Резултати от 1 до 6 от общо 6

Сервиз Панасоник!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. syk
    syk е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    1
    #1

    Сервиз Панасоник!!!

    УЖАС !!! ПАЗЕТЕ СЕ ОТ СЕРВИЗА, КОЙТО МОТИРА КЛИМАТИЦИ ПАНАСОНИК В СОФИЯ !
    Закупих си климатик PANASONIC CS/CU-E15GKE инвертор от Техномаркет и съответно дойдоха „техници” да го монтират.Първо закъсняха само с около 24 часа – с една дума на следващия от първоначално уговорения ден. След това направиха с къщата ми това, което една възрастна дама прави с къщата на двама млади в реклама на М-тел- полуразрушиха я.
    Аз бях на работа, в къщи беше само дъщеря ми. Първо продупчили едната стена- не се справили,
    После продупчили втората стена и зарязали външното тяло долу на терасата и си отишли...
    В току-що ремонтираната стая имаше един пръст прах....
    Вярно е , че къщата е стара, стените са дебели и само мазилката е около 10 см, но имам поставени от години кухненски шкафове, бойлер 80 л и нищо не е мръднало, тези НЕЩАСТНИЦИ- ТЕХНИЦИ ОТ ПАНАСОНИК не можаха да сложат един климатик !!!
    Погрешно пробитата дупка в стената едва я запълнихме с пяна, а мръсотията я чистих 3 часа!
    На всичкото отгоре от дъщеря ми са взели с 20 лв повече от предварително обявената цена -160лв.

    НЕ КУПУВАЙТЕ КЛИМАТИЦИ ПАНАСОНИК ОТ ТЕХНОМАРКЕТ - СЕРВИЗА Е ТРАГЕДИЯ!!!
    СПЕСТЕТЕ СИ ПАРИ,ВРЕМЕ,НЕРВИ !

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #2

    Re:сервиз панасоник

    Виж на гаранционната си карта коя фирма ти е монтирала климатика. Трябва да са попълнили с химикал данни и да са сложили печат.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #3

    Re:Сервиз Панасоник!!!

    Това е едно много крайно мнение и PANASONIC се проедлага от много фирми, а не само от Техномаркет. Също монтаж на климатици се извършва от различни фирми и не на последно място PANASONIC няма само един сервиз в България включително и за климатици.

    Често да си призная, мисля че и допуснал грешка по някаква причина, включително така от липса на достатъчно информация, но в случая PANASONIC няма нищо общо. Не знам каква е причината да получиш толкова лошо обслужване, въпреки че най-често хората са поблазнение от ниските цени, както за монтаж така и за самите климатици в повечето търговски вериги.

    Ниските цени понякога може би водят и до ниско качество, но това не трябва да се разглежда като генерално мнение валидно за всички случай, но при всички случай PANASONIC осигурява сервиз чрез различни фирми, а конкуренцията е безмислостна.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    166
    #4

    Re:Сервиз Панасоник!!!

    Дай име на фирмата.Както каза колегата Панасоник няма нищо общо.Пък и 180 лв за монтаж си е нормална сума.

  6. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #5

    Re:Сервиз Панасоник!!!

    От години тук се говори как работят монтажните групи на ТМ, пък и човек сам решава от къде, каква машина да си купи и кой да му я монтира. Разбира се клиента не е длъжен да познава всичките тънкости в занаята. За съжаление, хората говорят за лошите фирми, след като си изпатят, за добрите не се говори. Когато за една фирма не се говори, значи няма недоволни! Рядко някой доволен идва и се хвали колко е доволен нали?

    p.s. Има фирми, които изчистват след тях, изхвърлят си кашоните и боклука. За дупките се замазват!



    Уффф, сега гледам тази тема е от една година dkolov не знам от къде я изкопа хаха ... Явно имал нужда да сподели нещо.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    166
    #6

    Re:Сервиз Панасоник!!!

    Упс,и аз сега видях ......

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 22
    Последно: 21-06-16, 14:34
  2. Помощ...Панасоник
    От gustomaina във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 13-01-14, 18:00
  3. Панасоник CS/CU A93KE
    От wl88 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 3
    Последно: 31-05-13, 00:26
  4. Олимпус PEN 1/2 или Панасоник GF1
    От DSR1972 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 08-03-10, 16:13
  5. телефон Панасоник
    От georgieva_d във форум Друга битова техника
    Отговори: 2
    Последно: 21-09-05, 17:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе