Резултати от 1 до 6 от общо 6

BG Кръстника

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    129
    #1

    BG Кръстника

    Някой знае ли дали може да се намерят книгите на Георги Стоев, Христо Калчев и на Ани заркова - "Големиет убийства" за четене в интернет

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #2

    Re: BG Кръстника

    Прочетох една от книгите на Г.Стоев и честно казано нямам желание да чета повече от тях. Пълно е с гадости и извращения в тях. Прочел съм "СИК 1" и в нея доста неща са казани и ми станаха ясни, представям си какво ще е да се прочетат всичките. Обаче освен с новите "познания"човек може и неври да си подари четейки тези книги, защото разбира в каква лъжа е живял през последните 20 години.

    Иначе в нета се намират, аз от нета си свалих няколко от тях.

  4. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #3

    Re: BG Кръстника

    Тук съм дал линк за няколко:
    http://www.kaldata.com/forums/index....EA%ED%E8%E3%E8

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #4

    Re: BG Кръстника


  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re: BG Кръстника


  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #6

    Re: BG Кръстника

    Цитат Първоначално публикувано от Stanley
    Прочетох една от книгите на Г.Стоев и честно казано нямам желание да чета повече от тях. Пълно е с гадости и извращения в тях. Прочел съм "СИК 1" и в нея доста неща са казани и ми станаха ясни, представям си какво ще е да се прочетат всичките. Обаче освен с новите "познания"човек може и неври да си подари четейки тези книги, защото разбира в каква лъжа е живял през последните 20 години.

    Иначе в нета се намират, аз от нета си свалих няколко от тях.

    http://masterstb.com/browse.php?cat=2
    Какво е било преди 20 ами преди 50 ами СЕГА ?

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе