Резултати от 1 до 10 от общо 10

подреждане канали HISENSE 32A5100F

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    301
    #1

    подреждане канали HISENSE 32A5100F

    привет! опитваме се да преподредим каналите на HISENSE 32A5100F, но неуспешно. доставчикът е Скат, сигналът е през Ci модул. от менюто на телевизора може само да се избере канал в подменю редакция и дотам. има ли някакво външно приложение, с което би могло да стане? благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #2

    Отговор: подреждане канали HISENSE 32A5100F

    Китайците не са предвидили функция за подреждане на програмите. Може да си направиш списък с фаворити.

  4. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #3

    Отговор: подреждане канали HISENSE 32A5100F

    Няма никакъв проблем с подреждането на каналите,имам 40"-вия модел в спалнята,с CA modul съм на А1 и съм си ги подредил както ми харесва.
    Проблема е че трябва да се отвори едно подменю с цветните бутони от дистанционното,което по необясними за мен причини не винаги е активно.Просто трябва да си поиграеш и да го уцелиш някакси.Няма как да го обясня,защото и аз го уцелих случайно.А и никъде не описано как точно става.По късно ще пробвам да направя снимки ако менюто вземе та се покаже...

    IMG_20210529_092331.jpg
    Този пост е редактиран от iveto; 29-05-21 в 10:33.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #4

    Отговор: подреждане канали HISENSE 32A5100F

    Майка ми в мое отсъствие и с помощта на нейна приятелка си взела едно 39" NEO 3918 с Андроид - реално HISENSE.
    При натискане на бутона OK се появява менюто за избор и списъкът с каналите. Със стрелка в дясно отиваш на програма в самият списък .
    Пак с бутона MENU ти дава три възможности за редактиране - фаворити, изтриване, прескачане.
    Не откривам опция за подреждане.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 29-05-21 в 11:29.

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #5

    Отговор: подреждане канали HISENSE 32A5100F

    Нали това се опитвах да обясня...на снимката от горния ми пост се вижда как съм си подредил каналите,просто иконката за подреждане не се показва винаги,по спомен мисля че беше в жълт цвят,аз също в началото си мислех че не могат да бъдат подредени и много се изнервих,обаче като разцъках цветните бутони на дистанционното и се появи,след това ги подредих и повече не съм се занимавал,имам телевизора от около 4 месеца,и вече не помня точно как ставаше номера.Сега като стана на въпрос погледнах и пак няма такава иконка.
    Ще пробвам тези дни отново,ако има резултат ще пиша....

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    301
    #6

    Отговор: подреждане канали HISENSE 32A5100F

    Благодаря, момци! Ще дебнем менюто да стане активно, явно.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    301
    #7

    Отговор: подреждане канали HISENSE 32A5100F

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Китайците не са предвидили функция за подреждане на програмите. Може да си направиш списък с фаворити.
    И това опитахме, но неуспешно...

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    304
    #8

    Отговор: подреждане канали HISENSE 32A5100F

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Няма никакъв проблем с подреждането на каналите,имам 40"-вия модел в спалнята
    Колега, доволен ли си от телевизора? Аз взех на скоро такава 40-ка - 40А5100F за 440лв но не съм особено очарован. Даже малко съжалявам, че не взех един модел на Стронг, който гледах на промоция за 400лв. Този hisense е с доста орязани настройки за звук и картина, при интензивни движещи се картинки маже доста. Като цяло звука ми е като от радио точка. Двата долни края - ляв и десен на телевизора изглеждат все едно са леко деформирани а не прави. Единствено ми харесва дизайна, че е без рамка.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    301
    #9

    Отговор: подреждане канали HISENSE 32A5100F

    привет! нямам преки впечатления, тв-то се ползва у братовчед ми.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #10

    Отговор: подреждане канали HISENSE 32A5100F

    Взех един A5600F за службата и погледнах как става подреждането на каналите.
    Ами много е лесно, има 2 опции. Първата е да качиш файл на флашка и от там ChanSort да си ги наредиш както искаш. Втората е от телевизора. Отиваш на редактиране и от там маркирате канала и натискате лявата стрелка и си избирате къде да сложите дадения канал.
    Много е лесно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Подреждане на програми
    От stoianmitkov във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 14-08-19, 07:30
  2. Подреждане на канали за LG 43UK6500MLA?
    От joni81 във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 17-02-19, 18:00
  3. Подреждане на канали 40PFT4100/12
    От acmmm във форум Philips телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 17-10-15, 02:21
  4. LG-42LD450- подреждане на програмите
    От tany във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 12-11-13, 10:46
  5. Подреждане на партиали
    От Niakoi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 02-09-06, 20:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе