Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Мнение за LCD TV LG 32LC2RR

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    7
    #1

    Мнение за LCD TV LG 32LC2RR

    Здравейте всички!
    Неотдавна си харесах LCD TV LG 32LC2RR. Някой има ли впечатления от въпросната машинка. Все още се колебая, така че всяка една позитивна или негативна оценка ще ми бъде от полза.
    Предварително благодаря!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    91
    #2

    Re: Мнение за LCD TV LG 32LC2RR

    Ако руския не ти е проблем http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:10409-15

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    7
    #3

    Re: Мнение за LCD TV LG 32LC2RR

    Благодаря за линка но там съобщават проблеми с LG 32LB1R (изглежда ми малко различен модел).

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    91
    #4

    Re: Мнение за LCD TV LG 32LC2RR

    Да, заглавието на темата е малко подвеждащо, но темата в последствие стана за всички LCD TV на LG - разгледай по-подробно и ще намериш коментари за този телевизор.

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    5
    #5

    Re: Мнение за LCD TV LG 32LC2RR

    От доста време продавам телевизори.Този модел на LG е като 32LE2R,само че с хард диск и два тунера.Виж по добре някое JVC 32A80 или SHARP LC-32AD5EBK.Само,че SHARP e цифров и аналогов тунер.Според мен на JVC-то му куца нещо в дизайна.
    http://www.sharpbg.com/index.php?productID=224

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    7
    #6

    Re: Мнение за LCD TV LG 32LC2RR

    Благодаря, момчета. Авчо, да разбирам ли, че това моето не е добър избор. За мен (като пълен лаик по тези въпроси) моделите нищо не ми говорят. Склонен съм да похарча около 1500лв за 32" LCDTV. Нямам никакво понятие какъв трябва да бъде. Затова моля препоръчвайте.Приемам всякави съвети. Този модел на LG в момента е на промоция в Technopolis и магазинерите ми го препоръчаха. Благодаря на всички, съпричастни по моята тема.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    126
    #7

    Re: Мнение за LCD TV LG 32LC2RR

    Цитат Първоначално публикувано от tkalev
    Благодаря, момчета. Авчо, да разбирам ли, че това моето не е добър избор. За мен (като пълен лаик по тези въпроси) моделите нищо не ми говорят. Склонен съм да похарча около 1500лв за 32" LCDTV. Нямам никакво понятие какъв трябва да бъде. Затова моля препоръчвайте.Приемам всякави съвети. Този модел на LG в момента е на промоция в Technopolis и магазинерите ми го препоръчаха. Благодаря на всички, съпричастни по моята тема.
    По принцип всички промоции се правят с определена цел в полза на продавача - залежала стока по складовете, остарял модел за изчистване и т.н. Винаги има нещо гнило и най-добре е, да намериш първо къде е уловката с тази промоция...

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #8

    Re: Мнение за LCD TV LG 32LC2RR

    Цитат Първоначално публикувано от zizu
    По принцип всички промоции се правят с определена цел в полза на продавача - залежала стока по складовете, остарял модел за изчистване и т.н. Винаги има нещо гнило и най-добре е, да намериш първо къде е уловката с тази промоция...
    Е тука се бъркаш много

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    5
    #9

    Re: Мнение за LCD TV LG 32LC2RR

    По принцип този модел на LG 32LC2RR e от тази година.Софтуерно е разработен 2006 и затова няма меню на български.Като тунер(картина) е доста капризен на сигнал.Според мен заложи на нещо с по малко екстри,но качествена картина.
    JVC 32A80SU(сив)
    SONY 32S2510
    SHARP 32AD5

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    7
    #10

    Re: Мнение за LCD TV LG 32LC2RR

    За мен липсата на Бг меню не е проблем. Благодарение на Bright почетох малко из руските форуми и там тотално се забърках. Ония момци са доста напред с матрици, подвидове на модели и многоооооо тхнически понятия, които за мен са "Тера инкогнита". Това, което добарах като инфо е, че матрицата е доста стар за лсд панел, има я в реазлични вариации, но общо взето потребирелите са доволни. Разбира се, като си даваш 2-3 месечни заплати, в нашите условия ти се ще да се вземеш нещо вечно, което да не бараш поне 6-7 год. В нашия град (Сливен) освен Techopolis и Technomarket избора не е велик. Досега ен съм попаднал на нещо различно от Samsung, LG, Sony и разни..... Elite, BEKO и темподобни. За SHARP намирам само позитиви, но Metro Стара Загора

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    7
    #11

    Re: Мнение за LCD TV LG 32LC2RR

    е малко далеко и нямам поглед в нещата. Online да си купиш подобно нещо си е направо самоубийство според мен. а мухата ми е влезла под кожата вече. Помагайте братя!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    7
    #12

    Re: Мнение за LCD TV LG 32LC2RR

    Четох, обърках се. Давайте идея: 1500 лв. 32"LCDTV.
    Промоцията на LG 32LC2RR свършва в събота.ПОмагайтеееееееее!!!

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #13

    Re: Мнение за LCD TV LG 32LC2RR

    Цитат Първоначално публикувано от tkalev
    Четох, обърках се. Давайте идея: 1500 лв. 32"LCDTV.
    Промоцията на LG 32LC2RR свършва в събота.ПОмагайтеееееееее!!!
    Не се чуди толкова ТВ-то не е лошо за тези пари и тези фунции които има е мн. добро предложение,само ще ти кажа,че преди месец този модел беше на 1899лв ,лично съм проверявал матрицата и там си беше LPL което според руския форум означава IPS,която се води добра матрица.Възможно е в различните серии матриците да са различни,в крайна сметка се довери най много на очите си.Замисли се дали ще ползваш фунциите на ТВ-то ако не добри модели на тези пари са PHILIPS 32 PFL5322,LG 32LC51,JVC 32G80

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    91
    #14

    Re: Мнение за LCD TV LG 32LC2RR

    прав е колегата madmaxx - не давай пари за екстри , които не си сигурен дали ще полваш. 80GB не са много капацитет за запис на видео. Ако държиш много на тази екстра- провери колко струва DVD рекордер с HDD - парите са малко повече, но благините са много повече. Има добри телевизори в диапазона 1100-1300лв. Ако си фен на LG виж как работи модел LC51.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    223
    #15

    Re: Мнение за LCD TV LG 32LC2RR

    И аз бях същия. Първо се бях запалил по плазмения RR (беше спечелил тъкмо EISA 2005-2006), като му видях сивия панел обаче се отказах, после по 37" LCD RR на промоция, докато накрая се сетих, че купувам телевизор и записвачки си има отделно. Взех си опростен откъм глезотии и сега разбира се, за записвачката не се и сещам, просто си гледам ТВ-то.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнение за тв НЕО 3D
    От rupi във форум Други телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 01-03-14, 14:13
  2. Мнение за ТВ
    От pipe82 във форум Телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 30-11-11, 17:04
  3. мнение за
    От vladeee във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 0
    Последно: 14-05-10, 12:39
  4. Мнение
    От hunter79 във форум Аудиотехника
    Отговори: 11
    Последно: 21-04-07, 17:30
  5. Мнение
    От temuchin във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 13-02-07, 08:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе