Резултати от 1 до 4 от общо 4

Едно въпросче за NEO PDX77

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    21
    #1

    Едно въпросче за NEO PDX77

    Купих си dvd NEO-PDX77 S/№09xxxxxx.
    Ако може да ми каже някой коя година е това dvd като модел, защото срещам 3 или 4 варианта на NEO pdx 77. Дали е от първите модели от този вид или от последните. В нета се продават най-различни варианти на NEO pdx 77( pdx-77 dvix; pdx-77 E и др.), поне на външен вид са различни, но вътре как стой въпроса не знам. И малко повече информация със субтитрите да ли успява даги пусне.

    NEO-PDX77 S/№09xxxxxx.
    http://www.get.bg/catalog/product_in...oducts_id=8215



  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    21
    #2

    Re: Едно въпросче за NEO PDX77

    ----



  4. rdk
    rdk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    131
    #3

    Re: Едно въпросче за NEO PDX77

    NEO-PDX77, този "ЛЕГЕНДАРЕН" модел на Техномаркет си съществува още от появата на първите DVD-та възпроизвеждащи MPEG-4 на нашия пазар. Но с това име се подвизават съвсем различни хардуерно плеъри, почти всяка партида е произведена на различно място из братски Китай. Техномаркет продължава да предлага с едно и също име несъвместими хардуерно плеъри и няколко години след появата на първото недоносче NEO-PDX77 не е предложила нито един firmware. Имах неудоволствието преди няколко години да си закупя от първите бройки на този модел(тогава струваше доста над сегашната цена) и не бих допуснал същата грешка дори да ми го подарят.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    21
    #4

    Re: Едно въпросче

    Мерси много за отговора. Аз се чудих доста над този въпрос, защото моят модел(s/n09xxxx) е можеби един от първите(или поне така мисля).Мой познат си взе "същия модел"http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=01003196
    който мисля че се продава като "по нов". И се оплаква от малки субтитри и май били жълти. А при мен няма такова нещо, субтитрите са бели на прозрачен черен фон. Появява ми се една зелена черта в дясната частна екрана при някои филми. Но доколкото разбрах това било от резолюцията на филма(WAV 800x..). Затова решех да питам. Защото ми се стори странно "по стар модел" да има горе долу дорби субтитри, а друг който се продава като "по нов" да има по лоши такива.МАЛКО СТРАННО??
    Но всепак е NEO.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Едно въпросче ...
    От divakaaa във форум Аудиотехника
    Отговори: 2
    Последно: 21-07-09, 10:50
  2. Едно Бързо Въпросче :)
    От z0r0 във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 09-01-09, 00:51
  3. Имам едно въпросче...
    От CreatoR във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 09-02-04, 01:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе