Резултати от 1 до 11 от общо 11
Like Tree4Одобрявам
  • 1 Post By vencifcl
  • 3 Post By badr

Мнение относно два модела хладилник марка Bosch

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice Аватара на cigardjinov
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    6
    #1

    Мнение относно два модела хладилник марка Bosch

    Здравейте съфорумци,

    Искам да попитам за мнение относно 2 модела хладилници на Бош. Моделите са за вграждане, без камерна част, тъй като ще имаме фризер в отделно помещение.
    До сега не сме имали хладилник на марката, мисля, че който и от двата модела да изберем, няма да сбъркаме ?

    Разликата в цената е двойна и ще се радвам ако някой може да сподели впечатления за моделите. Избор на модели нямаме от други марки нямаме. Кухнята вече е предвидена за един от двата модела, които въпреки че са различни ценово са с едни и същи габарити.

    Моделите са следните:

    https://www.bosch-home.bg/productlis...freezersection

    https://www.bosch-home.bg/productlis...freezersection


    Благодаря предварителни!

  2.  
     
  3. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #2

    Отговор: Мнение относно два модела хладилник марка Bosch

    До колкото схванах разликата е че при по-скъпия долната част (кутиите) има самостоятелно охлаждане и така поддържа по-ниска °С, ако това не ви е важно определено по-евтиният.

  4. Novice Аватара на cigardjinov
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    6
    #3

    Отговор: Мнение относно два модела хладилник марка Bosch

    И аз така схванах Тоест дали има 2 компресора ? Описанията им са много постни за цената Другото което забелязах е, че по-скъпият модел е с 3 чекмеджета, а мястото е едно и също.

  5. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #4

    Отговор: Мнение относно два модела хладилник марка Bosch

    Абсурд да е с два компресора, големите кошници не са много функционални за мен (от опит). Ами не знам що Бош никаква информация не дават, ние миналата година си взехме (но не за вграждане) и аз нищо не открих тогава. В крайна сметка се оказа че е с инвенторен компресор а никъде не беше споменато, на всичкото отгоре като го видях колко е голям първо се уплаших после умрях да се смея и накрая се оказа че работи прекрасно . Ей това мъничкото https://www.secop.com/products/highl...600a-inverter/, което не означава че вашият ще е с такъв де.
    cigardjinov одобрява това.

  6. Novice Аватара на cigardjinov
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    6
    #5

    Отговор: Мнение относно два модела хладилник марка Bosch

    Верно много много компактен! Не знам в дилема съм дали има нужда да взимам по-скъпия. От една страна си викам "какво пък толкова - кутия за храна"! От друга страна си викам "ами ако се набутам и взема по-кофти модела" Хладилник не е нещо което взимаме често, но пък не е и вечно. Един ми вика не се скъпи за хладилни, пести от миялна или от нещо друго....

  7. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #6

    Отговор: Мнение относно два модела хладилник марка Bosch

    В случая по никакъв начин няма да получиш два пъти по-добър или по-качествен продукт (хладилник). Аз лично няма начин да дам два пъти повече пари (според мен двата са еднакво качествени и ще ми вършат абсолютно една и съща работа), при положение че парите не са фактор разгледай ги внимателно и си вземи този който според теб ще ти е по-функционален (по добро разпределение и възможността да събере повече продукти). В къщи така избрахме хладилника.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,534
    #7

    Отговор: Мнение относно два модела хладилник марка Bosch

    Аз бих взел това https://neff.expo2000.bg/magazin/ki1816f30/ поне ще съм сигурен, че взимам качествен продукт, на мен цялата ми кухня е на Нефф от експото и ме увериха, че всичко е правено като за германския пазар, тоест нямат двоен стандарт, докато при Бош нещата са до късмет.

  10. Novice Аватара на cigardjinov
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    6
    #8

    Отговор: Мнение относно два модела хладилник марка Bosch

    Цитат Първоначално публикувано от Rakeem Виж публикацията
    Аз бих взел това https://neff.expo2000.bg/magazin/ki1816f30/ поне ще съм сигурен, че взимам качествен продукт, на мен цялата ми кухня е на Нефф от експото и ме увериха, че всичко е правено като за германския пазар, тоест нямат двоен стандарт, докато при Бош нещата са до късмет.
    До колкото съм чувал, Бош, Сименс, Нефф и Гогенау, са всички от едно семейство - Бош, но може и да греша. Не сме притежавали нищо на Нефф до сега и ако трябва да бъда честен, не съм и гледал продуктите им. Разлика външен вид няма почти между Бош-а и Нефф-а, сигурно под капака е тайната

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,534
    #9

    Отговор: Мнение относно два модела хладилник марка Bosch

    Така е, от едно семейство са, Нефф са по-високия клас на Бош и се прави в Германия, има различия в дизайна, макар и малки, но разликата по всяка вероятност е в компонентите и сглобката.

  12. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #10

    Отговор: Мнение относно два модела хладилник марка Bosch

    Два почти еднакви хладилника.Разликата от 1300лв е свръхнелепа.Нелепи са цените и на двата хладилника.За 1500лв може да се купи хладилник с две врати, което е и най-скъпото интериорно решение.
    За 2900лв пък даже не ми се пише,За тази сума трябва да е с 4 зони плюс диспенсър и ледогенратор.Ебати хладилника на цена на марков хиперинверторен климатик.Откровен опит потребителя да бъде направен на маймуна.
    В основата си еднакви модели,Не е самостоятелно охлаждането на зоната..С един инверторен компресор и но-фрост са и двата хладилика.С еднаква мощност.
    Gena_bs, gurcayy и Stoimen харесват това.

  13. Novice Аватара на cigardjinov
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    6
    #11

    Отговор: Мнение относно два модела хладилник марка Bosch

    Цитат Първоначално публикувано от badr Виж публикацията
    Два почти еднакви хладилника.Разликата от 1300лв е свръхнелепа.Нелепи са цените и на двата хладилника.За 1500лв може да се купи хладилник с две врати, което е и най-скъпото интериорно решение.
    За 2900лв пък даже не ми се пише,За тази сума трябва да е с 4 зони плюс диспенсър и ледогенратор.Ебати хладилника на цена на марков хиперинверторен климатик.Откровен опит потребителя да бъде направен на маймуна.
    В основата си еднакви модели,Не е самостоятелно охлаждането на зоната..С един инверторен компресор и но-фрост са и двата хладилика.С еднаква мощност.
    Супер, дилемата е решена значи. Взимам по евтиният модел и готово. Според мен цената е такава защото, просто няма много опции поне аз не открих на това което сме решили да сложим. Голяма хладилна част, фризер отделно, та даже и 2-ра ръка може да е

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на хладилник Bosch vs Hitachi
    От pmpetrov във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 27-09-18, 15:43
  2. Въпрос за нов хладилник Bosch
    От wolfbg във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 30-05-15, 22:03
  3. Хладилник Bosch KGV 36640 / 09 * не замразява
    От davinchi007 във форум Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 20-11-12, 18:41
  4. Проблем с хладилник BOSCH
    От vivahome във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 03-02-12, 23:46
  5. Моля за вашето мнение относно три модела DVD
    От defoo във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 08-07-08, 08:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе