Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Samsung UE32D6530 губи връзка по DLNA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    28
    #16

    Re:Samsung UE32D6530 губи връзка по DLNA

    Цитат Първоначално публикувано от johnygill
    Смених рутера с ТП линк и положението е същото засича видео което е с висок битрат, а всички останали си вървят без проблем. Дори сложих новия рутер близо до ТВ-то и пак същото. За мен извода е че наистина трябва да има кабел за по-висок трансфер на данни. Не знам как на някои им тръгва и не им накъсва през Wifi...
    Хора да ви споделя какво стана при мен...накрая се принудих и си пуснах кабел от рутера до телевизора, плейването на MTS клипчетата се получи вече без накъсване, но на M2TS все още накъсват. До колкото се ориентирам M2TS клипчетата са с още по-висок битрат от MTS връзката пак не достига за тях. Рутера ми е 10/100Мб и телевизора и моят компютър също са 10/100Мб ЛАН. Най-вероятно вече WMS иска някакви настройки за транскодинг ли не знам...Помагайте моля!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    80
    #17

    Re:Samsung UE32D6530 губи връзка по DLNA

    колега моят тв е модел LN32C550 закачил съм кабела директно от рутера. плеърът чете и блу-рей-ки с големина над 30гб, но филмите ги дърпам от мрежови дискове.
    рутеът ти на N ли е или на Б/Г? там пак има разлики в скоростта
    пробвай да закачиш и компа към рутера с лан-кабел, предполагам ще се оправи.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    28
    #18

    Re:Samsung UE32D6530 губи връзка по DLNA

    Цитат Първоначално публикувано от chasovnik
    колега моят тв е модел LN32C550 закачил съм кабела директно от рутера. плеърът чете и блу-рей-ки с големина над 30гб, но филмите ги дърпам от мрежови дискове.
    рутеът ти на N ли е или на Б/Г? там пак има разлики в скоростта
    пробвай да закачиш и компа към рутера с лан-кабел, предполагам ще се оправи.
    Приятелю благодаря най-напред че се включваш да помогнеш, но ще уточня че връзката ми вече е изцяло по лан т.е. комп-рутер-телевизор всичко е по кабел. Въпреки това си накъсва когато чета клипчета формат M2TS. А MTS клипчетата които преди ги накъсваше когато бях по WiFi от рутера до ТВ а сега по кабел вече не ги накъсва. Но M2TS все още накъсва. Разликата между двете намирам в битрата и се съмнявам, че това е причината(понеже битрата на М2ТS е доста по-висок, значи на MTS e макс. до 20Мб/с, а при M2TS достига до 40Мб/с) та вероятно трансфера на данните недостига. Иначе рутера ми е Linksys WRT54GL и работи на Б/Г стандарт.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. DLNA и NAS за Samsung 46C750 помощ при избор???
    От gera4ko във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 9
    Последно: 11-04-12, 03:11
  2. продавам 3д телевизор SAMSUNG UE32D6530
    От petrov-m във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 21-12-11, 21:04
  3. Samsung LE40B620 и DLNA с него...
    От dianabad във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 12-06-11, 19:44
  4. DLNA и NAS за Samsung 46C750 помощ при избор???
    От gera4ko във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 27-05-11, 17:25
  5. SAMSUNG LE37A550 губи сигнал от РС при смяна на source-a
    От bymarto във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 31-07-09, 10:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе