Резултати от 1 до 10 от общо 10

Нова линия София Будапеща от WizzAir. БИЛЕТИТЕ СА ПО 2 ЛЕВА!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Нова линия София Будапеща от WizzAir. БИЛЕТИТЕ СА ПО 2 ЛЕВА!

    http://setcombg.com/default.asp?site=comment&NID=14751



    Очаквана бърза реакция от нискотарифната авиокомпания WizzAir, благодарение на която нашего брата успя да обиколи Европа на приемливи цени през последните години.
    От началото на април най-добрата /лично мнение/ авиокомпания на нашия пазар WizzAir пуска нова дестинация София - Будапеща. Новата линия явно е резултат от фалирането на унгарския Malev.
    Полетите ще се изпълняват по нормално време около обяд два или три пъти седмично - събота, вторник и четвъртък.
    Промоционално, WizzAir пуска билети от 2 лева на човек!
    Не е ясно до кога ще има евтини билети, така че не се кумете, а купувайте. Промоцията тече от вчера и в момента успях да намеря от евтините билети само за октомври.
    Аз лично, вече си запазих билети по 10лв в едната посока и 2лв на връщане през октомври, което цифром и словом ще рече 84 лева за трима човека отиване и връщане с всички платени такси. Само минути по-рано, същата услуга струваше 60лв, но докато се чудя и цената скокна.
    Успех и на вас с организирането на евтина и приятна почивка в Унгария.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Re:Нова линия София Будапеща от WizzAir. БИЛЕТИТЕ СА ПО 2 ЛЕВА!

    Прекрасна новина и чудесна нова дестинация с неизчерпаеми възможности.
    Едно, че самата Будапеща е едно от интересните и заслужаващите си градове в Европа, но по-важното - Будапеща е централен хъб за WizzAir и оттам тръгват евтини полети за много други, скъпи и труднодостъпни от България досега дестинации в Европа.

  4. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #3

    Re:Нова линия София Будапеща от WizzAir. БИЛЕТИТЕ СА ПО 2 ЛЕВА!

    Зае@и Будапеща и забележителностите, дори само заради унгарките си струва да се иде там. ЖЕСТОКИ СА !! Това сериозно. Ако имаш инфо и къде продават ядене и пиене на безценица там, ще се вържат чудесно нещата.

    Една зима, преди 4-5 години, с братчето отиваме за 2 дни в Будапеща по бизнес. Имахме доста време за убиване. Е това унгарките са уникално красиви същества. Вървим си по площади и улици - е все едно ме подминават моделки. Па влязохме в един мол - същата работа !!! От време на време се чуваше и руска реч по някакъв си голям площад ли беше, улица ли, не помня вече. Вечерта викам на брата да поканим 2 девойчета, да почерпим, да си пообщуваме, тъкмо бях научил 20-ина думи на унгарски ( ужасеееен език ), грях да се зяносва хубавата хотелска стая за сън. А той се прави на цапнат - бил женен Аз до ден днешен съжалявам, че му се вързах и обикалях като хамав в студа, чак до вечерта, да гледам "забележителности ", за които не си спомням нищо сега ...

  5. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #4

    Re:Нова линия София Будапеща от WizzAir. БИЛЕТИТЕ СА ПО 2 ЛЕВА!

    И ние грабнахме билети днес.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    13
    #5

    Re:Нова линия София Будапеща от WizzAir. БИЛЕТИТЕ СА ПО 2 ЛЕВА!

    еййййй как изпуснах не е истина 2лв тцтц и за по 10 или 20лв пак е супер кяр то с влак до варна е по-скъпо

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #6

    Re:Нова линия София Будапеща от WizzAir. БИЛЕТИТЕ СА ПО 2 ЛЕВА!

    Да... вече поскъпнаха билетите. Гледам, че това, което купих за 84лв в момента е над 500...

  8.  
     
  9. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #7

    Re:Нова линия София Будапеща от WizzAir. БИЛЕТИТЕ СА ПО 2 ЛЕВА!

    Някой има ли представа какви са им цените на основните стоки и услуги, спрямо нашите?

    Намерих следното: http://georgi.kodinov.net/?p=400
    и http://hungary.hotel359.com/prices.php?#content , но ми се ще да събера повече информация от първа ръка.

  10. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #8

    Re:Нова линия София Будапеща от WizzAir. БИЛЕТИТЕ СА ПО 2 ЛЕВА!

    Вчера се прибрахме от Будапеща, но сърцата ни останаха там.
    Пожелавам на всички, които са успели да си вземат билети, да прекарат поне толкова добре, колкото нас.

  11. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #9

    Re:Нова линия София Будапеща от WizzAir. БИЛЕТИТЕ СА ПО 2 ЛЕВА!

    да потвърждавам, градът е супер. Аз съм ходил няколко пъти, последния път беше май преди три години. Топ модели не съм виждал много, най често дебелшки ученички, с подпухнали лица, но и не съм се заглеждал, честно казано по мадамите.
    Той калчев сигурно е бил в периода на разгонване.

    Но без майтап, този град си струва да се обиколи, даже да се остане няколко дена, просто за кеф

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #10

    Re:Нова линия София Будапеща от WizzAir. БИЛЕТИТЕ СА ПО 2 ЛЕВА!

    Пфуу язък таман бяха намалели командировките до и от маджарско и сега пак ще се почне...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 05-01-12, 10:45
  2. Отговори: 1
    Последно: 17-06-11, 12:00
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-09-09, 16:11
  4. 7,64 лева средно за шише ракия от Нова година
    От DarkRose във форум Коментирай новина
    Отговори: 18
    Последно: 25-10-05, 16:27
  5. WizzAir
    От ggbg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 17-08-05, 08:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе