Резултати от 1 до 12 от общо 12

LG LW4500 БЕЗ ОТВОРЕН БРАУЗЪР?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    28
    #1

    LG LW4500 БЕЗ ОТВОРЕН БРАУЗЪР?!

    Остават ми 2 седмици до закупуването на ТВ LG LW4500 42 инча.
    -----На скоро разбрах, че LG LW4500 няма отворен браузър, това голям минус ли е?
    -----Мисля да изчакам да излезе новия каталог на Технополис, според вас отдачно ли е?
    -----Кой магазин ми препоръчвате Технополис или Техномаркет?
    -----Като отида във магазина искам да тествам тв-то както във 2Д режим така и във 3Д, а също и във 2Д to 3D converter 3Д! За да намери файловете телевизора, във флашката папките как трябва да са подредени?
    -----Също така желая да си закупя и рутер, за да имам нет из цялата къща. Моя интернет е с обикновен с кабел, ще стане ли като си купя рутер да свържа интернет кабела със рутера и така да имам интернет във цялата къща?
    -----За да играя 3D игри от PS3-ката на ТВ-ТО, ми трябва HDMI 1.4, нали?
    -----И още един въпрос - Искам да си купя една масичка за ТВ-ТО и ето тази съм набелязал: http://www.technomarket.bg/products/...pus-44-r-b-slv . Висока ли е тази масичка?

  2.  
     
  3. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #2

    Re:LG LW4500 БЕЗ ОТВОРЕН БРАУЗЪР?!

    Имам този модел от около 1 месец закупих го от Техномаркет цена 1500лв в момента го има на промоция 1400лв.,да в флашката е хубаво вси4ко да е подредено и суб на филмите да е 1:1 с името на филма за да ги про4ете плеара без проблем,за интернет незнам нека някои др отговори , игри също не съм пробвал , а маси4ката си е твои избор дали ти подхожда на стаята ли4но аз съм го зака4ил на стената ... http://prikachi.com/images/386/3909386d.jpg

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    28
    #3

    Re:LG LW4500 БЕЗ ОТВОРЕН БРАУЗЪР?!

    На каква цена ти излезе стойката?

  5. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #4

    Re:LG LW4500 БЕЗ ОТВОРЕН БРАУЗЪР?!

    Стоиката е домашно производство

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    28
    #5

    Re:LG LW4500 БЕЗ ОТВОРЕН БРАУЗЪР?!

    Благодаря за бързите и адекватни отговори .
    ИЗОБЩО БИХТЕ ЛИ МИ ПОМОГНАЛИ?

  7. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #6

    Re:LG LW4500 БЕЗ ОТВОРЕН БРАУЗЪР?!

    Цитат Първоначално публикувано от ibramdd
    Остават ми 2 седмици до закупуването на ТВ LG LW4500 42 инча.
    -----На скоро разбрах, че LG LW4500 няма отворен браузър, това голям минус ли е?
    -----Мисля да изчакам да излезе новия каталог на Технополис, според вас отдачно ли е?
    -----Кой магазин ми препоръчвате Технополис или Техномаркет?
    -----Като отида във магазина искам да тествам тв-то както във 2Д режим така и във 3Д, а също и във 2Д to 3D converter 3Д! За да намери файловете телевизора, във флашката папките как трябва да са подредени?
    -----Също така желая да си закупя и рутер, за да имам нет из цялата къща. Моя интернет е с обикновен с кабел, ще стане ли като си купя рутер да свържа интернет кабела със рутера и така да имам интернет във цялата къща?
    -----За да играя 3D игри от PS3-ката на ТВ-ТО, ми трябва HDMI 1.4, нали?
    -----И още един въпрос - Искам да си купя една масичка за ТВ-ТО и ето тази съм набелязал: http://www.technomarket.bg/products/...pus-44-r-b-slv . Висока ли е тази масичка?
    Защо ти е този браузер , според мен няма нужда , взимаш си един медиа плеар и проблема е решен.
    Ако решиш 4акаи празниците могат да паднат още , в момента е 1399лв.
    Техномаркет
    Персонала ще ти услужи , ще ти пусне клипове 2д и 3д , поне на мен ми пуснаха ..Да,за да намери суб на филмите трябва да са в една папка и с еднавки имена,и да хубаво е да си подредиш папките за да ти е удобно на теб ина4е може да сменяш папките дори и да има доста на брои подпаки.
    БТК дават безплатен рутер и при един медиа плеар с донгул си имаш нет и вс екстри.
    Да хубаво е да е вързано с HDMI ка4еството е друго.
    Маси4ката си е твои избор да подхожда на обзавеждането , хубаво е модел4ето но аз не бих дал толкова пари ..Успех в избора ...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    28
    #7

    Re:LG LW4500 БЕЗ ОТВОРЕН БРАУЗЪР?!

    Да ми е честито, вече се сдобих със LG LW4500 42 Inch!

  10. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #8

    Re:LG LW4500 БЕЗ ОТВОРЕН БРАУЗЪР?!

    Честито и безавариино ползване

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    28
    #9

    Re:LG LW4500 БЕЗ ОТВОРЕН БРАУЗЪР?!

    Здрасти, днес си купих ТВ-то.
    Взех си кабел hdmi 3d ready, свързах ТВ-ТО И пс3-каta!
    Изкарах картина и влизeznah със пс3-ката във интернет, след това започнах да тегля една 3D игра, истеглих я и я пуснах и се загуби сигнала, сега изобщо не ми изкарва че във тв-то е включен hdmi вход.
    Би ли ми помогнал?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1318424981[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от ibramdd
    Здрасти, днес си купих ТВ-то.
    Взех си кабел hdmi 3d ready, свързах ТВ-ТО И пс3-каta!
    Изкарах картина и влизeznah със пс3-ката във интернет, след това започнах да тегля една 3D игра, истеглих я и я пуснах и се загуби сигнала, сега изобщо не ми изкарва че във тв-то е включен hdmi вход.
    Би ли ми помогнал?
    Също така ми изписва невалиде формат.

  12. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #10

    Re:LG LW4500 БЕЗ ОТВОРЕН БРАУЗЪР?!

    Не мога да ти помогна не съм се занимавал да пускам каквото и да е ,гледам само ТВ и през флаш някои филм или през външен ХДД 2тб си пускам филм4ета

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    28
    #11

    Re:LG LW4500 БЕЗ ОТВОРЕН БРАУЗЪР?!

    Оправих се, сега се показа картината, но винаги когато пусна 3Д ДЕМОТО на Килзон 3 просто ми се губи картината и ми изписва невалиден формат. Бихте ли ми казали, някакви настройки ли трябва да направя?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    28
    #12

    Re:LG LW4500 БЕЗ ОТВОРЕН БРАУЗЪР?!

    Бихте ли ми казали някаква програма с която да разделя един филм на 2 части?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1318657620[/time]_________________________________________________

    Аз само задавам въпроси, ама никой не иска да отговори на тях!
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1318678240[/time]_________________________________________________

    Изобщо има ли някой, който да ми помогне?!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отворен уеб браузър за LE40C750 ?
    От цвятко христозов във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 28-08-14, 12:01
  2. SMART TV с отворен браузър или телевизор + Android TV?
    От mi6letata във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 15-01-13, 14:33
  3. За притежателите на LG LW4500
    От Dominator във форум LG телевизори
    Отговори: 50
    Последно: 30-03-12, 02:19
  4. проблем с тръгването на 3D филмите при LW4500
    От krasiauspusi във форум Телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 11-01-12, 19:33
  5. UE-46D5000/5500 vs UE-46D600 vs LW4500
    От Dominator във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 23-12-11, 10:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе