Резултати от 1 до 7 от общо 7

Избор на хладилник Siemens KI 34SA50

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    32
    #1

    Избор на хладилник Siemens KI 34SA50

    Здравейте,
    Предстои ми покупка на хладилник за вграждане и нещо се затруднявам с избора! Много ми се щеше да е Liebherr, но понеже вариантите с изнасящи се панти са ми скъпички трябва да се пренасоча към друга марка. Не знам вие как мислите ама на мен варианта за вграждане с плъзгачи на вратата не ми се вижда много надежден та затова искам с изнасящи се панти. Та...гледах гледах и не знам защо се спрях на един Siemens KI 34SA50 http://siemens.expo2000.bg/do.php?elektrouredi=_prod&kategoria=zavgrajdane&tip=hladilnici&model=KI 34SA50. Попада ми в ценовия диапазон, но не знам що за хладилник е. Не познавам никой със Siemens. Някой може ли да ми даде някаква насока? Не че има какво толкова да се каже за един хладилник, но все пак...проблемна ли е марката, надеждна ли е, и т.н. Много ще съм ви благодарен ако някой има какво да сподели

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #2

    Re:Избор на хладилник Siemens KI 34SA50

    Хладилниците за вграждане BOSCH/SIEMENS, се произвеждат само в Германия. Марката не е особено популярна в България, заради доста по високите цени на продуктите си. За мен лично, Сименс е еталон за качество и избора е много добър. Успех!

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    286
    #3

    Re:Избор на хладилник Siemens KI 34SA50

    Цитат Първоначално публикувано от diterh
    Хладилниците за вграждане BOSCH/SIEMENS, се произвеждат само в Германия. Марката не е особено популярна в България, заради доста по високите цени на продуктите си. За мен лично, Сименс е еталон за качество и избора е много добър. Успех!
    +1
    Собственик съм на Сименс, но свободно стоящ. Никакви грижи Преживял е и 3 премествания.
    От "expo2000" можеш да си заплатиш удължена гаранция - 5 г.

  5. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #4

    Re:Избор на хладилник Siemens KI 34SA50

    .....Напълно прави са хората Сименс си е Сименс! От където и да го погледнеш!....

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #5

    Re:Избор на хладилник Siemens KI 34SA50

    +1

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    32
    #6

    Re:Избор на хладилник Siemens KI 34SA50

    Благодаря на всички за мненията. В крайна сметка поръчах машинката и се надявам всичко да е наред и със здраве да си го пълня. Това с гаранцията е интересно! Не видях в сайта за такава информция? Някакви идеи? Или да звънна направо в някой сервиз ....

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #7

    Re:Избор на хладилник Siemens KI 34SA50

    Удължаване на гаранцията се предлага само за уредите с марка Бош, доколкото знам, но може да провериш. Ще ти струва още 72лв. в случай, че е възможно. Питай в магазина, не в сервиза.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на хладилник
    От Kristian Gurchev във форум Хладилна техника
    Отговори: 5
    Последно: 28-09-12, 16:44
  2. избор хладилник
    От kosara във форум Хладилна техника
    Отговори: 5
    Последно: 10-01-12, 22:48
  3. избор на хладилник
    От yordak във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 04-11-11, 18:06
  4. Избор на хладилник
    От Mitko_G във форум Хладилна техника
    Отговори: 8
    Последно: 05-11-07, 17:15
  5. Избор на хладилник
    От burningice във форум Хладилна техника
    Отговори: 13
    Последно: 28-11-06, 10:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе