Резултати от 1 до 4 от общо 4
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By slovaka
  • 1 Post By VanDan

Помощ при избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    18
    #1

    Помощ при избор на хладилник

    Здравейте,
    Започвам изграждането на нова кухня и хладилника за мен е един от най важните компоненти. След старателно търсене из интернет и оглеждане на място в ТМ и ТП съм се спрял на 2 модела хладилници.
    1. LIEBHERR CNes 4023 http://www.technopolis.bg/b2c/detail...HERR-CNes-4023
    2. LG GB-5240AVAZ http://www.technopolis.bg/b2c/detail...G-GB-5240-AVAZ

    Първоначално се бях насочил към Либхер, макар и като дизайн отвътре да не ми харесва кой знае колко, определено дизайна на корейците е повече по мой вкус. Но колкото повече чета форума за отзиви към Либхер толкова повече се разубеждавам, че това е правилния избор. Повечето мнения са за хладилници в по-долен клас, затова ми се искаше да чуя мнение специално за този модел на Либхер. Надежден ли е и дали си заслужава парите ?
    За LG не намирам много отзиви, но като цяло няма оплаквания от марката, затова и се насочих и към нея.

    Фризерната част почти няма да се ползва засега и предпочитам да имам повече място във хладилната. По този показател Либхер печели. От гледна точка на дизайн е ЛГ. Диспенсера не ми е приоритет, по-скоро ледогенератора на Либхер. Остава и да се съпостави автоматичното размразяване с/y NOFROST, където не разбирам много. И на последно място, цената на ЛГ е с около 400лв по-малко, което ще ми осигури и едни котлони за кухнята :rolleyes:

    Според вас кой от тези двата красавеца да избера ?
    Този пост е редактиран от zerozed; 04-06-13 в 12:40.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #2

    Отговор: Помощ при избор на хладилник

    За такива пари скачай на един Сименс/виж Експо 2000/,здрав,надежден и едва мъркащ!......Бош също.....
    Shmi одобрява това.

  4. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #3

    Отговор: Помощ при избор на хладилник

    Взимай LG то бягай от Liebherr

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #4

    Отговор: Помощ при избор на хладилник

    Баталски, Либхер наистина имат проблем с цяла производствена серия хладилници. Очевидно знаят за него и сменят веднага с нов уред. Казаха, че в новите серии проблемът е решен. Случвало се е на много производители.
    За сега имам много положителни впечатления от съпорта на Либхер. Ако и другите фирми за ел.уреди бяха така щеше да е чудесно.
    Този пост е редактиран от VanDan; 02-07-13 в 10:28.
    Shmi одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. помощ - хладилник на Бош
    От emkoleva във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 02-08-14, 13:59
  2. Помощ при избор на хладилник.No frost или не?
    От albi във форум Хладилна техника
    Отговори: 9
    Последно: 09-10-13, 22:32
  3. Помощ при избор на хладилник.
    От chorlav във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 03-08-13, 09:20
  4. ПОМОЩ ЗА ИЗБОР НА ХЛАДИЛНИК
    От isa във форум Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 07-05-13, 20:02
  5. Помощ ! избор за хладилник :)
    От Globe във форум Хладилна техника
    Отговори: 26
    Последно: 20-07-11, 22:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе