Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 33

DVD LG DVX382H субтитри

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    6
    #1

    DVD LG DVX382H субтитри

    Не знам аз ли нещо не правя като хората, но DVD-то не иска да пусне субс на кирилица. Изкарва йероглифи, след като съм задал код за субтитрите 6671(май беше) от описанието го взех. Не иска да ги пусне. Просто не знам какво да правя. Много ви моля помогнете.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #2

    Re: DVD LG DVX382H субтитри

    Цитат Първоначално публикувано от RedBOX
    Не знам аз ли нещо не правя като хората, но DVD-то не иска да пусне субс на кирилица. Изкарва йероглифи, след като съм задал код за субтитрите 6671(май беше) от описанието го взех. Не иска да ги пусне. Просто не знам какво да правя. Много ви моля помогнете.
    1251 е за кирилица....

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    6
    #3

    Re: DVD LG DVX382H субтитри

    Ами и с 1251 пак не става.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    53
    #4

    Re: DVD LG DVX382H субтитри

    Задръж бутона " SUBTITLE" за няколко секунди и тогава ще ти се появи надпис " Menu Subtitle". Тогава започваш да натискаш бутона" SUBTITLE" докато не се появи код 1251. Даваш OK и си готов!

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    6
    #5

    Re: DVD LG DVX382H субтитри

    Сигурен ли си? Смисал пробвал ли си чел ли си за този модел? Питам защото DVD-то е в другия апартамент.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    53
    #6

    Re: DVD LG DVX382H субтитри

    Моето DVX 382H е на 1.5 метра от мен! Как мислиш, че съм си оправил мойте субтитри!? Забравих да ти напиша, че гореописаната процедура се прави на пуснат Divx Филм!

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    6
    #7

    Re: DVD LG DVX382H субтитри

    Да стана. Мерси много. Некви скрити благинки/екстри да има тва двд?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    53
    #8

    Re: DVD LG DVX382H субтитри

    Ами, най голямата му екстра е Full HD Up-Scaling който действа и работи през HDMI изхода. Моето съм го вързал към Плазма Panasonic TH-42PY80P, посредством HDMI-HDMI кабел и съм доволен от картината! С бутона "Resolution", променяш Up-Scaling до резолюцията която ти е необходима. Но прочети си книжката, там общо взето са описани функцийте му подробно!

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    3
    #9

    Re: DVD LG DVX382H субтитри

    Имам няколко въпроса относно споменатото ДВД, ще съм ви много благодарен ако ми отговорите. Първо искам да попитам дали може да чете DIVX/AVI от USB порта. Второ има ли S-video букса, защото смятам да го свържа с 5in1 channel. И последно вашият личен коментар за продукта. Предварително благодаря и се извинявам че вапросите ми не са по темата.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    53
    #10

    Re: DVD LG DVX382H субтитри

    Цитат Първоначално публикувано от raikkonenfan
    Имам няколко въпроса относно споменатото ДВД, ще съм ви много благодарен ако ми отговорите. Първо искам да попитам дали може да чете DIVX/AVI от USB порта. Второ има ли S-video букса, защото смятам да го свържа с 5in1 channel. И последно вашият личен коментар за продукта. Предварително благодаря и се извинявам че вапросите ми не са по темата.
    Здравей! Да, може да чете DIVX/AVI през USB порта! Няма S-video букса, но така и не ми стана ясно за какво ти е! За добра Video връзка има HDMI Out, RGB-Scart, Component Out( Подържа Progresive Scan). Какво си искал да кажеш с това " .....смятам да го свържа с 5in1 channel." ?

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    3
    #11

    Re: DVD LG DVX382H субтитри

    Може би наистина не се изразих много ясно. Имам предвид че искам да си напражя HOME THEATRE 5.1, от старото ми ДВД (което вече е неизползваемо) ми остана субуфера и 5-те колонки и намеренията ми са да ги сваржа с новото ДВД.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    53
    #12

    Re: DVD LG DVX382H субтитри

    Цитат Първоначално публикувано от raikkonenfan
    Може би наистина не се изразих много ясно. Имам предвид че искам да си напражя HOME THEATRE 5.1, от старото ми ДВД (което вече е неизползваемо) ми остана субуфера и 5-те колонки и намеренията ми са да ги сваржа с новото ДВД.
    S-Video е единствено и само за видеосигнали!!! От S-Video не излиза никакъв Аудио сигнал!

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    3
    #13

    Re: DVD LG DVX382H субтитри

    Тук напълно се изложих. Вобще не се замислих, че S-VIDEO кабела предава само картина . Просто като видях, че буксата е 9 pin и първото нещо, което ми дойде на ум беше S-video . Направил съм снимка на буксата http://img443.imageshack.us/img443/3531/dscf2105ei6.jpg .Би ли ми казал как се казва ? Благодаря предварително

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    6
    #14

    Re: DVD LG DVX382H субтитри

    Знам че ДВД-то има оптичен изход за звука. Друг не съм се сетил да видя.

  18. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #15

    Re: DVD LG DVX382H субтитри

    А субтитрите при DVX и на това ДВД ли са много малки (както на моето LG DVD 350) ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. 3d субтитри
    От Borislav Vetsov във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 24-09-13, 10:56
  2. Субтитри
    От tannoy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 12-05-06, 19:27
  3. BBC - Субтитри
    От X във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 08-09-04, 02:16
  4. СУБТИТРИ ЗА S.W.A.T.???
    От Popkaro във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 11
    Последно: 29-10-03, 14:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе