Резултати от 1 до 13 от общо 13

смяна на картите на булсатком=редуциране на каналите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    213
    #1

    смяна на картите на булсатком=редуциране на каналите

    Здравейте,
    От два месеца ми нпомнят като си плащам сметката (за два приемника), че трябва да си занеса старите карти и да ми дадат нови. Старите щели да бъдат спряни.... и аз ги занесох, дадоха ми нови, но...горе- долу половината ми канали се оказаха кодирани, а със старите карти си ги гледах!
    Ще ида да им устроя един як скандал и сигурно ще се сменя оператора. То верно, че смъкнаха цените, ама да ми отрежат дискавъритата е те тва не моа го преглътна!!!
    Нека някой, ако има същия проблем да сподели.
    Благодаря!

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:смяна на картите на булсатком=редуциране на каналите

    Пусни си приемника на 1ва програма и го остави за час/два. Ще се оправи. Ако не стане, вдигай скандал на булсата

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,248
    #3

    Re:смяна на картите на булсатком=редуциране на каналите

    м.петров, без да се обиждаш, в случая по-скоро ти си за черния списък, а не Булсат
    Това, което ти се е случило ми се струва, че е по-скоро твоя грешка, а не на Булсат.
    Най-вероятно, както казва Стенли е необходимо да изчакаш няколко часа приемника да поработи на Канал 1 за да се нормализират нещата.
    В лошия случай, при прехвърлянето на картата от офиса са се объркали и не са ти активирали Премиум пакета - досадна грешка, но все пак се оправя с едно телефонно обаждане, не ми се струва удачно чак да се жалва човек от подобно нещо в Интернет...

  5. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #4

    Re:смяна на картите на булсатком=редуциране на каналите

    На мен ми се беше случвало когато бях закъснел с плащането и ми спряха премиум пакета .
    Процедурата беше като оставиш приемника на спряна програма и след време се оправяше .
    Докато се разправях с оператори държах приемника на ТВ-1000 и той ми обясняваше че трябва да почакам на кодиран канал , картината се появи

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    213
    #5

    Re:смяна на картите на булсатком=редуциране на каналите

    Картите ги смених още на 10.06. и от тогава си е все така, но не ми остава време да ходя да се разправям. На някои канали, ми изписва на кой канал съм и какво би трябвало да гледам и ... черен екран. Няма "каналът е кодиран" или каквото и да било. Явно има някакъв технически проблем.
    Звъннах в булсата, обясних им проблема и ми казаха, че ще пратят техник до 2-3 дена.



    КрИс, няма за какво да ти се обиждам. Разбирам, че темата не е за черния списък, за което се извинявам на всички.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    52
    #6

    Re:смяна на картите на булсатком=редуциране на каналите

    м.петров ти си щастливец че са ти смъкнали цените все пак, къде е тва, че при нас в софия със смяната на картите вдигнаха цените, а не знам при теб как са ги смъкнали чак ми стана интересно дали говорим за един и същи булсат.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #7

    Re:смяна на картите на булсатком=редуциране на каналите

    картите картите ?? за ирдето ли става въпрос ?

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    213
    #8

    Re:смяна на картите на булсатком=редуциране на каналите

    Цитат Първоначално публикувано от flamme_froide
    м.петров ти си щастливец че са ти смъкнали цените все пак, къде е тва, че при нас в софия със смяната на картите вдигнаха цените, а не знам при теб как са ги смъкнали чак ми стана интересно дали говорим за един и същи булсат.
    Новите карти ги взех на 10.06. и на края на месеца ще разбера дали е скочила цената.
    Преди плащах около 21лв, а последно платих около 19лв. за двата приемника. Ти колко плащаш и за какъв пакет?
    Поздрави!

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    52
    #9

    Re:смяна на картите на булсатком=редуциране на каналите

    Цитат Първоначално публикувано от м.петров
    Новите карти ги взех на 10.06. и на края на месеца ще разбера дали е скочила цената.
    Преди плащах около 21лв, а последно платих около 19лв. за двата приемника. Ти колко плащаш и за какъв пакет?
    Поздрави!
    Еми ще ти кажа каква е хавата поне с евтините пакети. Значи 5.80 (икономичен) стана 7.80, а 12.80 (стандартен) стана 14.80 като му добавиха 2-3 измислени програми отгоре, които хич не ме топлят, но те си оправдавят повишението. За по-скъпите пакети нямам идея защото не съм ги ползвал, но за тези 2 съм 1000% на "ти" с цените.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,248
    #10

    Re:смяна на картите на булсатком=редуциране на каналите

    базовия пакет наистина го вдигнаха, но и аз като м.петров плащам по-малко, отколкото преди година - 19лв без HBO или 25лв в месеците, когато реша да гледам и HBO.
    Това е за 2 приемника.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    52
    #11

    Re:смяна на картите на булсатком=редуциране на каналите

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    базовия пакет наистина го вдигнаха, но и аз като м.петров плащам по-малко, отколкото преди година - 19лв без HBO или 25лв в месеците, когато реша да гледам и HBO.
    Това е за 2 приемника.
    Еми то явно целта е всички да си сложим по 2-3 приемника и да гледаме само високо струвашите пакети. Те като ми направят стандартен и следващия с 2 лева разлика то и аз ще почна да си взеимам по-скъпия или пък ще си потърся друг доставчик разбира се алтернативи винаги има. И тея се оядоха и почнаха да ги интересува само далаверата. Явно тва е целта, защото преди поне разликата беше съществена и си заслужаваше да спестиш сега е мижи да те лажем.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    213
    #12

    Re:смяна на картите на булсатком=редуциране на каналите

    Така, дойдоха пичовете от булсата, (жената ги е посрещала щото бях на работа) и без много приказки се хванали на работа: сменили стария колектор на чинията-сложили нов, с два изхода и съответно прибрали сплитера. Това е цялата операция, която са извършили и всичко се оправи. Обяснили на жена ми, че нещо били модифицирали спътника, та за това... Е, не му разбирам от спътници, но съм доволен, че не са се опитали да ме изклатят, както си мислех в началото, за което искам да се извиня, ако съм подвел някой и да реабилитирам от "Черен списък" булсатком.

    -----------------------------------------------------------------------------------------

    По въпроса с цените за пакетите на булсата.
    Аз съм на същия пакет като КрИс и сега си спомних, че има намаление на таксата за допълнителен приемник, та от там е намалението.

    Поздрави!

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,248
    #13

    Re:смяна на картите на булсатком=редуциране на каналите

    Цитат Първоначално публикувано от flamme_froide
    Еми то явно целта е всички да си сложим по 2-3 приемника и да гледаме само високо струвашите пакети. Те като ми направят стандартен и следващия с 2 лева разлика то и аз ще почна да си взеимам по-скъпия или пък ще си потърся друг доставчик разбира се алтернативи винаги има. И тея се оядоха и почнаха да ги интересува само далаверата. Явно тва е целта, защото преди поне разликата беше съществена и си заслужаваше да спестиш сега е мижи да те лажем.
    Аз не съм минал на по-скъп пакет, поради някакви причини. Винаги съм бил на този и с два приемника. Голите факти са, че сега плащам по-малко, отколкото преди години...
    Така че, теорията ти с ояждането е силно несъстоятелна от моя гледна точка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. каква е разликата м-у SD и XD картите памет
    От tanito1886 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 23
    Последно: 07-04-10, 14:28
  2. Отговори: 1
    Последно: 15-02-08, 13:23
  3. Отговори: 0
    Последно: 14-01-08, 01:18
  4. има ли разлика м/у видео картите на galaxy и nVidia
    От metancho във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 05-11-06, 22:10
  5. Отговори: 3
    Последно: 11-06-06, 23:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе