Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

Избор на хладилник с фризер 2016

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    11
    #1

    Избор на хладилник с фризер 2016

    Здравейте, трябва да купя спешно хладилник за съжаление.Не зная какъв да бъде затова моля за помощ. Разгледах какво се предлага в момента 16.01.2016 и се спрях на този Liebherr CN-3503 защото е произведен в Германия а и на няколко други модела: CNP-4003 , CUP-351, CU-4023

    https://www.technomarket.bg/products...iebher-cn-3503

    http://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...-4003/p/664096

    http://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...-3513/p/664036

    https://www.technomarket.bg/products...ebherr-cu-4023

    Не зная дали да е NoFrost и какво е предимството и недостатък на този вид.

    Ако трябва да е друга марка? Да е с цена до 1100 лв. Моля за вашата помощ. Благодаря.

  2.  
     
  3. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #2

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Прочете ли менията за Либхер?Разгледай Бош и ЛГ

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #3

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Какво да им чете на мненията? Че имат проблеми с изпарителите ли? Аз не я харесвам тази марка но това на което се е спрял човека е с 10 годишна гаранция. Така че и да чете и да не чете 10 години са супер.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    11
    #4

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Благодаря,прочел съм лошите отзиви за LIEBHERR. Ако е BOSH или LG какъв модел да бъде,който е подобен на Liebherr ? Иначе майка ми има един Liebherr който работи безпроблемно от 2000 година.Но може би е късмет. Друго важно нещо е , че искам да е с бял цвят, а повечето Bosh са Inox. Намерих един по-евтин BOSCH-KGV-36VW32:

    http://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...6VW32/p/663863

    Не съм попаднал на много мнения за него.
    Този пост е редактиран от asmil; 16-01-16 в 23:40.

  6. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #5

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    къде го дават с 10г безплатна гаранция?
    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Какво да им чете на мненията? Че имат проблеми с изпарителите ли? Аз не я харесвам тази марка но това на което се е спрял човека е с 10 годишна гаранция. Така че и да чете и да не чете 10 години са супер.
    - - - - - - - - - -

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    11
    #6

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Това което намерих е в Техномаркет и пише 10 години гаранция от Liebherr ? но така е на картинката на сайта им. Иначе в дясно където пише "купи" пише 36 месеца стандартна гаранция.Утре ще им се обадя да питам за гаранцията, но ако е 10 години ??? А на сайта на Liebherr съм видял за гаранция плюс която естествено е платена.



    - - - - - - - - - -
    Това е на сайта им : https://blog.liebherr.com/domakinski...plus-liebherr/


    • Защита от неочаквани ремонтни разходи за до 10 години
    • Никакви непредвидени разходи
    • Всичко е включено в Гаранция плюс: пътни разходи, труд, работно време и резервни части
    • Налични резервни части за вашия модел до 10 години
    • Компетентен сервизен екип с висококвалифицирани служители, специализирани в ремонтните и сервизните дейности за хладилниците и фризерите на Либхер
    • Сключването на договор е възможно по всяко време в рамките на срока на 36-месечната гаранция на производителя
    • Гаранция Плюс започва автоматично след изтичането на 36-месечната гаранция на производителя
    • И най-добре е да си я заплатите



    Това е на сайта на Техномаркет:

    - - - - - - - - - -

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от asmil; 17-01-16 в 00:23.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #7

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Здрасти аз си взех този LG GBB539SWCWS хладилник - LG хладилник като преди това имах този https://www.technomarket.bg/products...g-rb-31ferndsa разликата е във работа на хладилниците.Самсунга работеше много време и имаше страшни пукания докато работи и след като изключи.LG работи без излишни шумове(пукания),много съм доволен.Разпределението на Самсунга е по добре спрямо изтеглящите се във феризера шкафчета на LG.Другото на LG на вратата не се събират 3 литровите бутилки при Самсунга това рафтче е голямо.Но в крайна сметка съм доволен от работата на LG спрямо Самсунга.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #8

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Когато видях, че Liebherr са написали с шрифт за плакати 10години гаранция и си викам - влезли са в час!
    Да, ама не!
    Като са толкова отворени, защо не удължат безплатно стандартната гаранция на 5 години?
    Условията са доста мъгляви.
    Рекламират "Пълна гаранция", но вероятно без чупливите и повреждащи се елементи по корпуса. Полици, чекмеджета, дръжки, уплътнения.
    Остава да им платя цената за един малък хладилник 299лв., за да "ремонтират" своето "изделие" с технологични дефекти.
    Освен това регистрацията им изисква да се сканират касови бележки, гаранции и фактури. Това за обикновения потребител означава допълнителни разходи на пари и време.
    Ама явно будали има много...

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    7
    #9

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Здравейте,
    предстои ми закупуване на хладилник с фризер с долна камера. Доста четох из темите, но не мога да се ориентирам как да разбера дали е с два или с един мотор хладилника. В момента имаме евтина марка и е с един мотор, събира много вода в горната част, да не говорим за леда във фризера. Това не искам да си го причинявам отново, затова се насочвам към No frost система поне задължително във фризерната част. Това, че изсушава продуктите в хладилната час ме кара да избера модел без No frost във горната част. За мотора без много да разбирам мисля да не е инвенторен. Не искам и диспенсър за вода, не ми харесва. Цветът трябва да е инокс и да е висок, 175, до 190, защото сме 3-4 души. От прочетеното до тук марките Либхер, Горене и Самсунг отпадат. Харесват ми LG i AEG, Electrolux. Bosh ми идват скъпи, тъй като цената, която мога да си позволя е около 900лв. Може и по-евтин. Не намирам инфо за Whirlpool . Тъй като в последните коментари са повече питащите, ще бъда благодарна, ако ми бъдете полезни с предложения и съвети.
    Този пост е редактиран от Nina24; 06-02-16 в 22:11.

  12. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #10

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Аз вчера си взех този хладилник: Hotpoint Ariston EBGH 20243 F - за 840 лв. и съм много доволен. Иначе се чудех и за LG че пак са добри и са произведени в Полша и моят Ariston също е произведен в Полша. Също така има дисплей на вратата и дръжки за отваряне, че не всички имат дръжки.

  13. Member Аватара на frick
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    501
    #11

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Nina24 написа- Не намирам инфо за Whirlpool . Няма и да намерите. Опитайте да откриете и гаранционен сервиз - няма такъв.

  14.  
     
  15. Member Аватара на mirandi
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    419
    #12

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Айде сега ново 20 ,сигурни ли сте в твърдението си ? Щото аз имам повечето домакински уреди от Whirlpool и въпреки че до сега не ми се е налагало да търся сервиз , знам че ги има и то не малко . По принцип вносителя сключва договори с избрани сервизи в по големите населени места, а не създава собствена сервизна мрежа, като тази практика е приета не самов Българя а и в други Европейски страни . А на официалния им сайт има бол информация за всичко

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Nina24 Виж публикацията
    ...... Цветът трябва да е инокс и да е висок, 175, до 190, ............... тъй като цената, която мога да си позволя е около 900лв. .......Не намирам инфо за Whirlpool . Тъй като в последните коментари са повече питащите, ще бъда благодарна, ако ми бъдете полезни с предложения и съвети.
    http://www.whirlpool.bg/app.php?mode...=&color=&diff= това няма ли да е подходящо

    Характеристики


    Основни характеристики
    Модел WBE 3325 NF IX AQUA
    Вид Свободностоящ
    Цвят Inox
    Основни характеристики
    Вместимост нето (л) 320
    Характеристика (звезди) ****
    Опция бързо охлаждане да
    Брой независими охлаждащи системи 1
    Брой температурни зони 2
    Multi-Flow система да
    Антибактериален филтър да
    Воден диспенсер да
    LED дисплей да
    Тип управление Електронно
    No Frost да
    Потребителски интерфейс Hercules
    Хладилник
    Вместимост хладилна част нето (л) 223
    Вид охлаждаща система Вентилация
    Брой полици 4
    Тип полици Заздравено стъкло
    Тип осветление LED
    Фризер / Камера
    Вместимост фризер/камера нето (л) 97
    Вид охлаждаща система Frost Free
    Регулиране на температурата във фризерна част да
    Период на съхранение при спиране на тока (ч) 12
    Брой чекмеджета /стелажи 3
    Капацитет на замразяване (kg/24h) 4.5
    Технически характеристики
    Енергиен клас А+
    Годишна консумация на енергия (kWh) 327
    Захранване (V/Hz) 220-240/50
    Мощност (W) 140
    Ел.ток (A) 10
    Ниво на шум (dBA) 42
    CFC/HFC free R600a
    Възможност за обръщане на вратите да
    Климатичен клас N-T
    Размер на продукта (ВxШxД) см 189.5x59.5x64
    Тегло (нето) кг 65
    Тегло (с опаковка) кг 67
    Този пост е редактиран от mirandi; 08-02-16 в 02:21.

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    7
    #13

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Здравейте, много благодаря на всички коментиращи търсенето ми!
    На модела Whirlpool WBE 3325 NF IX AQUA не ми харесва диспенсъра за вода, определено искам без такъв.
    Тъй като доста се лутам дали за Но фроста , мисля, че Но фрост само във фризерната част ще е най-добре, но за сега намирам такъв модел само на Whirlpool.
    Повечето от LG-тата на цена над 700лв. са с инвенторни мотори и пълен Нофрост.

    Колебая се между тези модели:

    http://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...PVHWB/p/660671

    http://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...22-OX/p/663106

    http://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...6UL30/p/663860

    За Боша ме притеснява това дали събира лед във фризерната част, тъй като е без Но фрост. Също така дали ако се повреди частите няма да са много скъпи.
    LG то ми харесва, но чувам , че инвенторните мотори създават повече проблеми, както и , че Нофроста в хладилната част изсушава продуктите. Какво става ако лятото си оставиш половин 10 килограмова диня, дали ще изсъхне?През лятото си хапваме доста диня и пъпеши, които не ми се иска да завивам с найлон, а няма да мога да побера в отделението за зеленчуци.
    За Whirlpoola ме притеснява това, че не знам много за марката, и пак е пълен Нофрост, мотора не е инвенторен , но както и на ЛГ-то му дават 10 годишна гаранция.
    По повод гаранциите- не бих си доплатила за повече гаранция, четох, че ако се развали хладилника трябва да го носиш на ремонт и там много не бързали да го оправят, какво ще правим лятото , ако това се случи, така, че смятам да викам техник на място.
    След малко отивам в Пловдивския Техномаркет на 4тия км да разгледам , защото в Технополиса нещо е доста обрано. На 18ти, този месец ще откриват нов магазин на Техномаркет в МОЛ Галерия и мисля да изчакам, предполагам , че ще има намаления, за да привлекат клиенти на това поизпразнено от посетители място.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,271
    #14

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Пак помисли за но-фрост и в хладилната част. Моя Панасоник е без но-фрост горе, но продуктите много по-бързо мухлясват може би заради повишената влажност в хладилната част. При нашите хладилника е един стар Whirlpool с но-фрост навсякъде и един кашкавал например издържа много повече време. Мерих температурата Ок е, местих продуктите на по-ниско, но няма особено ефект. Един суждук например след 3 седмици при мен почва да лепне (при темп +3С), същия в Whirlpool-a нищо му няма.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #15

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Зависи от суджука и какво са сложили вътре, според мен!
    То има ли вече нещо читаво?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик 2016 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3492
    Последно: 01-01-17, 18:50
  2. трансформиране фризер в хладилник
    От kearny във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 14-06-14, 10:14
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 23:08
  4. Теч на вода от хладилник с фризер LG
    От angushev във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 28-08-10, 19:20
  5. Преработка на фризер в хладилник ?
    От Lupus във форум Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 10-07-06, 21:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе