Резултати от 1 до 2 от общо 2

sony bdv-e2100

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    127
    #1

    sony bdv-e2100

    Имам въпросното sony bdv-e2100 от 3-4 години и тв LG37LM61M. Sony-то не го бях ползвал доста време и тези дни исках да го пусна, ама ударих на камък с някои настройки.
    1. Не можах да свържа двете устройства с оптичен кабел. Когато си взех плеъра си спомням че успях да ги съединя, но сега не. Свързвам оптичния кабел, обаче не знам къде на телевизора да го търся ? На външните входове няма нищо.
    2. Имам някакъв странен проблем с интернета на ДВД-то. Свързвам го към рутера (WiFi или кабел няма значение), при диагностика на връзката към интернет ми изкарва че всичко е ОК ама като се опитам да вляза в ютуб ми изписва че няма връзка с интернет.
    Софтуера го актуализирах.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #2

    Отговор: sony bdv-e2100

    Цитат Първоначално публикувано от vandu Виж публикацията
    Имам въпросното sony bdv-e2100 от 3-4 години и тв LG37LM61M. Sony-то не го бях ползвал доста време и тези дни исках да го пусна, ама ударих на камък с някои настройки.
    1. Не можах да свържа двете устройства с оптичен кабел. Когато си взех плеъра си спомням че успях да ги съединя, но сега не. Свързвам оптичния кабел, обаче не знам къде на телевизора да го търся ? На външните входове няма нищо.
    2. Имам някакъв странен проблем с интернета на ДВД-то. Свързвам го към рутера (WiFi или кабел няма значение), при диагностика на връзката към интернет ми изкарва че всичко е ОК ама като се опитам да вляза в ютуб ми изписва че няма връзка с интернет.
    Софтуера го актуализирах.
    На грешен път си.Оптиката е вход за Сонито и съответно изход на ТВ

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 11:37
  2. Как да изкарам 5.1 звук на Sony BDV E2100 от компютъра
    От Yulian Georgiev във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 14-02-15, 00:15
  3. SONY BDV-E2100 Пускане на звук от телевизора.
    От vandu във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 03-02-15, 16:13
  4. 3D субтитри през Sony BDV-E2100?
    От stunbg във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 23-01-15, 15:05
  5. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе