Резултати от 1 до 3 от общо 3

Помощ за блу-рей плeйър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    8
    #1

    Помощ за блу-рей плeйър

    Преди няколко дни си взех Panasonic bdt320 и като цяло съм,доста доволен,но когато от юсб-то пусна някой по голям файл от рода на 20 гб.,почва да сече.Външния ми хард е тошиба -1 ТБ и се захранва от юсб-то.Дали ако има хард със собствено захранване,ще чете без проблем големите файлове,защото плейъра е модел 2012,не вярвам 20-30 гб файл да му идва мн.Ако ли не още мога да го върна .Благодаря предварително.
    *ПЛЕЙЪР
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 05-09-13 в 19:00.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    127
    #2

    Отговор: Помощ за блу-рей плeйър

    Проблема може да идва от това какви USB портове имаш 2 или 3. Ако е USB 2 те са около 60МВ/s (по каталог).

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    49
    #3

    Отговор: Помощ за блу-рей плeйър

    Здравейте. Позволих си да задам въпрос в тази тема, (да не отварям друга, но ако модераторите го сметнат за неуместно изтрийте го) относно блу-рей плеър. Обмислям да си закупя един.
    Плеъра ще бъде свързан към ресивър (Denon X2100W) с HDMI, а ресивъра към телевизор отново с HDMI. При това положение, като се има впредвид, че ресивъра ще върши почти цялата работа т.е. ще обработва звука и т.н. - ще има ли някаква разлика между примерно блу-рей плеър Marantz от 2200лв. и някой самсунг от 150 лв. ?
    Мисълта ми е ще има ли разлика в качеството на картината, звукът ... (ясно ми е че по-скъпият е с по-хубави материали направен и вероятно ще надживее и внуците ми).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе