Резултати от 1 до 9 от общо 9

На риба

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    13
    #1

    На риба

    Моля,споделете в тази тема каде ходите за риба сега калве ли,на каква стръв и т.н.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #2

    Re: На риба

    Лятото на палатка на Дунав.До град Лом.Цял лагер е с роднини и приятели,всичко си има.Рибата е уклей или сом като втория последните години го няма с традиционния начин на улов(на бъкало).Ползваме ток което си е незаконно.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    103
    #3

    Re: На риба

    По принцип съм щукар. Ама след последния излет нещо настинах , че вече 10-ти ден се влача по корем. Иначе лятото ходя за всичко , което реша. Не си падам по нощувките особено.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    13
    #4

    Re: На риба

    [quote=catana ]
    По принцип съм щукар. Ама след последния излет нещо настинах , че вече 10-ти ден се влача по корем. Иначе лятото ходя за всичко , което реша. Не си падам по нощувките особено.
    [/quote

    То сега му е времето за хищник приятелю слагай дебелите дрехи и смело една настинка ли те плаши?
    Въпроса е като ходиш да има и успехи не само настинки и аз сега тепърва почвам да го търся по Дунава ама
    тази година слабичко нещо не дава кат хората !

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #5

    Re: На риба

    Сега си е сезона на хишниците - расперите и бялата риба по Дунава са полудели. За съжаление в крайсофийските реки и гьолове положението е доста тегаво. На спининг тъпо и упорито се капотирам от няколко седмици насам.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    14
    #6

    Re: На риба

    Сега е сезона на паламуда и чакам с нетърпение да дойде петъка, да свършвам работа и събота и неделя да го потърся между Созопол и Маслен нос. От няколко места получавам информация, че след лошото време рибата се е завъртяла в залива

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #7

    Re: На риба

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow
    Лятото на палатка на Дунав.До град Лом.Цял лагер е с роднини и приятели,всичко си има.Рибата е уклей или сом като втория последните години го няма с традиционния начин на улов(на бъкало).Ползваме ток което си е незаконно.
    Голям риболов си правите! Може и с експлозиви да пробвате!!

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    286
    #8

    Re: На риба

    Голям риболов си правите! Може и с експлозиви да пробвате.
    Ей ,от бракониери не остана нищо в нашите водоеми.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    48
    #9

    Re:На риба

    Преди ходех на южното черноморие - Синеморец, Созопол, край Дюни също, но сега вече почти не ми остана време заради работата ми, а много ми се иска.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Хубава прясна риба в София
    От cooler във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 30-08-13, 06:58
  2. Ловят риба вече и с мобилни телефони
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 18
    Последно: 15-06-07, 11:22
  3. ГОЛЯМА РИБА
    От JESUS във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 22-02-04, 12:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе