Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем с LG-LD750

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    4
    #1

    Проблем с LG-LD750

    Здравейте,имам проблем с наскоро закупен от Техномаркет телевизор LG-LD750.Постоянно си бърка каналите,изписва няма сигнал ,групира и повтаря някакви си негови групи по всякакъв начин и други подобни.В началото си мислех ,че е от ъпдейта на кабелния оператор но това се случва постоянно и по всяко време.От магазина ме пратиха в локален сервиз където "ремонта"се оказа без предметен т.е.нищо не се промени!Моля дайте някаква идея ,как да постъпя от тук нататък.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #2

    Re:Проблем с LG-LD750

    Ами пак в сервиза.Пробвай преди това на друг оператор ако ти е възможно.Ако искаш пробвай да ъпдйниш софта в раздела на LG всичко е уписано.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    4
    #3

    Re:Проблем с LG-LD750

    Благодаря,със сигурност не е от оператора.Що се отнася до ъпдейт ,може ли линка където е обяснено.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #4

    Re:Проблем с LG-LD750

    Ето
    https://forum.setcombg.com/index.php...html#msg456657
    но на мен ми намирисва на проблем в кабелният ти оператор. Пробвай дали ще ги прави тези номера ,като го занесеш в някой приятел ,който е абонат на друг оператор.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #5

    Re:Проблем с LG-LD750

    Такова нещо -"със сигурност не е от оператора "-в България няма! Както ти е казал Христослав -пробвай на друг оператор.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. аудио 5.1 на LG LD750 и LG LH5000
    От sapunerka във форум LG телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 29-11-11, 22:02
  2. Как да пусна 200 херца на LG LD750 ?
    От sapunerka във форум LG телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 20-03-11, 12:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе