Резултати от 1 до 4 от общо 4

ПОМОЩ!!! Тv LG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    1
    #1

    ПОМОЩ!!! Тv LG

    Много ще съм благодарен ,ако някой може да помогне с инфо относно следния проблем: Телевизор LG 37LE7500,купен преди месец се заключва сам. Не мога да го влюча от дистанционното,а сензорните бутони на самия телевизор са блокирали(заключени). Успях няколко пъти да го включа,като го изключа от захранването и после го включа отново ,но сега не ми позволява даже и по този начин Моля ако някой е имал подобен случай или някаква идея ,какво да правя да помогне!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #2

    Re:ПОМОЩ!!! Тv LG

    Обърни се към гаранционния сервиз... Ако не, в софия има търговско представителство на ЛГ със сервизен мениджър пиши им (ни).

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #3

    Re:ПОМОЩ!!! Тv LG

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Обади се или пиши на представителството на LG klienti@lge.com
    http://www.lg.com/bg/support/contact...re-to-help.jsp

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #4

    Re:ПОМОЩ!!! Тv LG

    Цитат Първоначално публикувано от didok1
    Много ще съм благодарен ,ако някой може да помогне с инфо относно следния проблем: Телевизор LG 37LE7500,купен преди месец се заключва сам.
    Това е стар модел от преди 2 години. Съдейки по описанието на проблема, има някакъв софтуерен бъг или някой е бърникал из сервизното меню.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе