Резултати от 1 до 2 от общо 2

Хладилник Daewoo FRS-U20 - проблем...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    2
    #1

    Lightbulb Хладилник Daewoo FRS-U20 - проблем...

    Здравейте!
    Имам следният проблем с хладилник Daewoo FRS-U20 (последните букви трябва да видя как бяха, ако има значение). Проблемът е следният: Не знам дали е съвпадение или просто си му е дошло времето, нопреди няколко дни спира тока на няколко пъти за по няколко минути. На другият ден сутринта забелязах, че фризера се размразява- под него имаше голяма локва вода. Извадихме всички продукти и го оставих за няколко часа с отворени врати да се размрази напълно и да изсъхне. При включването му проверих дали работи компресора и констатирах, че се включва за около 30 секунди, след което една черна защита цъка и го спира, след 1-2 минути компресора отново се включва за малко и защитата го изключва. Проверих за грешки на дисплея- няма, но ми направи впечатление, че всички стойности на датчиците са много високи- 85, 74, 91 (мисля, че това са температури, но не знам дали не са по фаренхайт. На дисплея ми показва по целзий).

    Какво ще ме посъветвате?

  2.  
     
  3. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #2

    Отговор: Хладилник Daewoo FRS-U20 - проблем...

    Какъв е компресора и дали тръгва или само се мъчи да тръгне? Най добре извикай хладилен техник.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Хладилник Daewoo FRS-U20DAI side by side с no frost система не работи хладилната част
    От rossenboy във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 25-11-15, 10:29
  2. Хладилник DAEWOO SRSV20DFB
    От sibernao във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 12-02-14, 11:13
  3. Проблем с хладилник Daewoo
    От ivoet във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 15-07-12, 08:38
  4. Хладилник Daewoo REF RF-420NT - самоизключва се!
    От kristi_ina във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 04-05-10, 20:38
  5. Хладилник Daewoo - какво означава Multi Air Flow System ?
    От nikman във форум Хладилна техника
    Отговори: 9
    Последно: 27-11-09, 01:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе