Страница 23 от 37 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 555
Like Tree116Одобрявам

Hisense телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,077
    #331

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Дам мерси за видеото !
    Това ще е телевизора, който АКО го има наличен ще е един от най препоръчваните и може би продавани за тази година, освен ако нещо не се издънят със цената, но за 65" очаквам да е около 2000 лв.
    Външно е почти 1:1 с U8HQ, но това не е толкова лошо, защото значи че са запазили саундбара в долната част на телевизора. Новото дистанционно много ми харесва, сравнение със старото, това изглежда далеч по удобно и премиум.

    Видях и неща които не ми харесаха, по скоро две ! Едното е работата на VIDDA в основното меню, за разлика от Google TV което е доста гладко сменяйки редовете със съдържание тук е леко.. насечено, не е толкова гладко, и тъмните зони в ъглите, но това като цяло характерно за телевизорите със задна подсветка, може на живо да не се забелязват толкова, защото U8HQ не беше чак толкова зле в това отношение.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,401
    #332

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Vidaa е поредното недоразумение като Tizen, WebOS, My Home на която не може да си сигурен дали филма който си свалил ще тръгне поради орязване на аудио и видео кодеци

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,504
    #333

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)


  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,611
    #334

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Това ТВ ще изяде хляба на Филипс в средния и нискобюджетния клас, не виждам с какво 8808 /8818 ще е по добър от него.
    ]
    Погледни му motion теста. Долу направо прескача. Резнат просесор.

    https://youtu.be/sl-qtXzV2v8?t=118

    Този пост е редактиран от brotzki; 21-06-23 в 19:33.

  6. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,077
    #335

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Погледни му motion теста. Долу направо прескача. Резнат просесор.

    https://youtu.be/sl-qtXzV2v8?t=118

    Да, процесора е по слабичка, но реално няма да го забележиш при гейминг или нещо такова, а само при специфични условия и тестове, но няма как всичко да е на макс :D Цената нямаше да е такава, за да вкарат miniLED, трябваше нещо да орежат. При U8KQ няма да е така

  7. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,077
    #336

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    gangstera одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,077
    #337

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    gangstera одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,504
    #338

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    AntrAcsA
    Уточнявай, че на видеото е модел за САЩ, иначе някой ще се подлъже по менюто..



    Hisense 65U79KQ review
    https://fwd.nl/beeld/review-hisense-...led-televisie/
    VA panel,8 domain,RGB,vertical stripe
    miniLED FALD LCD,
    32x12 zones=384
    100/120Hz + MCFI
    wide color range, 74% Rec.2020 and 97% DCI-P3












  11. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,077
    #339

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    До 4-ти сутринта гледах ФОМО и теста му на U8K vs QM8 vs Q7 vs U7K .. и като цяло останах доста разочарован от Hisense ! Q7 който е НАЙ евтин от всички, дори не е мини LED и много малко зони, според мен бе печеливш , спрямо цена и представяне.. бе най добре !

    Най голямо разочарование бе U7K, но мисля че имаше проблем с софтуера на локалния диминг, бе супер бъгав, след това U8K доста разочарован съм от него, но нещо камерата на ФОМО не пресъздаваше добре ТВ-та на Hisense, всичко биеше на прекалено зелено, нямаше бял цвят а св. зелен.

    QM8 бе най впечатляващ, като яркост, цветове и контраст в повечето тестове, макар че при някои U8K се представяше по добре, но QM8 червеното му идваше в повече, все пак е до 2300 диминг зони и над 2000 нита яркост , която всички казват че е поне 20% 30% по висока при реалните измервания.Този телевизор ще дойде на Европейския пазар мисля че догодина, освен ако не се появи към края на тази като C945.
    Все пак ще видим, има време да почнат да излизат ревюта на Европейската версия на U8KQ да видим дали и тя ще е толкова зле като Американската, но отново ФОМО просто целия му сеттъп не направи услуга на Hisense телевизорите, дори напротив.

    Всички в чата останаха много разочаровани, защото U8K е един от най чаканите телевизори зад океана заради успеха на U8H.









    Тези снимки са произволни, но на места се вижда как Hisense телевизорите бият прекалено много към зеленото.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 30-06-23 в 20:37.
    brotzki и gurcayy харесват това.

  12. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,382
    #340

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    [QUOTE=AntrAcsA;1056866] Q7 който е НАЙ евтин от всички, дори не е мини LED и много малко зони, според мен бе печеливш , не защото бе НАЙ добри но спрямо цена и представяне.. бе най добре !
    QUOTE]

    Като някой говори за ''много малко зони'' бива да е наясно,колко са тези ''много малко''Аз иман Q8 а вдин приятел за икономия си взе Q7.Имам си представа каква е картинката.За съжаление забравих точната цифра,ама който иска да провери за долните...''много малко'' и....?колко много....

    https://www.displayspecifications.co...son/8e75266444

    Неприятно е като се говори нещо..да е на едро...''аз да Ви кажа''...
    Има си ревю в HDTV POLSKA и не виждам кой може нещо да добави...с ''много малко'',според него.

  13. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,077
    #341

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Q7 който е НАЙ евтин от всички, дори не е мини LED и много малко зони, според мен бе печеливш , не защото бе НАЙ добри но спрямо цена и представяне.. бе най добре !
    Като някой говори за ''много малко зони'' бива да е наясно,колко са тези ''много малко''Аз иман Q8 а вдин приятел за икономия си взе Q7.Имам си представа каква е картинката.За съжаление забравих точната цифра,ама който иска да провери за долните...''много малко'' и....?колко много....

    https://www.displayspecifications.co...son/8e75266444

    Неприятно е като се говори нещо..да е на едро...''аз да Ви кажа''...
    Има си ревю в HDTV POLSKA и не виждам кой може нещо да добави...с ''много малко'',според него.

    Мисля че бъркаш ТВ-та, става на въпрос за TCL Q7 2023-та за САЩ, еквивалента му тук може би му е C745, но никога не може да бъдеш сигурен с китайците, той е със 200 зони, като от всичките ТВ-та които тестваше FOMO вчера, той бе с най малко. Например U7K бе със 500+ , U8K e s 1000+ a QM8 е с 2300, но до някъде имаш право ! Колкото и ще зони да имаш , не знаеш ли какво да правиш с тях.. кел файда (препратка към Hisense)!

    Sony винаги имат най малко зони, но въпреки това чрез хитри алгоритми, изчисления и "черни магии", винаги се представят добре.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,504
    #342

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Най голямо разочарование бе U7K, но мисля че имаше проблем с софтуера на локалния диминг, бе супер бъгав, след това U8K доста разочарован съм от него, но нещо камерата на ФОМО не пресъздаваше добре ТВ-та на Hisense, всичко биеше на прекалено зелено, нямаше бял цвят а св. зелен.
    С друга камера

  16. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,077
    #343

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    С друга камера
    Да, гледах го този клип ! Също така и този :



    На моменти U8K изглежда добре но пак на доста съдържание изглежда плоско и вяскаш му липсва контраст, цвят, яркост и дълбочина, но поне Стийв казва че е.. ъпгрейд.. така че да му повярваме.

    - - - - - - - - - -

    Определено Европейската версия , самия корпус на телевизора и дистанционно тази година изглеждат значително по добре и премиум от тези в САЩ.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 01-07-23 в 06:40.

  17. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,382
    #344

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Мисля че бъркаш ТВ-та, става на въпрос за TCL Q7 2023-та за САЩ, еквивалента му тук може би му е C745, но никога не може да бъдеш сигурен с китайците, той е със 200 зони, като от всичките ТВ-та които тестваше FOMO вчера, той бе с най малко. Например U7K бе със 500+ , U8K e s 1000+ a QM8 е с 2300, но до някъде имаш право ! Колкото и ще зони да имаш , не знаеш ли какво да правиш с тях.. кел файда (препратка към Hisense)!

    Sony винаги имат най малко зони, но въпреки това чрез хитри алгоритми, изчисления и "черни магии", винаги се представят добре.
    Бъркам....За това тв-те се изписват с пълните си обозначения,както напр. в ds...
    200 зони не са много малко,нито пък малко (за FALD),друг е въпроса защо брой зони FALD се сравнява с брой зони мини лед....Просто няма смисъл...Та за това дадох примера с 9-та серия SONY,година по избор.Предстявят се добре,но ако сложим фактор цената(не виждам как можем да го прескочим)това добре...просто не е много добре....както го обясни скоро и DARKO за бъдещето на минилед.
    В това което м0га да сравнявам HI U8QF просто е по-добре от SONY X900 H.
    https://www.displayspecifications.co...son/197f2453f8

    Друг е въпроса,че SONY го взех на нормалната цена...но не на първия ден след излизането ,както HI.
    AntrAcsA одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,077
    #345

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 37 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Гаснене на телевизор HISENSE
    От tvbe във форум Hisense телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 12-10-19, 14:38
  2. Помощ за Hisense 12-ка
    От alonecrewbg във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 25
    Последно: 20-11-17, 20:10
  3. Малко помощ за hisense
    От waradin във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 36
    Последно: 24-01-17, 21:12
  4. HISENSE AS-09UR4SVGVQ5 за охлаждане
    От ops5 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 5
    Последно: 07-07-15, 13:30
  5. HISENSE KFR-3502G/BPE
    От presar във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 9
    Последно: 21-10-10, 03:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе