Резултати от 1 до 7 от общо 7

Neo DVD M60

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    117
    #1

    Neo DVD M60

    Купих си Neo DVD M60 Голям кеф, първото ми ДВД, досега винаги съм искал да си имам, ама не съм имал, щото съм имал 1 тон други неща дето вършат същата работа Тая китайска шашма има usb вход и се справя чудесно с филми и субтитри от флашката 8 GB. Субтитрите са с нормална големина, или по-скоро една идея по-малки отколкото трябва, ама се четат съвсем нормално, че това ми беше голямото притеснение. Идва с 2 геймпад-а и диск с игрички, към 300 на брой, по-голямата част са аркадни игрици от младостта през 80те, се едно имаш игрова конзола, голям кеф Сега остава да видим колко ще изкара, че build quality-то му е на равнище евтинджос, ама изкарва много хубав образ

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    91
    #2

    Re:Neo DVD M60

    Здравей!
    Понеже го гледах този модел, когато беше на промоция, но поради един консултант не го взех (това обаче е дълга и ....плачевна история - нямат 2 бр. ААА батерии, за да ми демонстрират субтитрите, че се пускали само с дистанционното), та...
    Трябва ми (основно) за детето да си гледа и играе нещо и за жената и нейните сериали, които с удоволствие ще качвам на флашка и ще трия след това.... Има(ше) обаче една игра преди - на онези телевизионни игри, които се включваха към телевизора - играе се с едно(две) танкчета, като целта е да си опазиш флага, който е долу по средата. С малкия редовно сме си играли, но се развали "конзолката" , та въпросът ми е - има ли я тази игра при тези 300? Ще ти бъда много благодарен, ако провериш. А, и казваш, че субтитрите са прилични?...(да не ме кара жената да купувам и друго после , че това ще е свързано и с друг телевизор....абе старшно става

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    117
    #3

    Re:Neo DVD M60

    ами да ти кажа не съм сигурен, към 10-15 игри съм прехвърлил досега, до 300 има още много не се сещам за играта за която говориш, там има 1-2 с танкове, едната май беше танк1990, ако кажеш името на играта ще проверя. Абе ще си харесате нещо с малкия. Субтитрите са прилични на 20" ТВ от около 2,5 метра, ама ако си на 17" ТВ от 3 метра ще е друго предполагам. То детските и сериалите обикновено са озвучени, та няма да е проблем. За най-сигурно взимаш жената, детето и 2 батерии и отиваш в магазина. То верно на това двд нищо не се управлява без дистанционно. Между другото китайския гений е заврял навътре сензора за дистанционното, че и мрежичка му е турил отпред за по-сигурно, и бая трудно лови при по-голям ъгъл.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #4

    Re:Neo DVD M60

    Привет - Иво от Русе /предполагам/ и Циел
    И аз съм от Русе и си взех преди 2-3 седмици същото ДВД поради същите причини /и на двамата/ ! Танковете ги има още на първият екран като пуснеш диска с игрите, и то добрата версия, тея 1990/1991 са тъпи - нещо куцат! Моето лапе е почти на 5 и все още не може да се оправя сам с лошите та вика и мене да помагам, че бързо му гръмват базата!
    Препоръчително - дръпни си от замундата ТANK EVOLUTION и си живей живота - много по приятни, озвучени и с повече възможности танкове е трябва на комп, ама и клавишите за двама са по-удобно разположени, в сравнение само с ТАНКовете!

    На мене не ми бяха казали как се пускат субтитрите и безмалко да го засиля, ама се усетих че е от дистанционното Малко назъбени се виждат на 42-ката, ама иначе размера е ок там.
    Исках да си взема ДВД ЛГ 382 - с ХДМИ и УСБ, ама един кавал ми вика, че имали проблеми със субтитрите - да съм вземел Самсунг - пък аз не ща и да чуя за техника самсунг /изключая прахосмукачките им/ - та си викам по-добре НЕО да е - и съм доволен общо взето - е ще бъде за лапето - пък то засега не е заслужило за плазма /оня май ме метна за проблема на ЛГ-то, ама май ще взема направо кино 503 - ама кви му бяха буквите - няам спомен/

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    117
    #5

    Re:Neo DVD M60

    ми аз не съм от Русе. моето нео вече даде фира, не му се отваря вратичката :-) иначе е много готина играчка. Само дето няма как да избираш от коя медия да се пуска файла, ако има диск, пуска първо диска. За да пуснеш флашка, трябва да махнеш диска, тъпа работа.

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    2
    #6

    Re:Neo DVD M60

    как да включа българските суптитери? При опит да ги включва, програмата е индалидна.Моля помогнете ми.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    2
    #7

    Re:Neo DVD M60

    как да включа българските субтитри?изведнъж изчезнаха.При опит да ги включа от субтитрите в дистанционното програма е инвалидна

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе