Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 26
Like Tree1Одобрявам

Samsung пусна бъгав Android 4.3 ъпдейт за Galaxy S3 и после го спря. Собствениците с пръст в устата

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Samsung пусна бъгав Android 4.3 ъпдейт за Galaxy S3 и после го спря. Собствениците с пръст в устата

    Повече подробности - SetCombG - Samsung ъпдейтна официално Galaxy S3 до Android 4.3, а после спря бъгавия ъпдейт и остави собствениците с редица проблеми в телефоните им!

    Недопустима небрежност на най-големия производител на смартфони в света остави редица клиенти, в това число и мен с бъгави телефони.
    Какви са най-често срещаните оплаквания от новия Android 4.3 ъпдейт на Samsung Galaxy S3:

    - При заспал телефон - зависване на лок скрийна при отключване - понякога до 4-5 секунди;
    - Недобро енергопотребление - батерията ми пада много по-бързо, отколкото със стария добър Android 4.1.2;
    - Проблеми и накъсване при възпроизвеждане на музика с вградения плеър. Факт е, че те не се наблюдават при използване на допълнителен плеър;
    - Недобро управление на паметта - с новата версия, количеството на заетата RAM памет спрямо старата версия се увеличи с 80 - 100 MB.
    Всички гореописани проблеми са налични в моя смартфон.


    Други проблеми, които са докладвани от потребители са произволно забиване на смартфона, проблеми с Bluetooth аудиото, забиване на телефона при приемане на обаждане, проблеми с Wi-Fi модула.
    Определено, след като ъпдейта е спрян оплакванията ни не са плод на частни случаи и са необходими сериозни преработки.
    Тези, които не са ъпдейтнали своя телефон могат да почакат и по-дълъг период от време, но какво да правим ние с ъпдейтнатите бъгави телефони???


  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: Samsung пусна бъгав Android 4.3 ъпдейт за Galaxy S3 и после го спря. Собствениците с пръст в устата

    На печелившите, честито. Гнусмас, въобще не се учудвам. Всички са един дол дренки ...колкото на по-челни позиции са, толкова по-небрежни стават.
    Shmi одобрява това.

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    9
    #3

    Отговор: Samsung пусна бъгав Android 4.3 ъпдейт за Galaxy S3 и после го спря. Собствениците с пръст в устата

    Аз също съм със Samsung и въпросния ъпдейт. Единственото ми оплакване е, че пада сравнително бързо батерията, колкото и да ограничавам параметрите за екран и процесор. Относно телефона имам повече оплаквания хардуерно, отколкото софтуерно.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Отговор: Samsung пусна бъгав Android 4.3 ъпдейт за Galaxy S3 и после го спря. Собствениците с пръст в устата

    В интерес на истината, приказкките за "калибрация" на батерията след нов фирмуер могат да се окажат верни.
    Рано е да се каже, но след неколкодневно ползване нещата с енергопотреблението като че ли започват да се пооправят.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #5

    Отговор: Samsung пусна бъгав Android 4.3 ъпдейт за Galaxy S3 и после го спря. Собствениците с пръст в устата

    Нов бъг:
    При опит за споделяне на снимка от Галерията, апликейшъна крашва и се затваря - тоест, не можете да споделите снимка по никакъв начин през Галерията - нито да се прати на мейл, нито да се пперне в социална мрежа...
    През файлов мениджър няма проблем да се изпращат снимки, но е неудобно!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    69
    #6

    Отговор: Samsung пусна бъгав Android 4.3 ъпдейт за Galaxy S3 и после го спря. Собствениците с пръст в устата

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Повече подробности - SetCombG - Samsung ъпдейтна официално Galaxy S3 до Android 4.3, а после спря бъгавия ъпдейт и остави собствениците с редица проблеми в телефоните им!

    Недопустима небрежност на най-големия производител на смартфони в света остави редица клиенти, в това число и мен с бъгави телефони.
    Какви са най-често срещаните оплаквания от новия Android 4.3 ъпдейт на Samsung Galaxy S3:

    - При заспал телефон - зависване на лок скрийна при отключване - понякога до 4-5 секунди;
    - Недобро енергопотребление - батерията ми пада много по-бързо, отколкото със стария добър Android 4.1.2;
    - Проблеми и накъсване при възпроизвеждане на музика с вградения плеър. Факт е, че те не се наблюдават при използване на допълнителен плеър;
    - Недобро управление на паметта - с новата версия, количеството на заетата RAM памет спрямо старата версия се увеличи с 80 - 100 MB.
    Всички гореописани проблеми са налични в моя смартфон.


    Други проблеми, които са докладвани от потребители са произволно забиване на смартфона, проблеми с Bluetooth аудиото, забиване на телефона при приемане на обаждане, проблеми с Wi-Fi модула.
    Определено, след като ъпдейта е спрян оплакванията ни не са плод на частни случаи и са необходими сериозни преработки.
    Тези, които не са ъпдейтнали своя телефон могат да почакат и по-дълъг период от време, но какво да правим ние с ъпдейтнатите бъгави телефони???


    И аз бях от "печелившите" и си занесох моя на сервиз даже не ми взеха пари, коеот е поне мако успокояващо. От там ми казаха, че Самсунг ще пуснат съвсем нов ъпдейт много скоро.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Отговор: Samsung пусна бъгав Android 4.3 ъпдейт за Galaxy S3 и после го спря. Собствениците с пръст в устата

    Ами хайде дано, че аз продължавам да го мъча, свикнах с хубавите неща, но проблемите и бързото разреждане си дразнят...

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #8

    Отговор: Samsung пусна бъгав Android 4.3 ъпдейт за Galaxy S3 и после го спря. Собствениците с пръст в устата

    Да се похваля - преди минути получих нов ъпдейт, този път кръпка - само 24.14 МБ и вече съм с новата версия I9300XXUGMK6
    Стискам палци бъговете да са изчистени и телефончето да стане стабилно като преди.

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Отговор: Samsung пусна бъгав Android 4.3 ъпдейт за Galaxy S3 и после го спря. Собствениците с пръст в устата

    Изчистени са. Потребителите се кефят, че вече всичко е наред. Да вземат малко да се напънат и 4.4 да изкарат.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #10

    Отговор: Samsung пусна бъгав Android 4.3 ъпдейт за Galaxy S3 и после го спря. Собствениците с пръст в устата

    Първи впечатления:

    1. С бъгавия 4.3 не можех да шервам през Галерия - апликейшъна крашваше.
    С новия 4.3 - същото, крашването продължи.
    Hard reset - оправи се, вече може да се шерва, Галерията не се чупи.

    2. Няма никакво забавяне при отключване - екранът светва на момента, със стария 4.3 понякога се чакаше над 3 секунди.

    3. Супер бърза на пръв поглед телефонна книжка.

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    1
    #11

    Отговор: Samsung пусна бъгав Android 4.3 ъпдейт за Galaxy S3 и после го спря. Собствениците с пръст в устата

    Днес си качих ъпдейта 4.3 на S3-ката и сега не мога да слагам тапети от галерията,не ми излиза инфо панела,екрана непрекъснато подскача ,батерията пада бързо.
    Как да му направя hard reset ?

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #12

    Отговор: Samsung пусна бъгав Android 4.3 ъпдейт за Galaxy S3 и после го спря. Собствениците с пръст в устата

    Имаш опция за хард ресет в настройки. Направи го и проблемите ще изчезнат. Последните фирмуери са пушка.

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    1
    #13

    Отговор: Samsung пусна бъгав Android 4.3 ъпдейт за Galaxy S3 и после го спря. Собствениците с пръст в устата

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията

    Тези, които не са ъпдейтнали своя телефон могат да почакат и по-дълъг период от време, но какво да правим ние с ъпдейтнатите бъгави телефони???
    Слагаш KIES на PC-то, намираш си оригиналния 4.1.2 за оператора (в SamMobile ги има всички), флашваш и е като чисто нов ... 10 минути работа.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #14

    Отговор: Samsung пусна бъгав Android 4.3 ъпдейт за Galaxy S3 и после го спря. Собствениците с пръст в устата

    Цитат Първоначално публикувано от gazarat Виж публикацията
    Слагаш KIES на PC-то, намираш си оригиналния 4.1.2 за оператора (в SamMobile ги има всички), флашваш и е като чисто нов ... 10 минути работа.
    Ей, добре че му каза
    Ама, то пък пуснаха и нов ъпдейт преди 2 месеца

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    27
    #15

    Отговор: Samsung пусна бъгав Android 4.3 ъпдейт за Galaxy S3 и после го спря. Собствениците с пръст в устата

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Имаш опция за хард ресет в настройки. Направи го и проблемите ще изчезнат. Последните фирмуери са пушка.
    Какъв е пътят за инсталиране и безпроблемна работа на Android 4.3 ?
    Трябва ли преди това устроиството да се ресетне с хард ресет от настройките?
    А при вече нсталиран Android 4.3 какво трябва да се направи за да работи нормално устроиството?

    Samsung Galaxy S3, Android 4.3 с последния ъпдейт.

    Име на устроисвото:
    GT-I9300

    Модел номер:
    GT-I9300

    Версия на Android:
    4.3

    Версия на основната честота:
    I9300XXUGMK6

    Версия за ядрото:
    3.0.312168382
    se.infra@R0301-02#1
    Thu Nov 28 21:02:26 KST 2013


    Номер на компилация:
    JSS15J.I9300XXUGMK
    Този пост е редактиран от Dimitar_46; 17-02-14 в 09:17.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 29-10-13, 11:06
  2. Samsung S7562 Galaxy S Duos или Samsung I8260 Galaxy Core
    От tzvtz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-13, 12:50
  3. Таблетът Dell Streak с ъпдейт до Android 2.2 Froyo от днес
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 1
    Последно: 01-12-10, 17:15
  4. Отговори: 8
    Последно: 30-11-10, 20:00
  5. Най после ъпдейт за SONY DVD рекордер RDR-HX720
    От roumen68 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 24-05-07, 21:16

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе