Резултати от 1 до 8 от общо 8
Like Tree17Одобрявам
  • 1 Post By Kaar
  • 4 Post By FearMe
  • 1 Post By Kaar
  • 6 Post By iveto
  • 5 Post By dodo_pv

Китайски видео регистратор от Метро-Качество на видеото колкото първия телефон

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на Asen Ikonomov
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Kюстендил
    Мнения
    126
    #1

    Китайски видео регистратор от Метро-Качество на видеото колкото първия телефон

    Миналата седмица аз и един мой приятел отидохме до Метро . Видяхме в брошурата видео регистратор за 20 лева.Имаше и Navitel за 40 обаче реших този. Е отидох на касата, платих го. В колата го отварям - дисплея много надраскан. Връщаме се в Метро , там се съгласяват и взимаме друг, но от същия модел. Отварям го - този е по-малко надраскан, помислих си ,че така ги карат от Китай. И моят приятел реши да си вземе . Пак имаше драскотини.
    Днес реших да го изпробвам . Качеството е отвратително не е 1080 на 1920 както пише на кутията ами 1280 на 720. Нощен режим и сензор за движение няма, а на опаковката пише ,че ги има . Пускам и две видеа заснети с видео регистратора.
    П.П: Видео регистратора беше 40 лв намален на 20 ако си купиш примерно едно кафе ,и така и двете са на половин цена.

    https://dox.abv.bg/download?id=cd1d3f1120# - Линк за сваляне

    https://dox.abv.bg/download?id=cd1d3f1120# - Линк за сваляне

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #2

    Отговор: Китайски видео регистратор от Метро-Качество на видеото колкото първия телефон

    Цитат Първоначално публикувано от Asen Ikonomov Виж публикацията
    Миналата седмица аз и един мой приятел отидохме до Метро . Видяхме в брошурата видео регистратор за 20 лева.Имаше и Navitel за 40 обаче реших този. Е отидох на касата, платих го. В колата го отварям - дисплея много надраскан. Връщаме се в Метро , там се съгласяват и взимаме друг, но от същия модел. Отварям го - този е по-малко надраскан, помислих си ,че така ги карат от Китай. И моят приятел реши да си вземе . Пак имаше драскотини.
    Днес реших да го изпробвам . Качеството е отвратително не е 1080 на 1920 както пише на кутията ами 1280 на 720. Нощен режим и сензор за движение няма, а на опаковката пише ,че ги има . Пускам и две видеа заснети с видео регистратора.
    П.П: Видео регистратора беше 40 лв намален на 20 ако си купиш примерно едно кафе ,и така и двете са на половин цена.

    https://dox.abv.bg/download?id=cd1d3f1120# - Линк за сваляне

    https://dox.abv.bg/download?id=cd1d3f1120# - Линк за сваляне
    Няма ли да напишеш модела, който си взел?! Снимка на опаковка и уред...
    Asen Ikonomov одобрява това.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Отговор: Китайски видео регистратор от Метро-Качество на видеото колкото първия телефон

    качеството напълно отговаря на цената
    поръчвал съм за майтапа такова директно от китай и макар да не отговаря на изискванията на 2020 година, напълно върши работата за установяване на фактическото положение при ситуации

    (макар че в Родината тези записи да са абсолютно безполезни пред институциите, застрахователите и т.н.
    аз лично смятам, че това трябва да се промени...)
    TRENDS, Kaar, Mega и 1 други харесват това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #4

    Отговор: Китайски видео регистратор от Метро-Качество на видеото колкото първия телефон

    Де юре и де факто - каква полза.... Представяш ли си да ги приемат и тук един ден като доказателствен материал... Какво правим после с "нашите" хора...
    Asen Ikonomov одобрява това.

  6. Junior Member Аватара на Asen Ikonomov
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Kюстендил
    Мнения
    126
    #5

    Отговор: Китайски видео регистратор от Метро-Качество на видеото колкото първия телефон

    От Метро приеха рекламацията.

    - - - - - - - - - -

    Моделът е : DVR70 (няма марка)
    Спецификации (от брошурата):
    -Дисплей : 2.7 инча
    -Ъгъл на виждане:170градуса
    -Циклично записване
    -Детектор за движение
    -Видео формат:AVI
    -Видео компресия:М-JPEG
    -Видео резулюция: ( пише си 1280*720 в брошурата ,но не съм видял)
    1920*180(24 fps}1440*1080/1280*720/848*480

    П.П.: Снимки не мога да кача , около обектива се вижда нещо подобно на инфрачервена светлина,но не е.

  7. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #6

    Отговор: Китайски видео регистратор от Метро-Качество на видеото колкото първия телефон

    Приятел,ама ти сериозно ли ни занимаваш с подобни глупости?...
    Аз на двете си коли имам видеорегистратори от по 1000 лв. и пак не съм особено доволен,ти за такъв от 20лв.имаш претенции.....
    Между другото,когато на един паркинг ми одраха бронята на колата,задната камера на видеорегистратора беше в режим"паркинг" и се активира когато другия автомобил ме забърса,после като показах записа на полицайте,веднага в протокола записаха и номера на другата кола.
    espace, Gena_bs, dodo_pv и 3 други харесват това.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на Asen Ikonomov
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Kюстендил
    Мнения
    126
    #7

    Отговор: Китайски видео регистратор от Метро-Качество на видеото колкото първия телефон

    Това не са глупости. Просто казвам на хората да се предпазят от поредното китайско недоразумение.

  10. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #8

    Отговор: Китайски видео регистратор от Метро-Качество на видеото колкото първия телефон

    Едва ли на този етап хората са станали толкова тъпи, че да им е необходим жокер за качеството на китайско недоразумение за няма и 5 долара?
    VanDan, Mega, iveto и 2 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Телефон с китайски фърмлуер - минуси
    От mtvachev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 10
    Последно: 23-06-19, 21:34
  2. Избор на мобилен телефон според качество на макро снимки
    От bobi kotev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 12-12-17, 18:42
  3. Продавам китайски телефон
    От krasisp във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 28-05-12, 21:50
  4. Търся сервиз за китайски телефон във Варна
    От DoRa във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 17-10-08, 17:08
  5. GoWell G875 - Първия китайски BLU-RAY плеър!
    От soon във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 26-06-07, 14:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе