Резултати от 1 до 4 от общо 4

GPS на TinyDeal.com???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1
    #1

    GPS на TinyDeal.com???

    Здравейте,
    Аз съм нов тук. Искам да купя един GPS от този китайски онлайн магазин, някой тук има опит покупка там? Дали е надежден?
    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:GPS на TinyDeal.com???

    Добре дошъл в форума !

    Има си риск , разбира се , но едва ли е по-голям от това да пазаруваш от други такива китайски е-магазини ! На друго място не се ли предлага на добра цена ? И като го купиш какво става , ъпдейти , карти има ли , поддръжка ?
    Само питам , нищо лично !

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    1
    #3

    Re:GPS на TinyDeal.com???

    Магазинът Tinydeal.com е надежден. Лично аз съм пазарувала не веднъж от него и винаги всичко е било нормално. Стоките пристигат навреме и се доставят до дома ви. Електрониката им е на много добри цени и слушам от мои приятели също, че всичко което е пристигнало от там е с отлично качество като при мен. Поръчвала съм си MP3 плеъри и MP4 плеъри. Пристигат добре опаковани до 15 дена (поне при мен). Може да ползвате и купоните им за отстъпка, които не са малки. Мисля, че бяха около 6 долара на покупки за 100 долара. Отделно всеки ден има "Специални оферти", които са с намалени цени на супер продукти. Невероятно е, но всичко е с безплатна доставка до България, дори и за стоки в порядъка на няколко долара. Пазарувайте без да му мислите, всичко в този онлайн магазин е перфектно - от електрониката до дрехите. Аз често посещавам Tinydeal.com и винаги си харесвам нещо ново онлайн пазаруването ми е страст, която начесвам точно в него.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    2
    #4

    Отговор: Re:GPS на TinyDeal.com???

    Цитат Първоначално публикувано от mariasasho Виж публикацията
    Магазинът Tinydeal.com е надежден. Лично аз съм пазарувала не веднъж от него и винаги всичко е било нормално. Стоките пристигат навреме и се доставят до дома ви. Електрониката им е на много добри цени и слушам от мои приятели също, че всичко което е пристигнало от там е с отлично качество като при мен. Поръчвала съм си MP3 плеъри и MP4 плеъри. Пристигат добре опаковани до 15 дена (поне при мен). Може да ползвате и купоните им за отстъпка, които не са малки. Мисля, че бяха около 6 долара на покупки за 100 долара. Отделно всеки ден има "Специални оферти", които са с намалени цени на супер продукти. Невероятно е, но всичко е с безплатна доставка до България, дори и за стоки в порядъка на няколко долара. Пазарувайте без да му мислите, всичко в този онлайн магазин е перфектно - от електрониката до дрехите. Аз често посещавам Tinydeal.com и винаги си харесвам нещо ново онлайн пазаруването ми е страст, която начесвам точно в него.
    vsickia kitaiski pazar e nadejden, pazaruvam ot 5-6 godini nikoga ne sam imal problemi maga da kaja ce sa mnogo cestni xora, problemite se polucavat vinagi po granicite kradat koletite mitnicite poniakoga ma kitaiskite prodavacite sa mnogo cestni xora

    моля те следващият път, да се постараеш, да пишеш с родната азбука, защото в този форум си има правила
    fXOrange
    Този пост е редактиран от fXOrange; 06-12-13 в 00:36.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе