Резултати от 1 до 6 от общо 6

Мебели Виденов, матрак с дървояди.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    91
    #1

    Мебели Виденов, матрак с дървояди.

    Легло най-обикновено поръчахме от Мебели Виденов. За месец и 18 дни сглобиха 4 дъски, остави бавенето, дойде матрак еднолицев с леглото от фирма Лео. Предполагам Виденов нямат вина но тяхното реноме се руши. Няколко дни седя матрака там дето спиме и се появи някакво скърцане, докато не отворих отзад и на всяка напречна преграда дупки от дървоядите. Върнах го върнаха ми парите и тая фирма вече е затворена страница за мене.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #2

    Re: Мебели Виденов, матрак с дървояди.

    От цялото ти писание аз лично оставам с добри впечатления от фирмата.
    Виждам твърдения за някакви дървояди, фактът е, че не си бил доволен и хората са ти върнали парите в крайна сметка.
    Сам казваш, че за проблема най-вероятно не е виновна тази фирма, за мен реномето им е защитено с връщането на парите.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Отговор: Мебели Виденов, матрак с дървояди.

    не им знам подизпълнителите, но от самите Виденов имам изключително добри впечатления

    преди 2 години им дадох диван с 2 фотьойла за претапициране и ушиване на нови възглавници и седалки

    свършиха всичко в уречения срок, качеството е добро с една лека забележка на единия подлакътник
    за своя сметка ми смениха колелцата на единия фотьойл

    не знам подизпълнителите им, но от самите "виденов" аз съм доволен

    според мен упреците ти трябва да са насочени към подизпълнителите им (стига да провериш кои са)

  5. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #4

    Отговор: Мебели Виденов, матрак с дървояди.

    Вече няколко години си поръчваме мебели от Виденов. Последно - това лято си взехме кухня + секция за хола.
    Нямам никакви забележки към изпълнението и доставката!!
    Единственото неприятно нещо беше лошият / отвратителен дори/ отпечатък на инструкцията за сглобяване на мебелите.
    Нещо за няколко стотинки просто не знам как са го допуснали.
    Но като цяло имам определено положително мнение за мебелите им!

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    Отговор: Мебели Виденов, матрак с дървояди.

    Обзаведох цял апартамент (хол, спалня и кухня) с мебели от "Виденов", хем от среден клас, нямам никакви забележки. За парите които ми струваха качеството е повече от добро. В комлектите когато ги сглобявах имаше някой липси на крепежни елементи и дръжки - отидох до склада от където взех мебелите и ми дадоха не само това което поисках а и в повече даже...
    Аз също взех матрак към спалнята, но той няма нищо общо с тази фирма - нямал съм проблеми с дървояди

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    91
    #6

    Отговор: Мебели Виденов, матрак с дървояди.

    Не съм доволен от матрака на фирма Лео, като Виденов са им един вид представители, дистрибутори. Аз купувам от Виденов нямам взаимоотношения с Лео или пък фирмата дето прави механизма например, или от фирмата за винтове за дърво. Не е лошо Виденов да си преразгледат взаимоотношенията и договореностите с Лео, защото на договора и на касовата бележка пише Виденов. Пък не мисля че за да разкроиш, кантираш и сглобиш точно 4 дъски може да отнеме месец и 18 дни, колкото и да са натоварени.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Матрак - предпочитания
    От john3v във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 21
    Последно: 22-01-15, 01:15
  2. Матрак с нестандартни размери???
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 15
    Последно: 24-02-13, 17:03
  3. Помощ за избор на матрак.
    От alex84 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 34
    Последно: 22-11-11, 00:57
  4. Продавам легло с матрак
    От lorams във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 03-12-09, 22:45
  5. С кой AUTOCAD се проектират мебели???
    От SX1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 15-07-04, 10:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе