Резултати от 1 до 2 от общо 2
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By mamarinov

Проблем с чисто нов Liebherr за вграждане - IKB 2750 Premium BioFresh

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    14
    #1

    Проблем с чисто нов Liebherr за вграждане - IKB 2750 Premium BioFresh

    Здравейте,
    Току що ми пристигна хладилника, който чаках за новата си кухня. Като всеки човек, не обичам да правя ремонти вкъщи често, затова с жена ми напънахме семейния бюджет и заложих на умерено скъпи модели уреди за вграждане, като се надявах че и качеството ще е на ниво. Затова и за хладилници избрах марката Liebherr и то модели, Made in Germany.
    Та модела IKB 2750 Premium BioFresh е току що излизащ на пазара (а и бройките на IKB2820 бяха изчерпани) и ме спечели с техническите си характеристики. Особено с икономичността си. За съжаление обаче още като го отворих установих, че има нещо, което не е наред. Като че има някакво усукване на корпуса и стъклените стелажи лежат на 3 точки. Като разликата с четвъртата точка е над 5 мм.
    Пода е перфектно нивелиран и за да изключа всякакво съмнение поставих уреда и върху част от кухненски плот, за който нямам никакви съмнения за изкривявания в равнината. Предполагам, че проблема може да се реши с преместване на някоя от LED колоните нагоре или надолу. И да си кажа честно, ако имам ремонтни инструкции, бих предпочел да си го извърша сам...
    Утре ще се свържа с Liebher България. Имам много позитивни впечатления от комуникацията си с тях до момента и се надявам, че ще успеят да ме свържат със сервиз.
    Пиша тук с надеждата, че може аз да пропускам нещо в настройките и ще съм много благодарен, ако някой има идея как да реша този си проблем!

    Междувременно чакам да пристигне и фризер за вграждане - пак Liebherr UIG1313. Дано и с него не ми се налага да пускам отделна тема...

    Поздрави!

    P.S. Силно съм впечатлен от светкавичната реакция на екипа на Liebherr. Уговорихме се да го погледнат възможно най-скоро.
    Този пост е редактиран от mamarinov; 25-01-13 в 11:46.
    smqnab одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    14
    #2

    Отговор: Проблем с чисто нов Liebherr за вграждане - IKB 2750 Premium BioFresh

    Проблемът е решен. Оказа се, че дясната LED колона е монтирана малко по-високо. Техникът я свали и монтира наново и всичко заспа!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 7
    Последно: 12-08-15, 03:17
  2. Проблем с LIEBHERR
    От direktorkata във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 30
    Последно: 06-10-12, 11:41
  3. Проблем с Liebherr
    От svt11 във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 09-11-11, 12:08
  4. Отговори: 5
    Последно: 14-08-11, 17:16
  5. Въпрос и молба за hp ipaq 2750
    От helios1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 15-02-11, 20:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе