Резултати от 1 до 11 от общо 11
Like Tree3Одобрявам
  • 1 Post By krasimirradev
  • 2 Post By krasimirradev

Techmart.bg

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    263
    #1

    Techmart.bg

    На Черен петък(четвъртък) си поръчах от тях тв samsung 55nu8072 на цена 1549лв. След известно изчакване започнах да ги търся да видя какво се случва с поръчката ми.След първото ми обаждане ми казаха,че имат много работа и трябва да изчакам.След няколко дена пак им звъня и младежът вика момент да проверя и заявява ,че го нямат наличен.Очаквали доставка към 15 декември,но ако се забавила можело да се проточи и до 30 декември и пак не се знаело.Посъветва ме да се откажа от поръчката и да чакам по нова година новите промоции.Съгласих се защото го взех на изплащане и да може да се анулира договорът към банката за да не плащам за нещо което на практика го нямам.Затварям телефона и си викам я да вляза в сайта им и кво да видя.Тече промоция на същият този телевизор дето го нямали наличен, в комплект с прахосмукачка, но на цена от около 2200лв.Даже и реклами пускат по телевизията.Е как така не могат да ми го доставят, че го нямат наличен,а в същото време го промотират.Явно всичко около Черният им петък е един голям кьор фишек.
    karambam одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #2

    Отговор: Techmart.bg

    Яяяя....откри топлата вода

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    263
    #3
    Цитат Първоначално публикувано от bisval Виж публикацията
    Яяяя....откри топлата вода
    След като си я открил дай читав сайт.

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #4

    Отговор: Techmart.bg

    Скрийншот на поръчката, договор за кредита и имеила с поръчката и всичко това описано в КЗП. Обичат ги тея практики особено в големи кампании. Да не говорим, че сайта им издиша отвсякъде по ЗЕТ и ЗЗП.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    263
    #5
    Цитат Първоначално публикувано от kokovi4 Виж публикацията
    Скрийншот на поръчката, договор за кредита и имеила с поръчката и всичко това описано в КЗП. Обичат ги тея практики особено в големи кампании. Да не говорим, че сайта им издиша отвсякъде по ЗЕТ и ЗЗП.
    Пуснал съм жалба.
    espace и dodo_pv харесват това.

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #6

    Отговор: Techmart.bg

    този модел на тази цена... :D
    тези гении са го продавали на загуба...
    или пък Samsung са направили някакво изключение за тях

    няма причина решението на КЗП да не е в твоя полза

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    263
    #7

    Отговор: Techmart.bg

    Колега от форумът го е купил на същата цена от Техномикс, така че може. В емаг на няколко пъти го пускаха на подобна цена само че модел 8042 който е идентичен.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #8

    Отговор: Techmart.bg

    За откриването на топлата вода мисълта ми беше , че навсякъде черните петъци са една голяма измама или по-скоро маркетингов трик .

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    263
    #9
    Цитат Първоначално публикувано от bisval Виж публикацията
    За откриването на топлата вода мисълта ми беше , че навсякъде черните петъци са една голяма измама или по-скоро маркетингов трик .
    Не съм съгласен че е навсякъде по горе дадох пример.В Технополис имаха 10% на всичко.Да бях отнесъл един 7002. Сега е останала само мострата и то на цена от 1800лв.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,253
    #10

    Отговор: Techmart.bg

    Грешиш - на поределени продукти само беше. И доста отдавна почти всички вериги го правят този номер.
    А вчера видях, че примерно Philips 49PUS8503/12 в ТП са го вдигнали с 50лв. за да имат какво да намалят по Коледа. И не го намирам по другите техно-та.
    Цените в ТП на някои продукти са доста завишени спрямо останалите вериги. Пералня Electrolux EW6F328W там е 719, срещу 669лв. на други места.
    А и какво е 10% отстъпка за Черен петък? Преди 3-4 години беше 20-25%.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #11

    Отговор: Techmart.bg

    Цитат Първоначално публикувано от krasimirradev Виж публикацията
    Не съм съгласен че е навсякъде по горе дадох пример.В Технополис имаха 10% на всичко.Да бях отнесъл един 7002. Сега е останала само мострата и то на цена от 1800лв.
    7002 няма да ти хареса като картина , след като си гледал 8ма серия. Поне 7400 или 7500 серия и нагоре.
    BTW емага във вторник ще имат рожден ден. Може да изкочи оферта там......

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе