Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

навигационен диск за VW Passat 2006 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #1

    навигационен диск за VW Passat 2006 г.

    Знаете ли от къде да намеря диск за България, Източна Европа или цялата Европа за навигацията на споменатия модел ? Намерих един торент http://thepiratebay.org/torrent/4338...ern_Europe_V.3 , но не тръгна диска след записа - не знам дали аз съм го направил както трябва, просто записах имейджа.
    Имате ли идея от къде мога да намеря такъв диск или как да запиша тоя ?

    Благодаря Ви!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    93
    #2

    Re:навигационен диск за VW Passat 2006 г.

    На какъв носител си го записал?
    Въпроса ми е защото го дават за DVD+R. Пробвай да го запишеш пак на ниска скорост и на качествена медия - Вербатим например.
    Имаше и някакъв ъпдейт на навигационната система "rns510fw1100.nrg" мисля така се казваше файла. CD Image-е!

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #3

    Re:навигационен диск за VW Passat 2006 г.

    Сигурен ли си че пасата е със RNS510 навигация?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    93
    #4

    Re:навигационен диск за VW Passat 2006 г.

    copy/paste от VW Club-а
    Предполагам, че трябва да има съвместимост с парт номерата изброени по-долу. Разгледай да не би твоята да не е от тях.

    Год выпуска: 2008 Версия: 6348 Разработчик: VAG Платформа: RNS 510 Совместимость с Vista: неизвестно
    Системные требования: Предназначен для работы на RNS 510 c part numbers 1T0057680A, 1T0057680B, 7L6057680A, 7L6057680B. Язык интерфейса: только английский
    Таблэтка: Не требуется 2.11 GB
    обновлены страны:
    Дания TMC
    Германия TMC
    Эстония
    Финляндия TMC
    Италия TMC
    Хорватия
    Латвия
    Лихтенштейн
    Литва
    Австрия TMC
    Польша
    Румыния
    Россия
    Швеция TMC
    Швейцария TMC
    Словакия
    Словения
    Чешская Республика TMC
    Венгрия

    Доп информация:
    Диск в формате mdf.
    VW part number 1T0051859E
    Содержимое файла cdrom.toc
    Siemens VDO Automotive AG
    SV I IS FA ARN
    Content
    Volume: CD_6348
    Date: 14.3.2007
    db: EEU(2007Q1)
    Area: East Europe
    Supplier: Navteq
    Version: 505.30.716.2.84
    Customer: 1627387624
    Features: ZIP3kb - feaV10(VW) - pti(VW)
    TPD: 2007080050
    TMC: nt_q107_715
    Phoneme: yes
    DBAL: VW-no-dbal
    db: EEU(2007Q1_PC)
    Postalcode for PL
    revised feature file

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #5

    Re:навигационен диск за VW Passat 2006 г.

    Най - добре огледай в : http://vwnavi.com/forums/forumdisplay.php?f=50
    За БГ няма карта

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #6

    Re:навигационен диск за VW Passat 2006 г.

    За RNS510 има карта за България още от версия v2, а в момента актуалната е v3.
    Вярно че не е пълна, но има карта. Предполагам че за останалата част от Източна Европа данните са по-пълни.

    hint: доста навигации могат да се намерят в торентс.ру, въпреки че напоследък нещо и тях взеха да ги перат с авторските права и гледам че бая торенти ги е хванала липсата.

    P.S. Почти съм убеден че Пасат 2006 не е със RNS510

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #7

    Re:навигационен диск за VW Passat 2006 г.

    На System info излиза това:
    VW Radio Navigation MFD2
    VW № 1Т0035194С

    Което на мен нищо не ми говори

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #8

    Re:навигационен диск за VW Passat 2006 г.

    Ами, както по-нагоре вече споменах, Passat 2006 не е със RNS510 навигация.
    Търсиш диск за MFD2 (Multi Functional Display 2), който на всичко отгоре е със защита против копиране и няма никаква гаранция че копието ще тръгне.
    В торентс.ру имаше една-две теми с торенти за MFD2, виж там.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #9

    Re:навигационен диск за VW Passat 2006 г.

    нямам регистрация там и не регистрират

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #10

    Re:навигационен диск за VW Passat 2006 г.

    Регистрират, но в определени часове и дни.

    В момента положението е:

    Код:
    В данный момент регистрация закрыта
    
    Вы можете зарегистрироваться с 6:00 до 7:00 MSK (сейчас 12:14 MSK)
    
    Приносим извинения за это неудобство
    hint 2: друг сайт за автомобилни и други навигации ... цък Пускат линкове към rapidshare и подобни, както и има даунлоад от самият сайт, но е платен - 9 евро за година

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #11

    Re:навигационен диск за VW Passat 2006 г.

    нищо не става. Много различни видове, специфично записване, и бердни карти. Като гледам за България само главните улици на големите градове. За различните държави отделни дискове, общо взето не е на добре

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    1
    #12

    Re:навигационен диск за VW Passat 2006 г.

    Цитат Първоначално публикувано от obshtinska_mishka
    Знаете ли от къде да намеря диск за България, Източна Европа или цялата Европа за навигацията на споменатия модел ? Намерих един торент http://thepiratebay.org/torrent/4338...ern_Europe_V.3 , но не тръгна диска след записа - не знам дали аз съм го направил както трябва, просто записах имейджа.
    Имате ли идея от къде мога да намеря такъв диск или как да запиша тоя ?

    Благодаря Ви!
    VW Passat произведени до края на 2007 година са с тъй наречената MFD 2, производство на силно маргинализирания Blaupunkt и с два варианта карти - на Teleatlas (и проф. незнам кой си) или на Navtec. Автомобилите след 2007 година, на които има навиагация са с RNS510 която е позната в Европа, Северна Америка и Австралия като MFD3. За първата MFD2 навигация за България няма и изглежда няма да има никога. За втората - RNS510 и RNS810 (същата но с 8" дисплей за Бентли) наистина от версия 2 нагоре има София, и най-основните пътища в България. В момента има версия 5, а през декември ще има версия 6. Тук е мястото да кажа, че швабите от WV имат изключително фриволна и безпардонна политика към своите клиенти имащи навигация по колите, и особено към България. Първо VW (VAG-ина груп) издават своите карти във варианти отделни за западна и източна Европа. Делението обаче е за държави (с хора) първа категория и трета категория. Например Гърция е има във вариантите за западна Европа в много по-подробен вид отколкото в тези за източна Европа. На картата на София всички улици са започват с ULITSCA .... или BULEVARD .... като в много случаи не остава място за същественото име на улицата изписана на маймуница както на швабата му се звучи (грешки за програмисти от началните курсове естествено направени нарочно). Никой от страна на VW не иска да обясни или напише с какво съдържание е даден навигационен диск и трябва да си го купите за да разберете. Диска в Европа струва 215евро в България 600 лева. От края на 2008 година до днес (ноември 2009) година са издадени 3 версии (3-та, 4-та, 5-та) съответно за източна и за западна Европа. Верисии 4-та и 5-та за Източна Европа не се продавата на Българи (и кучета) от VW. Те всичките обаче са с карти от... ... Q4 на 2007 год.! Сега през декември 2009 година трябва да излезне в.6 с "по-нова " карта. Не знам колко ще е по-нова, но като гледам базата данни на Navtek (която е заложена вътре) за София няма основни булеварди - например отсечката покрай централния затвор (Константин Величков и надлеза Надежда). Версия 4-ри беше с тежък производствен дефект (проблем с TMC), което не попречи на швабите един месец по-късно да поискат нови 215 евра на нещастниците купили си тази версия.
    Разбира се всички DVD-та (не зависимо дали са с грешки или картата е на 3-5 години) са дълбоко заключени против копиране. Да имат да взимат обаче... Не могат да бъдат копирани с Nero, но разбира се има и други програми. Всички които могат да правят "прецизен" image на оригиналния диск (напр. правят .mdf файлове) могат да прекопират тези дискове. Мисля, че успях да прекопирам в.5 за Западна европа дори с NERO. За всички за които представлява интерес мога да предоставя версии 6348_EE_V3 източна Европа, VW_DVD_6672_WE_V4, VW_DVD_6835_WE_V5 за западна Европа.
    Да и накрая искам да кажа, че като се рових из различни сайтове за тази навигация виждам, че ние Българите най-малко пишем и предоставяме информация и материали за общо ползване за подобни неща на самозабравили се глобални търговци и корпорации (като VW).

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #13

    Re:навигационен диск за VW Passat 2006 г.

    Човече ти ме разби направо Оказа се, че навигацията на споменатия пасат работи само с CD и успях да намеря и запиша диск с главните пътища на Европа - рабира се България я няма никаква А относно политиката на VW ако наистина е така както говориш - то те са на загуба от тая работа, защото братята китайци правят навигации за вграждане в таблото за повечето марки автомобили които четат доста видове карти и са на тройно по-ниска цена.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    93
    #14

    Re:навигационен диск за VW Passat 2006 г.

    Цитат Първоначално публикувано от obshtinska_mishka
    Човече ти ме разби направо Оказа се, че навигацията на споменатия пасат работи само с CD и успях да намеря и запиша диск с главните пътища на Европа - рабира се България я няма никаква А относно политиката на VW ако наистина е така както говориш - то те са на загуба от тая работа, защото братята китайци правят навигации за вграждане в таблото за повечето марки автомобили които четат доста видове карти и са на тройно по-ниска цена.
    Колега, дай някакъв линк и информация за карта за навигацията, вероято става въпрос за предишния модел навигация - MFD2 Navi System и ако е така можеш да драснеш малко повече информация за това какво покрива картата.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #15

    Re:навигационен диск за VW Passat 2006 г.

    тук можеш да намериш доста информация http://www.gpsunderground.com/forums/index.php

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Записване на навигационен диск ?
    От Lubaka във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 0
    Последно: 15-07-12, 19:37
  2. Навигационен софтуер за Sony Ericsson W810i
    От Fg във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 25
    Последно: 16-01-08, 20:19
  3. ФИФА 2006
    От brankod във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 14-03-06, 16:50
  4. Vw Passat
    От The Insane във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 20-05-05, 10:32
  5. Търся сервизна книга за VW Passat в нета
    От MetalMilitia във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 06-07-04, 00:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе