Резултати от 1 до 9 от общо 9

Samsung UE48H6400 и Smart View 2.0 проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    13
    #1

    Samsung UE48H6400 и Smart View 2.0 проблем

    Здравейте, взех си Samsung UE48H6400 смарт ТВ, и ми пише, че за да се свържа с него трябва да използвам Смарт Вю 2.0, но не ми открива телевизора, някой може ли да съдейства?

    Ето така ми стои прозоюето на програмата:



    Това е на настолнич, през който рабира се минава рутера, за това пише Wired, но дори и на лаптопа когато е свързан към връзката "Х" и ТВ-то също е вързано към връзката "Х" и пак същата работа.

    ЕДИТ: Пробвах с други програми, но най-много да стигна до положение, до което мога да виждам телевизора и от там нататък нищо... ето давам пример с UMS, ако някой знае как да подкарам мултимедия от настолни комп или лаптопа моля да сподели, че цяла вечер от 5 часа се занимавам с това и нищо...
    Този пост е редактиран от straightup; 21-11-15 в 00:41.

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Отговор: Samsung UE48H6400 и Smart View 2.0 проблем

    За да се виждат в мрежата един друг трябва да са от една и съща мрежа, т.е. да се различават само последните цифри от IP-tata им. След това инсталираш някой DLNA сървър (примерно Serviio - пробвано - работи с този телевизор), настройваш си го и гледаш

    Втори вариант - свързваш ги HDMI кабел и правиш съответните настройки на компютъра (там където са настройките за монитора).

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    13
    #3

    Отговор: Samsung UE48H6400 и Smart View 2.0 проблем

    А ако не се различават само последните, как да го направя да са само те? Другото, което не разбирам е дори и да ги свържа, как да възпеоизведа видео или фото от телевизора, защото не виждам да има някаква опредешена програма?

    Ето например имам и едно LG 42", който си има вградена програма SmartShare, която я има и за PC,инсталирах я на PC-то и само зададох, кои папко да се шерват и всичко е ок без проблем. Но Самсунг-а нито има такава програма,нито разбирам, защо на уж по-смптаното LG нито ми трябват DLNA сървъри, нито нищо, а само една проста програмка? Надявам се да помогнете!

  5. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #4

    Отговор: Samsung UE48H6400 и Smart View 2.0 проблем

    Samsung Link | Samsung Content & Services никакви проблеми нямам

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    13
    #5

    Отговор: Samsung UE48H6400 и Smart View 2.0 проблем

    И това го пробвах пак ме става.. и не знам защо? Просто открива телевизора, НО от самия телевизор как да ги открия шернатите места? Тоест има ли нещо като файлов мениджър или друго? Защото както казах на ЛГ-то си има програма, с която да виждам шернатите неща, но на Самсунга не откривам такова нещо?

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #6

    Отговор: Samsung UE48H6400 и Smart View 2.0 проблем

    Аз също използвам Serviio (с 48H6670 съм). След споделяне на файловете в програмата, отиваш на source - там ти излиза "Мултимедия Serviio". Влизах и си виждаш всичко споделено от компа.

  8.  
     
  9. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #7

    Отговор: Samsung UE48H6400 и Smart View 2.0 проблем

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    13
    #8

    Отговор: Samsung UE48H6400 и Smart View 2.0 проблем

    Багерист много благодаря! Стана, но реших да си преинсталирам Самсунг Линк на компютъра и сега неще и неще да го открива телевизора... уж нямаше никакъв проблем, а сега защо не го открива не зная! Моля ти се помогни, че полудях с този телевизор.

  11. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #9

    Отговор: Samsung UE48H6400 и Smart View 2.0 проблем

    виж си защитната стена на компа

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung UE48H6400 3D
    От evilvanko във форум Samsung телевизори
    Отговори: 24
    Последно: 04-01-16, 01:05
  2. Отговори: 5
    Последно: 27-12-14, 14:00
  3. Samsung UE48H6400, UE48H6200 ili LG 47LB650V
    От Odysseusjkj във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 10-12-14, 12:06
  4. Проблем със smart hub - samsung 32f4500
    От Unbeliever във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 02-10-14, 12:24
  5. Кои да избера Samsung или Lg smart TV
    От mvarbanov във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 30-10-13, 19:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе