Резултати от 1 до 3 от общо 3

antonovclima - варна, ул.брегалница 10

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    4
    #1

    antonovclima - варна, ул.брегалница 10

    Не съм доволен от монтажа на скъп климатик закупен от този магазин, който се явява дилър на климаком еоод, а имено:

    - при монтажа отказаха да го вакумират с обяснението, че нямало нужда защото дължината на тръбите била нормална. Аз обаче се обадих в климаком и от там ми отговориха,че за пръв път чуват за монтаж без тази процедура !
    - извиках монтажниците на следващия ден, и те бяха явно сърдити - цитирам техни реплики:

    "исакл си да вакумираме климатика"
    "колко минути искаш да го вакумираме"

    - това е абсолютно безобразие и неуважение към клиент, който плаща за прескъп климатик !!!

    първо - в инструкцията така е записано, едва ли монтажниците са по-умни от хората писали я !
    второ - в инструкцията точно е обяснено колко време се вакумира и т.н..... !!!
    така...до тук добре. Обаче след няколко месеца ми направи впечатление, че плазмения електрод неработи (първите месеци се усещаше миризма на озон, след това спря). Обаждам се в магазина и продавач консултанта г-н Кристиян Антонов ми прави идиотско обяснение - цитирам: "отначало е миришело на нова пласмаса после се е измирисала и затова сега не ти мирише". Е хубаво ама аз не съм идиот и правя разлика между нова пластмаса и озон. И така, НЕ СЪМ ДОВОЛЕН от такова отношение!!!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #2

    Re:antonovclima - варна, ул.брегалница 10

    След първоначалния монтаж климатика пуснаха ли го да работи? Как точно протече процедурата по вакуумирането?

    Махнаха ли наличният до момента преди вакуумирането фреон и заредиха ли ти нов?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    104
    #3

    Re:antonovclima - варна, ул.брегалница 10

    Цитат Първоначално публикувано от slm67
    "исакл си да вакумираме климатика"
    "колко минути искаш да го вакумираме"
    В една нормална държава тези хубавци остават без работа. Веднага!
    Само в БГ има такива темерути, дето разиграват клиентите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Къде е МГ Варна?
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 28-03-13, 14:42
  2. Фреон 22 Варна
    От bokanegra във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 23
    Последно: 04-08-12, 15:05
  3. Клима във Варна
    От Flitmo във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 27-04-09, 21:23
  4. Внимавайте във Варна !!!
    От izwerga във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 18-07-08, 16:27
  5. Интернет във Варна
    От dimi във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 11-08-04, 20:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе