Резултати от 1 до 6 от общо 6

android auto

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #1

    android auto

    автомобила ми е с андроид авто , но имам проблеми с връзката. Телефона е вързан с автомобила , в андроид авто на телефона пише че е конектнат , но след гасене на колата при повторно палене се губи връзката. На дисплея излиза съобщение от рода - телефона не е наред, но може да се зареди. При няколко опита се връзва , работят перфектно всички приложения. Въпросът ми е - как да се разкачам правилно с колата , за да не забива компа / явно забива/ и пише после - няма връзка с хранилището, включете кабела * USB - USBc * , оправете си настройките за свързване отново и т.н. докато захапе. Ако има значение колата е пежо 301 , телефона 1+ норд, андроид 12 версия.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #2

    Отговор: android auto

    Вероятно има проблем с кабела на телефона,или пробвай с друг кабел,най-добре е да е оригинален,или с друг телефон с неговия си кабел.Аз имам няколко кабела за телефон,всичките са купени за "оригинални",с някой работи,с други не работи Android auto в колата.
    Накрая ми писна,взех си Carlinkit 4.0 и направо се родих.
    Няма кабели,логва се за около 10 секунди,след като запаля двигателя,работи без проблем,при мен USB-то е в жабката на подлакътника,не се вижда,не си вадя дори телефона от джоба или якето.
    Според мен е голямо удобство,особено ако се качваш и слизаш от колата по много пъти на ден като мен.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #3

    Отговор: android auto

    Кабела е оригиналния , така или иначе колата е в СФА, в понеделник ще видят какъв е проблема, може мултимедията на автомобила да иска префлашване или ъпдейт. То телефона ми пък от вчера е с Андроид 13 ....
    Малко развитие по въпроса - има масови оплаквания от андроид авто, нещо са омотали с ъпдейтите на програмата / в някои версии има опция да отваря автоматично вратата на гаража и други дивотии/ , очаква се нов ъпдейт , който уж ще реши проблемите......Засега препоръчват даунгрейд към стара версия , работеща, но аз не знам как да се върна към по-стара версия, в моя телефон си е вградено - не се тегли от гугъл плей
    Този пост е редактиран от Slusatel; 15-06-23 в 10:17.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #4

    Отговор: android auto

    Нов ъпдейт от днес : ходих до София и обратно, след първоначално замисляне се връзва телефона с колата без да се налага да бутам нищо по тях. WIZE и Spotifay работят перфектно, друго не ползвам. WIZE трябва да се нагласи предварително и телефона не се пипа повече. Старт на каквото и да е само през мултимедията на колата. Може и с гласов асистент , само да не се бара телефона , че забива .....

  6. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #5

    Отговор: android auto

    WAZEи Spotifay работят в симбиоза, много е удобно.

    Изпратено от моят Pixel 5 с помощта на Tapatalk

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #6

    Отговор: android auto

    всеки поддържан от телефона ви плеър работи с wize , трябва само да го чекнеш в менюто, вкл. и да ти вади икона, работи безпогрешно и с гласови команди ако не ти е съсвсем развален английския
    Поръчах кабел от ситител, ще го взема утре , като го пробвам ще дам отзиви. От Технотата ги пробвах на място - не стават, от Кауфланд по 8 лв Hama - забравете.
    Получих кабела - работи, препоръчвам
    Този пост е редактиран от Slusatel; 19-06-23 в 20:01.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HiMedia Q5 Quad Core Android TV Box 2GB 4K Video 8GB eMMC Android 4.4
    От Vezirski във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-15, 11:28
  2. Auto vs. Heat и Auto Fan vs. High или Low Fan?
    От dmitko във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 5
    Последно: 16-02-12, 18:06
  3. Отговори: 19
    Последно: 03-02-11, 11:11
  4. Auto CD/DVD
    От Ivantt във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 2
    Последно: 01-06-08, 10:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе