Резултати от 1 до 5 от общо 5

Свързване на клавиатура от таблет Майкрософт Сърфейс към таблет Леново

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2019
    Мнения
    2
    #1

    Свързване на клавиатура от таблет Майкрософт Сърфейс към таблет Леново

    Здравейте. Наскоро ми попадна клавиатура от таблет Маикрософт сърфейс про, със шест пинов конектор.Можете ли да ме насочите, как да я свържа към юесбито на таблет Леново?Пиновете са с един повече от стандартната OTG връзка. Трябва ми схема на тези пинове(изводи).
    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    438
    #2

    Отговор: Свързване на клавиатура от таблет Майкрософт Сърфейс към таблет Леново

    Този таблет има ли модел? Сигурен ли си, че поддържа USB OTG? Ако клавиатурата е правена специфично за таблет на миркомеките, може и да не работи с други устройства. Какъв е и нейния модел?

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2019
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: Свързване на клавиатура от таблет Майкрософт Сърфейс към таблет Леново

    Таблета е Lenovo Tab10 TB X10F a клавиатурата е Microsoft Surfase Pro Type Cover за по стария модел 3.

    - - - - - - - - - -

    Искам да си поиграя с някое OTG кабелче и собственоръчно направен конектор към клавиатурата, и дая свържа към таблета.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    438
    #4

    Отговор: Свързване на клавиатура от таблет Майкрософт Сърфейс към таблет Леново

    Много ме съмнява да стане изобщо тази работа, най-много да повредиш таблета. Дори и по някакъв начин да успееш да свържеш всичко както трябва ме съмнява андроид изобщо да я разпознае тази клавиатура. За около 20 лева има външни блутут/USB клавиатури и си решаваш проблема. Из нашите сайтове са много високи цените, но при китайците има добри оферти, примерно:
    https://www.dx.com/s/bluetooth%20key...d=0&sortBy=ASC

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #5

    Отговор: Свързване на клавиатура от таблет Майкрософт Сърфейс към таблет Леново


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Свързване на клавиатура + мишка с таблет
    От sakeene във форум Технологии
    Отговори: 0
    Последно: 05-03-17, 13:14
  2. Отговори: 6
    Последно: 20-09-16, 20:44
  3. Отговори: 30
    Последно: 03-05-15, 15:29
  4. Продавам лаптоп(таблет) IBM Thinkpad X61 таблет с AFFS (S-IPS)
    От icolev във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 17-06-11, 10:33
  5. Отговори: 0
    Последно: 09-12-10, 09:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе