Резултати от 1 до 6 от общо 6

проблем с нокияЕ71

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    119
    #1

    проблем с нокияЕ71

    здравейте!рових доста теми из написаните тук,но решение за моят въпрос не намерих.а знам,че доста нокии от тази серия го имат този проблем.става дума за това,че понякога се започва едно забиване когато ме търсят други абонати.единственият начин да реши този проблем за момента е махане на батерията и рестартиране.а дали има някакво друго решение?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #2

    Re:проблем с нокияЕ71

    Решението е флашване до последна версия, аз съм със същия модел телефон и имах този проблем.
    Версията с която си в момента можеш да е видиш като набереш от клавиатурата *#0000#.
    Последната версия към момента е: 510.21.009

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    119
    #3

    Re:проблем с нокияЕ71

    версията с която съм в момента е210.21.006. от дата 02.03 2009.RM346.такааа.до тук добре

    ама къде да намеря по-нови версии?и как става инсталирането?а и губя ли от нещата,които съм качил?

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #4

    Re:проблем с нокияЕ71

    На allnokia.ru ще намериш всичко за твоя телефон, по принцип след флаш се губи всичко - затова се прави архив с Nokia PC Suite, след флаш си ги връщаш нещата пак със софтуера на нокия. Ако никога не си се занимавал с такива неща препоръчвам ти да го занесеш в някой сервиз да ти качат нов флаш, има вероятност в домашни условия ако го правиш да убиеш телефона. Ако мислиш, че можеш да се справиш - руснаците са насреща, само че иска четене . Успех

  6. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #5

    Re:проблем с нокияЕ71

    @bilian от къде си да ти препоръчаме поне сервиз?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    119
    #6

    Re:проблем с нокияЕ71

    от софия съм.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе