стъклените рафтове си дойде със счупен пластмасов водач но не ми е правил проблеми въпреки натоварването и опетите ми да ги счупя - може да се огледа преди да ги натовариш.
    кутиите са малко за зеленчук са прекалено обемни.
    а бе обичайните кусури - май аз нямам угодия

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    83
    #20

    Re:мнение за хпадилник zanussi ZRB -936PW

    Цитат Първоначално публикувано от Fresh
    Ето снимка на Либхерски АСС.

    Доста често на продуктите няма надпис Made in ... Баркодът започва с 91 което е кода на Австрия. Китайските са с 69.
    Цитат Първоначално публикувано от Fresh
    и 90 са Австрийски. Някои страни имат повече от един код. Ето някои по-интересни:

    90 - 91 Austria
    400 to 440 Germany
    380 Bulgaria
    690 - 695 China
    80 to 83 Italy
    869 Turkey
    880 South Koreа
    789 - 790 Brasil

    Тази вечер може и винце
    Здравейте Колеги,

    Реших да се включа по въпроса за компресорите на фирма "АСС-Zanussi".

    Това което го нарекохте "Баркод" същност е серийния номер на компресора,.
    А това ще различните модели(типове) компресори започват с различни щифри се обеснява с факта че фирмата произвежда богата гама компресори: http://www.the-acc-group.com/cgi-bin...Nav/goTo?cm=41
    Примерно
    Kappa 2;
    Kappa 3;
    Kappa VSD;
    Alpha;
    Alphetta;
    Delta;
    .....
    Друг пример: първите компресори от тип Delta който видях, серийните им номера започваха с 0 000 00034.. ..

    Фирма ACC-Zanussi има заводи в Европа(Австрия и Италия) и в Азия(Китай).
    Може да се разбере къде е направен даден компресор по модела(типа) - т.е. единия завод произвежда едните типове, другия други и така.


    Поздрави!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #21

    Re:мнение за хпадилник zanussi ZRB -936PW

    Е тогава занусито с нтк 95 аа (което може да е и каппа2 и каппа3),кво ще да му е компресорчето,ако кода е с 69,90,91,в смисъл 2ка ли е 3ка ли,немец ли го е правил,италианец,китаец?Аз съм прост човек и Свежарски го разбирам по-лесно:6-китаец,9-немец,69-френска му работа.
    пп Чепкам се в тая тема,а не в "Компресори АСС",защото все пак е свързано и със занусито.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #22

    Re:мнение за хпадилник zanussi ZRB -936PW

    Цитат Първоначално публикувано от Profi_cooler
    Здравейте Колеги,

    Реших да се включа по въпроса за компресорите на фирма "АСС-Zanussi".

    Това което го нарекохте "Баркод" същност е серийния номер на компресора,.
    А това ще различните модели(типове) компресори започват с различни щифри се обеснява с факта че фирмата произвежда богата гама компресори: http://www.the-acc-group.com/cgi-bin...Nav/goTo?cm=41
    Примерно
    Kappa 2;
    Kappa 3;
    Kappa VSD;
    Alpha;
    Alphetta;
    Delta;
    .....
    Друг пример: първите компресори от тип Delta който видях, серийните им номера започваха с 0 000 00034.. ..

    Фирма ACC-Zanussi има заводи в Европа(Австрия и Италия) и в Азия(Китай).
    Може да се разбере къде е направен даден компресор по модела(типа) - т.е. единия завод произвежда едните типове, другия други и така.


    Поздрави!
    Здравей Profi_cooler,

    Баркодът или ЕАН кодът често съдържа серийният номер в себе си. т.е. той е по-дълъг и освен серийният номер има и допълнителна информация, като например къде е произведен продукта и друга информация.
    Ако погледнем прикачената от мен снимка то:
    Серийният номер е: 0030299
    ЕАН кодът (баркодът) е 91 02 0030299 9

    91: код за държавата, където е произведен Австрия
    02: Version code
    0030299 е Серийният номер
    9 Check digit

    Това обаче не е задължително.
    Давам пример от вкъщи. Хванах единственият уред с кутия (все още). Миксер на Горене:
    ЕАН (баркод): 3838942469114
    Сериен номер: 95030479

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #23

    Re:мнение за хпадилник zanussi ZRB -936PW

    И за двамата бира,стига занусито да не спира.
    За Свежарски-евала!Та 9ка ли е-бива,69-такована работа .
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #24

    Re:мнение за хпадилник zanussi ZRB -936PW

    Както споменах вече тази вечер съм на червено: нали все пак е Трифон Зарезан

    След 5 мин е 02.02.12 и минавам на бира Наздраве!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    83
    #25

    Компресори на фирма ACC-Zanussi

    Цитат Първоначално публикувано от Fresh
    Здравей Profi_cooler,

    Баркодът или ЕАН кодът често съдържа серийният номер в себе си. т.е. той е по-дълъг и освен серийният номер има и допълнителна информация, като например къде е произведен продукта и друга информация.
    Ако погледнем прикачената от мен снимка то:
    Серийният номер е: 0030299
    ЕАН кодът (баркодът) е 91 02 0030299 9

    91: код за държавата, където е произведен Австрия
    02: Version code
    0030299 е Серийният номер
    9 Check digit

    Това обаче не е задължително.
    Давам пример от вкъщи. Хванах единственият уред с кутия (все още). Миксер на Горене:
    ЕАН (баркод): 3838942469114
    Сериен номер: 95030479
    Здравей Колега,

    Виждам че разполагаме с еднаква информация .

    Ще прикача малко снимки за да стане поясно на другите колеги:
    [img][/img]

    За тези компресори - Kappa 3 на фирма АСС нямам много наблюдения, все пак са модел излязал преди малко повече от година.
    Но за Kappa 2 мога да кажа че по добри в този клас няма! Предполагам че новата генерация ще запази доброто си име!
    Danfoss(Secop вече)-те не са това което бяха.

    Поздрави и повече вино в тези студове!


    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #26

    Re:мнение за хпадилник zanussi ZRB -936PW

    ето снимка на компресора точно на модела зануси - моя е без диспансер.
    трябва да го вържа да му замеря потреблението за седмица.
    като го вземах последното за което мислех е компресора. исках само да го хареса девойката и да е А+ и да е евтин.
    внимавайте с доставките на техномаркета моя излезе чукнат от едната страна като не знам дали е от магазина от превоза или от качването по етажите. аз го отворих след 4 месеца и беше изпердашен точно от страната от която ще се вижда какво да се прави - върви се разправяй след толкова време

    моля да ми разтълкувате снимката - читав ли е компресора ? тези каппи не ги пише на етикета.



    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #27

    Re:мнение за хпадилник zanussi ZRB -936PW

    Дали е хубав-касавец е,я къв е лъскав.Колко е читав,ще стане ясно след години,но ако той изпляска,а не друго,което да го умори.Поне не са сложили малък компресор в голям хладилник-167вт http://www.the-acc-group.com/cgi-bin...e&cm=85&cp=612

  16. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #28

    Re:мнение за хпадилник zanussi ZRB -936PW

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Дали е хубав-касавец е,я къв е лъскав.Колко е читав,ще стане ясно след години,но ако той изпляска,а не друго,което да го умори.Поне не са сложили малък компресор в голям хладилник-167вт http://www.the-acc-group.com/cgi-bin...e&cm=85&cp=612
    има го и като двойка даден ? или аз не гледам каквото трябва ? http://www.the-acc-group.com/cgi-bin...&cm=193&cp=568

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #29

    Re:мнение за хпадилник zanussi ZRB -936PW

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Дали е хубав-касавец е,я къв е лъскав.Колко е читав,ще стане ясно след години,но ако той изпляска,а не друго,което да го умори.Поне не са сложили малък компресор в голям хладилник-167вт.2ка-3ка-един и същ,Профито ще каже разликата. http://www.the-acc-group.com/cgi-bin...e&cm=85&cp=612
    пп Момчета(Свежарски и Профи),пак омазахте пейзажа-не можете ли по-простичко,например:тоя със синия етикет-Австрия,с жълтия-Китай или да се уточни(ако се знае) в кой завод-кой модел е?Не сме всички вишистчета-инджинерчета,та таблици диаграми,стрелкички,английски.То едва ли има значение и разлика в качеството,ама...Кво да се прави-сиромах човек иска Гявола да е**-хубаво за без пари.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    83
    #30

    Re:мнение за хпадилник zanussi ZRB -936PW

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    пп Момчета(Свежарски и Профи),пак омазахте пейзажа-не можете ли по-простичко,например:тоя със синия етикет-Австрия,с жълтия-Китай или да се уточни(ако се знае) в кой завод-кой модел е?Не сме всички вишистчета-инджинерчета,та таблици диаграми,стрелкички,английски.То едва ли има значение и разлика в качеството,ама...Кво да се прави-сиромах човек иска Гявола да е**-хубаво за без пари.
    Здравейте Колеги

    Не съм изкал да подвеждам(омазвам) никой. Просто реших да споделя малко информация - ако това е била грешка от моя страна, моля да бъда извинен.

    Компресора от втората снимка е Kappa 2, проиведен е 28 седмица на 2010г, къде незнам.

    Но в случая мисля че е по важно че един качествен и надежден Компресор!

    Поздрави!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Миялна Zanussi ZW414
    От plamenhar във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 05-08-14, 20:08
  2. проблем с хладилник ZANUSSI
    От dobata7412 във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 04-09-11, 23:24
  3. мнение за хпадилник Аристон и режим на работа
    От bonchev във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 04-06-11, 14:42
  4. Фризер тип ракла ZANUSSI ZFC 639 WAP
    От Yonah във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 07-09-10, 12:50
  5. Ремонт на Zanussi FL-411C
    От imweasel във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 24-01-10, 20:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе